Jump to content

Ana sayfadaki animeler neden 10 sayfayı geçmiyor

Icchi

Önerilen İletiler

Bazen uzun süre anime izlemediğim aralıklar oluyor 1-2 hafta gibi ve o süre içerisinde tabii olarak baya bölüm geliyor siteye. Mevcut sezonda yüklenen animeleri 'yeni eklenen bölümler 2020' kısmından takip edebilsemde bazı animeler var ki (eskiden çıkmış ama çevirisi yeni yapılan) onları sadece ana sayfada görebiliyorum ve eğer ana sayfada kalmamasını sağlayacak kadar yeni bölüm eklenirse ana sayfadan düşüyor ve bulmakta zorlanıyorum (bazılarından haberim bile olmuyor) Şikayet olarak algılamayın tabii 1 kişinin sorunu için sitede değişiklik yapın demiyorum ama birisi bana neden ana sayfadaki sayfa sayısının sınırlı olduğunu anlatabilir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sorunun cevabını bilmiyorum ama kendimce bir öneride bulunabilirim , ben yıllardır bu durumlar için Türkanime.Tv nin  kendi takip listesini kullanıyorum  mevcut sezonda  yüklenen animeleri takip listene 'İzleme listen'   ör: İzlemeyi sürdürdüklerim atarsan 2-3 hafta sonra geldiğinde o listeden izlediğin serileri bularak yeni bölümlerine ulaşabilirsin , izlediğin bölümü işaretleyip en son izlediğini unutursan dahi  karıştırmasın  'Mal' de kullanabilirsin tabi , ama sitedeki yöntem gayet pratik ve kolay.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Icchi, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Bazen uzun süre anime izlemediğim aralıklar oluyor 1-2 hafta gibi ve o süre içerisinde tabii olarak baya bölüm geliyor siteye. Mevcut sezonda yüklenen animeleri 'yeni eklenen bölümler 2020' kısmından takip edebilsemde bazı animeler var ki (eskiden çıkmış ama çevirisi yeni yapılan) onları sadece ana sayfada görebiliyorum ve eğer ana sayfada kalmamasını sağlayacak kadar yeni bölüm eklenirse ana sayfadan düşüyor ve bulmakta zorlanıyorum (bazılarından haberim bile olmuyor) Şikayet olarak algılamayın tabii 1 kişinin sorunu için sitede değişiklik yapın demiyorum ama birisi bana neden ana sayfadaki sayfa sayısının sınırlı olduğunu anlatabilir mi?

Merhabalar, DaiSahir'in de dediği gibi izlediğiniz veya izlemeyi düşündüğünüz animeleri takip listesi ile istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Size zaman açısından da 12 sayfa bakmaktan kurtarmış olur.

2. bir öneri ise : arama bölümünü kullanmayı deneyin. Animenin ilk kelimesi veya biliyorsanız 2 ve 3.cü kelimesini de arama çubuğuna yazın anime otomatik yönlendirme ile açılacaktır. 

3.cü bir öneri : İzlediğiniz eski serileri Tarayıcınızda Klasör ekle diyerek animelerim diye yer imi açıp. İzlediklerini ekleyerek direk bu sayfalara gidebilirsiniz. 

Bu durum için siteyi yeterli görüyoruz. Anasayfada sınırlı sayıda anime gösterilmesinin nedeni : Sitenin aşırı yüklenmesini engellemektir.  Diğer siteler gibi az hit almıyoruz. Lütfen arama çubuğu veya söylediğim önerileri dikkate alın :) 

Yakın zamanda gelmiş güncelleme

- Eskiden anasayfada kaç bölüm atılırsa bir animeden hepsi sırayla görünüyordu.

Buda eski seriler toplu atıldığı için ana sayfada birden fazla 1 anime görünüyordu.

Yöneticimiz yaptığı güncelleme ile artık 20 bölüm eklensede sadece en yeni bölüm anasayfada görünmekte. 

Not: sitemizin takip yönetimini beğenmediyseniz myanimelist tavsiyesidir. 

Saygılarımla, 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.