Jump to content

LaWbringer

Önerilen İletiler

Moonliqht0s, 12.05.2020 - 21:48 tarihinde yazdı:

İlk öncelikle görüşlerine saygılıyım ama biraz ciddi ve eleştirmen olacağım üzgünüm.İlk olarak animeyi tamamen bitirmeden eleştiri yapmanı doğru bulmuyorum ikincisi hikaye örgüsü olsun sana verdiği gerçekçi bakış açışı olsun ve karakterlerin gelişimi olsun anime bunu çok iyi yansıtmış. Ayrıca Fmab diğer animelerle kıyaslayacaksan çok büyük hata yaparsın mesela Tokyo Ghoul u ele alalım her şey çok dengesiz saçma power uplar ve kanekinin durmadan ağlamasından başka bir şey tam olarak gözükmüyor denilebilir hele mantık hatalarına girmeyeceğim.Ayrıca Attack on titan'ın mangasını takip ediyorsan olay örgüsünün çok karıştığı insanların kafasını karıştırdığını görebilirsiniz ayrıca Aot u severim ama Fmab ondan daha iyi olduğunu tereddüt etmeden söylerim. Fmab yansıttığı duygular olsun realistik olan yapısı felsefi düşünceleri olsun her animeyi geride bırakabilecek seviyede eğer ana karakterin her düşmana tek atmasını,sırf dövüş için izliyorsan bence yanlış yerdesin Tokyo ghoul falan öyle devam et derim ama cidden kendine bir şey katacak şeyler istiyorsan karakterlerle duygusal açıdan empati kurup bağlanmak istiyorsan ve realist bir bakış açısı istiyorsan kesinlikle bu animeyi bitirmelisin.Saçma mantık hataları durmadan power up alan bir ana karakterimiz yok ama hayvan gibi güzel bir konu ve konunun işleyişi senin ağlatan sahneler  gülümseten sahneler istiyorsan işte senin animen bu...Şahsen Fmab gibi bir yapıtı beğenmediysen cidden zevkinden şüphe duyalım.He dövüş sahnelerine laf etmişsin de ilerde çoğu animeyi geride bırakacak dövüş sahneleri var haberin olsun cidden spoiler vermeden bu kadar savunabildim eğer bitirmiş olsaydın sayfalarca över ve eleştirirdim dediğim gibi animeyi bitirmeye çalış ve öyle gel derim.Küçük bir şey daha eklemek istiyorum animeye ön yargıyla yaklaşan herkese Fmab izlettim animeye başlatmış birisi olarak söylüyorum bu anime bir başyapıttır.

NOT:Buradaki yorumlarım  Full Metal Alchemist Brotherhood içindir.2003 yapım olandan  bahsetmedim...

tg ve aot hakkında düşüncelerini saçma buldum ama fmab'yi bitirececğim ve benim zaten en başarılı bulduğum tek günde bitirdiğim bir anime de re: zero'dur ki izlediysen biliyorsundur zaten baş karakter falan çok gerçekçi yani öyle tek atmasını falan istemiyorum sadece fightlar çok sıkıcı ve saçma geldi, yan karakterleri de sıkıcı buldum. ama ilerde iyileşiyorsa izlenir realistikliğini ve konusunu ben de sevdim zaten. neyse yorumun için teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

9.bölüme kadar animeden birşey hissetmediysen daha olgunlaşmamışsındır. biraz büyü sonra izle en iyisi.. boşuna 11 yıldır 1.sırada değil yani

9 bölümden sonra, bitirdiğin veya güncel olduğun serilerle kıyaslaman bence hiç etik olmamış. Eğer seriye fırsat verirsen şu anki düşüncelerini değiştireceğine inanıyorum. Hem ilerleyen bölümlerdeki v

İlk öncelikle görüşlerine saygılıyım ama biraz ciddi ve eleştirmen olacağım üzgünüm.İlk olarak animeyi tamamen bitirmeden eleştiri yapmanı doğru bulmuyorum ikincisi hikaye örgüsü olsun sana verdiği ge

lntegral, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Fightlar sıkıcı ve kısadan sonra hevesim kaçtı birşeyleri anlatmaya.Yinede bir iki cümlem var

Birincisi sıralamadaki rolü için izlemişsin bu noktadan sonra ne izlersen beğenmezsin zaten

İkincisi senin gibi sıralamada yüksek olduğu için izlemeyenler neden bu kadar beğendi? Çünkü türü içinde inci gibi.Fight değil hikaye odaklı.Hikayedede bir gram uzatma yok sadece anlatmak istediğini anlatıyor.Aslında müthiş birşeyde anlatması gerekmiyor insanların izleyip keyif alması yeterli.Almışta zaten

Zaten herkes beğenecek diye birşey yok.Beğenmemeye devam edebilirsin 

yoo ben gayet re: zero, kimi no na wa vesaire tarzı hikaye ve konu odaklı animeleri de severim hatta bayılırım. fakat yani animenin mizahı çok bayat, aksiyon koymak istemişler ama yine çok sıkıcı ve saçma geldi, yan karakterlerde ilgi çeken birisi yok. konusu çok güzel başkarakterlerin backstoryleri falan efsane ama yani kalbimi güm güm attıran veya ne bilm o kadar da abartılacak bişeysi yok animenin ben tam bir başyapıtlık bir şey göremedim.

(not: 9. bölümdeyim ve hala izlemeye devam ediyorum)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LaWbringer, 16.05.2020 - 01:58 tarihinde yazdı:

tg ve aot hakkında düşüncelerini saçma buldum ama fmab'yi bitirececğim ve benim zaten en başarılı bulduğum tek günde bitirdiğim bir anime de re: zero'dur ki izlediysen biliyorsundur zaten baş karakter falan çok gerçekçi yani öyle tek atmasını falan istemiyorum sadece fightlar çok sıkıcı ve saçma geldi, yan karakterleri de sıkıcı buldum. ama ilerde iyileşiyorsa izlenir realistikliğini ve konusunu ben de sevdim zaten. neyse yorumun için teşekkürler.

Rica ederim ama şöyle bir şey var Aot'da mangasını takip ediyorsan demiştim çünkü mangaya göre konuştum orada ve fightlar ileride daha da güzelleşecek izlemelisin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LaWbringer, 16.05.2020 - 02:03 tarihinde yazdı:

yoo ben gayet re: zero, kimi no na wa vesaire tarzı hikaye ve konu odaklı animeleri de severim hatta bayılırım. fakat yani animenin mizahı çok bayat, aksiyon koymak istemişler ama yine çok sıkıcı ve saçma geldi, yan karakterlerde ilgi çeken birisi yok. konusu çok güzel başkarakterlerin backstoryleri falan efsane ama yani kalbimi güm güm attıran veya ne bilm o kadar da abartılacak bişeysi yok animenin ben tam bir başyapıtlık bir şey göremedim.

(not: 9. bölümdeyim ve hala izlemeye devam ediyorum)

Çok abartıyorsun kalbini güm güm attıracak falan alt tarafı anime izliyoruz.İzle belki seversin ve sende herkes gibi olursun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.