Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Denizin derinliklerinden yalıya vuran inciler gibi bir anda aklımıza düşmüştü bu ekip.

İçinde bir sürü kaplumbağaların yüzdüğü bu denizde kaplumbağa gibi hızlı ve güzel çevirileri sizlere sunacağız ^^

3 arkadaş başladığımız bu işe sizlerin de katılmasını çok isteriz

Başvurular için: Discord sunucumuz

İnternet sitemiz

-Ekibimiz-

Çevirmen: Pain

Encoder: Nojo, Pain

Uploader: Pain

Marketing: Konan

syrup-bofuri-i-dont-want-to-get-hurt-so-ill-max-out-my-defense-182983.jpg

Abyssm, 2 saat önce tarihinde yazdı:

çeviri isteği alıyor musunuz ?

Önce ekibi toplamayı düşünüyoruz. Yine de istediğiniz bir seri varsa düşünebiliriz.

Gktrk, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Önce ekibi toplamayı düşünüyoruz. Yine de istediğiniz bir seri varsa düşünebiliriz.

Anladığım kadarıyla sitede indirme seçeneği de var ben bir türlü arslan senki yi indirebileceğim site bulamadım

Abyssm, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Anladığım kadarıyla sitede indirme seçeneği de var ben bir türlü arslan senki yi indirebileceğim site bulamadım

Çevirmemizi istiyorsanız isteğiniz ekibimizde en kısa sürede değerlendirilecektir :)

Gktrk, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Çevirmemizi istiyorsanız isteğiniz ekibimizde en kısa sürede değerlendirilecektir :)

teşekkürler aslında bende bu çevirmenlik veya encoder işine başlamak istiyorum fakat eğitimini alacağım bir yer biliyormusunuz encode ile ilgili ingilizce için eğitime başladım da encode bulamadım

Abyssm, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

teşekkürler aslında bende bu çevirmenlik veya encoder işine başlamak istiyorum fakat eğitimini alacağım bir yer biliyormusunuz encode ile ilgili ingilizce için eğitime başladım da encode bulamadım

Rica ederiz. YouTube'da encode nasıl yapılır videoları var. Ekibimizde encoder olarak görev almak isteyen arkadaşlara da encode nasıl yapılır öğretebiliriz.

Gktrk, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Rica ederiz. YouTube'da encode nasıl yapılır videoları var. Ekibimizde encoder olarak görev almak isteyen arkadaşlara da encode nasıl yapılır öğretebiliriz.

programlama bölümünde okuyorum şu an o yüzden c# java gibi dillere alışkanlığım var az çok ödev yoğunluğu bir bitse böyle bir görev yapmak isterim açıkçası

Abyssm, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

programlama bölümünde okuyorum şu an o yüzden c# java gibi dillere alışkanlığım var az çok ödev yoğunluğu bir bitse böyle bir görev yapmak isterim açıkçası

kapımız her zaman açık ^^ encode kolay bir işlem öğretiriz programlama dili veya kodlama bilmeniz gerekmiyor. Bölümünüzde başarılar.

Gktrk, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

kapımız her zaman açık ^^ encode kolay bir işlem öğretiriz programlama dili veya kodlama bilmeniz gerekmiyor. Bölümünüzde başarılar.

teşekkür ederim^^ encode öğrenip başvuru yapmak isterim

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By haikurema
      HaikuremaSubs, Temmuz 2016 tarihinden beri faaliyette olan, kendi isteğine göre anime, manga, novel vb. içerikleri Türkçeye kazandırıp bu alan adıyla çeşitli çevrim içi okuma ve izleme sitelerinde yayınlayan tek kişiden olan gönüllü bir bağımsız fansub idir.  

Blog Adresi
      Facebook Sayfası
      Discord Davet Bağlantısı

Tamamlanan projeler:
      Back Street Girls: Gokudolls
      Beelzebub-jou no Okinimesu mama.
      Chibi Devi!
      Dungeon Seeker
      Fukigen na Mononokean Tsuzuki
      Gakuen Babysitters
      Hametsu no Mars
      Jingai-san no Yome
      Hakumei no Tsubasa (Pokémon: Twilight Wings)
      Servamp Movie: Alice in the Garden
      Servamp Specials
      Tenrou: Sirius the Jaeger
      Wei, Kanjian Erduo La!
      Wei, Kanjian Erduo La! 2
      Yume-iro Patissiere
      Yume-iro Patissiere SP Professional

Devam Eden Projeler:
      Kami-tachi ni Hirowareta Otoko

Askıda Olan Projeler:
      Daa! Daa! Daa!
      Naisho no Tsubomi
      Shoujo☆Kageki Revue Starlight

• By Ackerman
      Merhaba arkadaşlar ben ingilizcemi geliştirmek için çeviri yapmak istiyorum ancak herhangi bir fansubla iş birliği yapmadan kendi çeviridiğim animeleri siteye yükleyebilir miyim? eğer yükleyebiliyor isem nerden nasıl yüklerim.

Not: Cambridge online ingilizce sınavını Cambridge English: Advanced (CAE) seviyesinde tamamladım dolayısıyla ingilizceyi katletmiyeceğime emin olabilirsiniz
    • By NextFansub
      Evet Next Fansub olarak Çevirmen, Encoder, Uploader arıyoruz eğer ki bilmiyorsanız hiç sorun değil! Size öğreteceğiz.

Tek isteğimiz sorumluluk sahibi olan günün belirli bir saatini bilgisayara harcayabilecek kişiler arıyoruz.

Eğer ki başvurmak isterseniz https://discord.gg/h5ss4FT discord kanalımıza gelerek Abyss adlı kişiye özelden mesaj atmanız yeterlidir

ÇEVİRMEN: Açık
      ENCODER: Açık
      REDAKTÖR: Açık
      UPLOADER: Açık
    • By Unrave
      Future Gadget Lab, kısaca "FGL", alanında kendini kanıtlamış üyeleri ile Türkçe "Hayran Çevirileri" alanındaki eksiklikleri görüp, bu alanda daha iyi şeyler ortaya koyabileceğine inanmış bir "Çeviri Topluluğu" dur. Bir çeviri grubu değil de, çeviri topluluğu olmamızın en büyük nedeni; sadece anime ve manga çevirileri değil, takipçi kitlesinin istediği her türlü çeviri ihtiyacını karşılayabilmek, Türkçe çeviri dünyasına bir ivme kazandırabilmektir. Topluluğumuzun size en iyi şekilde hizmetini sağlamak için sürekli çalışmaktayız.

Bundan önce Code Geass: Fukkatsu no Lelouch, Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai gibi filmleri, Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai 2, Kubikiri Cycle: Aoiro Savant to Zaregototsukai  gibi serileri yayınlamış olsak da, FGL olarak kendimizi çeviri dünyasına pek atmış gibi hissetmemiştik; ancak bu kış sezonu her şey değişti! Sizlere daha fazla Türkçe çeviri ulaştırmak için altı seri birden aldık!

Serilerimiz şunlar: 

Haikyuu!!: To the Top

Isekai Quartet 2nd Season

Jibaku Shounen Hanako-kun

Kyokou Suiri

Nekopara (2020)

Somali to Mori no Kamisama

Discord Sunucumuzda sizleri görmek istiyoruz. Sohbetimize Katılın!   FGL DISCORD
      Serileri yüksek kalite indirmek isterseniz web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın! FGL.MOE

Siz de çarkları çevirmemize yardımcı mı olmak istiyorsunuz?
      Ekibimize Katılın!
    • By noirgufers
      Öncelikle Herkesin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.
      20.05.2020 tarihinde kurulmuş bir anime çeviri ekibiyiz.
      Aslında bizde büyüyüp gelişmek istiyoruz.
      Yani her fansub gibi var bi' hayalimiz :D
      öyle bi' tanıtalım dedim.
      Allah'ın izniyle gelişicez ve seri şekilde çeviriler yapmaya başlıyacağız.
      Eğer sizde bize katılmak istiyorsanız tabii ki bu sadece Çevirmen,Uploader,Encoder,Redaktör ...
      gibi değil sunucumuza katılıp aslında nerdeyse Görevlilere yakın bir destek vermiş oluyorsunuz tabii ki bu bize göre öyle olabilir.
      Merak etmenize gerek yok beğenmez veyahut sıkılır iseniz çıkabilirsiniz.
      Her konu'da arkanızdayız.
      Desteklerinizi bekliyoruz.

DİSCORD SUNUCUMUZ : https://discord.gg/RQebA3R

Çevirmenliği seven kişiler yaş sınırı olmaksızın işinde gerçekten ciddi. Sorumluluk sahibi kişiler ister ise özelden bana ulaşabilirler.
      Gerekli şartları konuşalım.
      Unutmayınız bu iş gönüllü olarak yapılır.Ücret talebiniz var ise onuda belirtebilirsiniz.

Tabii isterseniz diğer mevkiler içinde yazabilirsiniz kapımız her zaman açık.
      Şuan için açığımız olan mevki Anime Çevirmenidir.

Anime Çevirmeni:Açık
      Redaktör:Açık
      Encoder:Açık
      Uploader:Açık

Bana ulaşmanız için;
      Özel mesaj gönderebilirsiniz

Gmail:[email protected]
      Adresinden mail atabilirsiniz.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.