Jump to content

Spam sayılmış yorumum

pegasusejder

Önerilen İletiler

Masamune-kun no Revenge animesinin altına bir yorum yapmıştım. Yorum genel manada anime hakkında ki düşüncelerimden ve anime bittikten sonrasında ne oluyor diye bilgi içeriyordu. Animeyi izledikten sonra mangasını okudum ve 2. sezon çıkmayacak diye mangayı okumayacaklara ve sonrasında ne olduğunu merak edebilecekler için yorum da detaylı bir şekilde ne olduğunu belirttim. Yazdıklarımı spoiler içerisine falan aldım o konuda sıkıntı yok ama uzun olduğundan mı yoksa başka bir şeyden mi bilemiyorum ama spam olarak işaretlenmiş bende incelenmesi için geri gönderdim. Üzerinden yaklaşık 1 gün geçmesine rağmen hiçbir şey olmadı. Süreç tam olarak nasıl işliyor veya yapmam gereken başka bir şey var mı bilgilendirebilecek olursa memnun olurum :)

Birde site discorda geçmişti ve sağ alt kısımda discord seçeneği gözüküyordu ama son zamanlarda (tam olarak ne kadar önce bilmiyorum) discord sohbet seçeneği gözükmüyor. Normalde sağ alt tarafta olması lazım ama resimde de gösterdiğim gibi bende bir şey gözükmüyor.

discord.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

inlovewithafairytale, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Neden böyle olduğunu bilmiyorum ama geçmiş olsun, umarım böyle bir hata varsa en kısa zamanda düzeltilir.

Ben Discord'a tıklayınca yasaklanmışsın diyor, girmediğim sunucudan yasaklandım ya da davet linki geçersiz.

Eyvallah hocam. 

Sanırım bende discordda banlandım neden bilmiyorum ama yine de gözüküyordu. Şimdi hiç gözükmüyor anlamadığım bir şekilde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.