Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mrcemakg

Sword Art Online animesinin japonlar tarafından sevilmesi

Recommended Posts

Hocam Japon dünyası tamamen ayrı bir dünya. Mesela bu Japonlar bol bol fan servis seviyor ve bu yüzden anime kalitesi düşüyor. Elbette başka ülkelerde de sevenler var ama bunları 2-D bağlılığı ayrı bir boyutta. Bakuman adlı animeyi izlediniz mi bilmiyorum ama mangaların devam durumu sadece Japonlara bağlı yani bütün dünya (örnek olarak) AoT sevsin ve devamı gelsin diye yalvarsın ama Japonlar oy vermezse direkt kesiyorlar. Onun için bir çok animenin (popüler olduğunu düşündüğümüz) devam sezonu falan hiç gelmiyor veya bazı mangalar bir anda saçma sapan bir son yapıyor. 

Şöyle bir şey söyleyeyim Shounen Jump için her hafta yayın yapıyorlar ve her hafta mangalar oylanıyor eğer bir manga sürekli sonlarda dolanıyorsa, yeni bir manga çıkarmak için bu sonuncu mangaya diyorlar ki "Kardeş son 3 sayı hakkın var ne yapacaksan yap sonra ayrılıyorsun."

Author of the topic Posted

Görüş farklılıkları iyidir. Benim gözümde de Sao iyi bir anime olmasına rağmen Attack on Titan ağır basıyor.

Sword Art Online anime dünyasının en overrated animesi olabilir. Ciddi ciddi başyapıt diyenleri gördüm. Evet görüşlerine saygı duyarım ama o kadar keşfedilmemiş daha güzel animeler varken saonun bu kadar yükselmesi can sıkıcı. Sao seyirciye güzel bir zaman geçirme fırsatı sunuyor ama düşünüldüğü kadar çok iyi/mükemmel değil. Ayrıca Attack On Titan gibi bir derinliğe sahip değil. Bu arada dediğin gibi o videoyu birkaç ay önce bende izledim. Çok değişik verilen yanıtlar vardı. Kızlar dragon ball, naruto, code geass falan derken erkekler magic girl love live sao türü animelerden bahsediyorlardı :

Piscesink, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Sword Art Online anime dünyasının en overrated animesi olabilir. Ciddi ciddi başyapıt diyenleri gördüm. Evet görüşlerine saygı duyarım ama o kadar keşfedilmemiş daha güzel animeler varken saonun bu kadar yükselmesi can sıkıcı. Sao seyirciye güzel bir zaman geçirme fırsatı sunuyor ama düşünüldüğü kadar çok iyi/mükemmel değil. Ayrıca Attack On Titan gibi bir derinliğe sahip değil. Bu arada dediğin gibi o videoyu birkaç ay önce bende izledim. Çok değişik verilen yanıtlar vardı. Kızlar dragon ball, naruto, code geass falan derken erkekler magic girl love live sao türü animelerden bahsediyorlardı :

tam olarak bu

fuuki, 18 saat önce tarihinde yazdı:

? Aydınlatır mısın beni ? 

Bir felsefeci 

Admin

3-5 gün önce buna benzer bir video izlemiştim, Japonların anime tercihleri dünyanın diğer yerlerindeki insanlardan baya farklı.

Dralosa, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Bir felsefeci 

Başkan filozof olduğunu biliyoruz ama onunla ne bağlantısı var

Haklı olduğunuz noktalar ben sao yu severim ama benim sevdiğim kısmı ilk sezonun 1. yarısı ama yinede aot den daha ağır basıyor benim için.