Jump to content

Ülkemizde çıkan Mangalar ve alabileceğiniz yerler.

Padvox

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Dünyada yer etmiş ve Türkiye de hayran kitlesi giderek artan bazı mangalar dilimize çevrildi ve satışa sunuldu arkadaşlar bunlar: Death Note tamamlandı. Akılçelen Kitaplar. One Piece 7 cilt çıktı. Ger

Bir de Death Note'un böyle siyah basılmış 5 ciltlik sanırsam bir mangası o kadar güzel ki :D Keşke o çevrilseydi. Hımm merak ettim o hikayeyi ama gereksiz bir şeymiş sanki :D Gerekli Şeylerin Naruto'y

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 9 ay sonra...

Konuyu hortlatıcam resmen ama bugün arkadaşımla Gerekli Şeylere gittik ve Vampire Knight, Full Metal Alchemist ve Berserk'in 1 ve 2. ciltleri Türkçe olarak basılmış. Oradaki adama 7-8 ay önce Vampire Knight'ın Türkçeye çevrilme gibi bir ihtimali var mı diye sorduğumda bana hayır demişti ve alaycı bir şekilde gülmüştü halbuki <_< Tabi ben aşırı fakir bir insan olduğumdan yalnızca Vampire Knight'ın ilk cildini alabildim :( Neyse fiyatları normalde 12 lira sanırım ama indirimde ve 10 liraya satılıyor .

Ayrıca Shingeki no Kyojin'in meşhur bodrumunun anahtarı 25 liraya kolye olarak ve kılıçları anahtarlık olarak satılıyor. Daha bir sürü şey var ama hiçbirini alamadığım için bir daha hatırlayıp moralimi bozmak istemiyorum en iyisi gidip bir bakın derim ama önce para biriktirin -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.