Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
KAYHAN

AĞIR PİSKOLOJİK ANİME ÖNEREN ?

Recommended Posts

Piskolojik,korku,gerilim,gizem , animeler favorim (özellikle AŞK ,İHANET )  hakkında bir sürü anime izledim hala izlemedim fazla bilinmeyen animeler varsa önerebilir misiniz ? 

Happy Sugar Life. Animede normal birşey yok. Neredeyse tüm karakterlerin psikoloji bir şekilde bozuk ve ağır problematik. Garip, rahatsız edici bir anime. Ağır psikolojik korkuya tam uyuyor. Bu çok ağır gelirse Promised Neverland izleyebilirsin o da güzel.

KAYHAN, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Piskolojik,korku,gerilim,gizem , animeler favorim (özellikle AŞK ,İHANET )  hakkında bir sürü anime izledim hala izlemedim fazla bilinmeyen animeler varsa önerebilir misiniz ? 

Psikolojik, korku, gerilim, gizem türlerinin hepsini içeren "Made in Abyss" var ama korku ve gerilim dozajı azdır. Bir de aklıma Another geliyor eğer izlemediysen. Ben mangayı okumuştum ama eminim ki animesi de güzeldir Anotherin.

Bu konuda Monster ve Berserk şampiyonlar ligi üyeleridir. Yalnız Berserk'in 97 yapımı animesi ve 3 moviesine bakmanı, yeni versiyonu izlemek gibi bir talihsizliğe düşmemeni öneririm.

Paranaia agent, kaiba, deathprade, perfect blue movie bu son olarak da ping pong the animation olabilir tam psikolojik animeye girer mi bilmem ama. 

NHK ni youkosou

Elfen Lied

Watomote (komedi olarak geçiyor ama gülmen gereken bazı kısımlarda için burkuluyor)

Boku dake ga Inai Machi (gerçi izlemiş olma ihtimalin çok yüksek)

Aoi Bungaku

Kuzu No Honkai izleyebilirsin psikolojik tagı olmamasına rağmen insanın içini karartıyor.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...