Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
hotarubi

neden böyle oluyor?

Recommended Posts

3-4 sene önce Naruto izlerken ya da diğer aksiyon animelerini izlerken çok heyecanlanırdım dövüşlerde. heyecanla karakterlerin karşılaşmasını beklerdim vs. Koruko no Basket'i heyecanla izlemiştim mesela. bugün last game filmini izledim komiğime gitti. artık heyecanlandırmıyor animeler beni yada heyecanlandıracak anime mi seçmiyorum nedir anlamadım. ya da yaşlandım :( oturup bir şeyi başından izleyemiyorum bile :(

Yaşlanmakla biraz alakalı hocam sonuçta gördüklerin zevkin falan ister istemez değişiyor ayrıca ne kadar anime izledin bilmiyorum ama yeterince izleyince ister istemez bir tatminsizlik oluşuyor. Bazı animelerin dövüş sahneleri çok berbat oluyor ve artık bunlara tahammül edemiyorsun. Bende de bazen o tarz durumlar oluşuyor biraz da moduna bağlı belki de güzel bir seri ama aksiyon izleyecek havanda değilsen sana hiç heyecanlı gelmiyor. Ben animeyi moduma bağlı olarak seçiyorum canım gülmek istiyorsa komik bir şeyler veya romantik veya aksiyon hangisini canım isterse. 

Sana Şöyle Diyim 20 bölümden sonra 5 bölüm kaldı o 5 bölüme kadar 3 litre içecek bitirdim heycandan 

Author of the topic Posted

fate zero'yu heyecanla izlemiştim Fate/Apocrypa izlememiştim bakayım ona da. ya aslında çok anime de izlemedim. baya bi güzel denilen seriler duruyor. ya bulamıyorum ya da dediğin gibi zevkim değişmiş :( bunu da ilk HXH izlerken fark etmiştim. herkes çok önermişti HXH'yi. 160'lara gelene kadar 2 sene geçti. asla sarmadı beni anime dövüş sahneleri vs. FMA'YI, Naruto'yu izlerken ki heyecanları özledim.

Başkan sürekli aksiyon dövüş animesi izliyince öyle oluyor bende arada muhteşem bir aksiyon sahnesi görsem dahi esneyerek izlediğimi bilirim arada arya başka tür animeler sıkıştır daha iyi olur   :good-job-onion-head-emoticon:

En azından bende işe yarıyor

Seni çok heyecanlandıran savaş/dövüş sahnelerini çok görünce böyle oluyor. Aynı şekilde romantizm seven birisi de çok fazla romantizm konulu bir şeyler izlediğinde sıkılabiliyor.

Arada Barakamon gibi sakin tempolu animeler izlemelesin. Ben sırayla aksiyon, romantizm, yaşamdan kesitler/komedi animelerini izliyorum ve çok baymıyor.

Bende her gün kendime bu soruyu soruyorum.Tabi konuyla ilgisi yok ama olsun