Jump to content

Aluminia Fansub Arşivi

MisakiTaro

Önerilen İletiler

Merhaba, Aluminia Fansub'ın serilerini arıyorum yaklaşık 2-3 aydır. xxxHolic serilerinin altyazılarını ve videolarını, skip beat'in altyazılarını, loveless ve junjou romantica serilerinin altyazılarını edindim. Zero no Tsukaima ve Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi serilerinin de videoları var. Eksik olan serilere de sahip olanlar bana verirse herkese açık bir arşiv yapmayı planlıyorum... Tüm ekip üyelerine ve bağlantılı kişilere de ulaşmayı denedim ayrıyeten. Kurucusu Voodoo Baby elinde olmadığını söyledi. Diğer kurucu Cynthia'ya ulaşmaya denediğimde takipten çıkarttı, cevap vermedi. (O kadar bulup sormuş bir cevap vereyim deseydi keşke. Canı sağolsun neyse.) Tatlı mı tatlı Cherubeem ablama ise ulaştığımda elinde olan serileri bana verdi sağolsun. Çok iyi ve samimi birisi kendisi. Diğer üyelere gelecek olursak... Çoğunun en son girme tarihi 2012, 2011 falandı veya hesaplarını silmişlerdi. Seramya ile DarkeLia adlı iki ekip üyesi yakın zamanda aktif olmuş. Onlara da mesaj attım ama daha dönüş alamadım... Bunun dışında ekip üyelerinin hesaplarının altında o tarihlerde mesaj atmış ve forumda adlarını gördüklerime de mesaj attım. Birisi elinde bir şey olmadığını ve buraya yazarsam yardım alabileceğimi söyledi. Diğerlerinden henüz yanıt yok.  Şimdi eksik seriler şunlar, 

- Zero no Tsukaima: F
- Zero no Tsukaima: Princesses no Rondo
- Ef - a tale of memories

- Shigofumi

Elimde bulunanlar ise şunlar,

- Bokura ga Ita -> Video (Merihella'ya sonsuz teşekkürler)
- Aishiteru ze Baby -> Video (Merihella'ya sonsuz teşekkürler)
- xxxHOLiC -> Video ve Altyazı  (Yankami'ye [Cherubeem] ve Bakayalo'ya sonsuz teşekkürler)
- xxxHOLiC Kei -> Video ve Altyazı (Yankami'ye [Cherubeem] ve Bakayalo'ya sonsuz teşekkürler)
- xxxHOLiC Movie: Manatsu no Yoru no Yume - Video ve Altyazı (Yankami'ye [Cherubeem] ve Bakayalo'ya sonsuz teşekkürler)
- xxxHOLiC Rou - Video ve Altyazı (Yankami'ye [Cherubeem] ve Bakayalo'ya sonsuz teşekkürler)
- xxxHOLiC Shunmuki - Video ve Altyazı (Yankami'ye [Cherubeem] ve Bakayalo'ya sonsuz teşekkürler)
- Skip Beat -> Altyazı (Yankami'ye [Cherubeem] sonsuz teşekkürler.)

- Loveless -> Altyazı ve Video (Yankami'ye [Cherubeem] sonsuz teşekkürler.)
- Junjou Romantica -> Video (Yankami'ye [Cherubeem] sonsuz teşekkürler.)
- Lovely Complex -> Video (Jedi Mind Tricks'e [AE] sonsuz teşekkürler.)
- Zero no Tsukaima -> Video (torotoro'ya sonsuz teşekkürler.)
- Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi -> Video (torotoro'ya sonsuz teşekkürler.)

Eğer bu eksik serilerden herhangi biri elinizde varsa lütfen benimle paylaşın. Bu serileri bulduktan sonra bir google docs bağlantısı oluşturacağım ve tüm serileri orijinal biçimde sunacağım. xxxHolic ve Skip Beat serilerini yeniden encode edip koyacağım. Bir de son olarak, eğer elinizde seri varsa ".avi" biçimde orijinal şeklini istiyorum. Logolu olanlar zaten bende var. Yardımlarınızı bekliyorum, yardım edecek herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Tüh ya mesajınızı görmemişim. Ama Animekeyfi değil Aluminia çevirdi kesinlikle seriyi ondan eminim. Bundan 3 gün önce başkasından almıştım Aishiteruze Baby'i yine de çok teşekkürler keşke görseymişim. Her neyse... https://docs.google.com/document/d/1bACY2H1Ae8eKLiSs_YCW-J4zQdz-Hs2oQrGrVNj9gWs/edit?usp=sharing bağlantısına istek gönderip bana özelden e-postasını yazan herkese erişim izni vereceğim. Yazılan kurallara dikkat edilirse sevinirim. Elimdekileri yavaş yavaş 4 siteye yüklemeye başladım. Rar şifresi dökümanın içinde yazıyor. Herkes faydalansın. Birkaç seri kaldı sadece onları da arkadaşlarımdan alacağım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.