Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
-Athy

Bana lütfen anime öneriin

Recommended Posts

Anime izlemeye başlayalı baya oldu... Bir sürü anime izledim, fakat şu an bir isteksizlik mi oluştu desem, izleyememe durumu mu desem, öyle bir haldeyim.

Aradoğım anime çok uzun olmamalı, çok uzun olduğunda sıkılıyorum. Çizimleri fazla eski olmasa da güzel olur ama genel olarak eski çizimlerle bir problemim yok. Animedeki renk paleti rengarenk olursa süper olur, mesela Nanatsu no Taizai, Saiki Kusuo no psi-nan vb. şeklinde... Komedi, aksiyon, her türden olur, sürükleyici olsun yeter. Blood Lad gibi de olabilir, Vinland Saga gibi de. Konusu biraz farklı olsa daha iyi olur ama. Hani o klasik isekai animeleri gibi değil, onları bol bol izliyorum zaten :D Classroom of Elite gibi bir şeylerde olabilir.NGNL, Magi gibi bir şeyde. Ecchi ve harem olmasa iyi olur, ama iyi bir anime ise çokta sorun değil. Biraz fazla seçiçi gibi duruyor şimdi yeniden okudum da... Aslında çokta seçiçi biri değilim, birkaç anime yazın geçin dhsgjdsakgj Aşırı ünlü animleri yazmayın demiyorum ama büyük ihtimalle izlemişimdir çoğunu. Sadece sürükleyici ve kısa olsun yeter şimdilik...

darker than black

densetsu no yuusha no densetsu

Bounen no Xamdou

Utawarerumono

Ansatsu Kyouhitsu

Made in Abyss

Mekakucity Actors

Nanbaka

Satsuriku no Tenshi

Dororo

Mushishi

Berserk

Boku Dake ga Inai Machi 

One Punch Man

Mob Psycho 100

Yamada-kun to 7 nin no Majo

Steins Gate

Megalo Box

Jibaku Shounen Hanako-kun!

Daha izlemedim ama The Promised Neverland'i önerebilirim. Çok Müthüş olduğunu duydum.

Onun dışında Kimetsu No Yaiba (Tek sezonluk şu anda ama filmi çıkacak, 2. sezon filan çıkacak, Muhteşem ama...)

Boku No Hero Academia (Şahsen ben bayılıyom)

Naruto'yu izlemişsindir zaten

Satsuriku No Tenshi (Orjinal oyundan uyarlanan efso bi animedir)

Sword Art Online (Muhteşem bi anime, ama (phence) 2. sezonda bozdu biraz, tavsiye ederim ama)

Kyoknai No Kanata (Bi türlü şu "Kyoknai" kısmını doğru yazdığımdan emin olamadığım anime)

Aklıma bunlar geldi,  Eğer biri bile hoşuna gider ise ne mutlu bana :bye1-onion-head-emoticon:

Classroom Of The Elite -- Assasination Classroom -- Shokugeki No Souma -- JoJos Bizzarre Adventure ayrıca The Promised Neverland twitchde bir yayıncı izlerken izlemiştim zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştım baya iyidi . :admire-onion-head-emoticon:

öncelikle popüler anime önerme demişsin ama ben yinede önereceğim izlemediğin olabilir sonuçta o yüzden bana kızma 

en sevdiğim anime olan shingeki no kyojin bunu kesin izlemişsindir ama izlemediysen eğer kesinlikle izlemelisin

2. Dr.Stone bu da olduktça popüler ama fazla popüler olmayanlarda olucak listemde o yüzden okumaya devam et

3. Samurai Champloo aslında bunu 2.ye koyardım ama üşendim çok iyidir

4. Cowboy Bebop

5. Kimetsu no Yaiba

6. Steins Gate

7. Erased

8. Dororo

9. Zankyou no Terror

10. Grand Blue

11. Barakamon

12. Akatsuki no Yona

13. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! bunu izleyebilirsin listemde daha önde normalde ama değiştirmeye üşeniyorum bu baya iyiydi biraz ecchi var haremde var sayılır ama iyi

14. Donten ni Warau

15. Gamers!

16. Hai to Gensou no Grimgar

17. Sakamoto desu ga?

18. Handa-kun

19. Magi: The Kingdom of Magic

20. JoJo serisi

şuanlık hatırlayabildiğim bu kadar bu arada bu liste benim en sevdiklerimi sıralama listem değil tamamen rasgele hepsini izledim hoşuma gidenleri buraya yazdım daha fazlaya ihtiyacın olursa yada hepsini izlediysen karşılık yaz arada bakıyorum gördüğümde cevap yazarım

Şahsen Sao yu önermiyorum bile izlemiş oldugunu düşünürek (izlemediysen hemen başla derim 2.sezonda biraz savsaklıyolar ama 3. sezon gene çok güzel). Onun dışında Tate no yuusha, Tensei shitara slime datta ken çok hoş animeler. İsekai seiikishi monogatari önermek isterim ama bölümler 40ar dakka o yüzden altyazı geçiyorum bu animeyi. Black bullet güzel animedir konusu ve işleyişi gayet tatlı. Cowboy bepop tam çerezlik animedir sıkmaz ve canım sıkıldı 1 2 bölüm atayım der izlersin. Berserk izlediğini tahmin ediyorum ama izlemediysen efsane oldugunu söyleyebilirim lakin haberin olsun ne canlı renkler ne de aydınlık bir dünya bulamazsın ama emin ol izlemeye değer. One punch man gayet renkli bir anime. Bana çok hitap etmesede bokuna hero academia da gene çok sevilen bir anime serisi sarabilir. Önerilerim bu kadar sanırım :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...