Jump to content
  • Create New...

One Piece yeni bölümler ne zaman gelecek?

Recommended Posts

One Piece şu anda durduruldu biliyorum ama ne zaman devam edecek acaba. Sonuçta mangası hala çıkmaya devam ediyor.

Mangası çıkıyorda nasıl çıkıyor? Aylık manga olacak yakında.Manga ıkınarak çıkarken anime imkansız

lntegral, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Mangası çıkıyorda nasıl çıkıyor? Aylık manga olacak yakında.Manga ıkınarak çıkarken anime imkansız

Manganın sonunu bile yazmış olan birisi haftalık olarak çıkarmakta zorlanıyorsa bu baya garip doğrusu. Demek ki Oda yazmaktan artık konu bulamaz olmuş.

24 ünde çıktı diye biliyorum mangası animesi de bu hafta için de çıkar herhalde keşke bi sürpriz yapıp 5 10 bölüm birden yayınlasalar:D Ha birde yeni gelecek bölümler çok boş bölüm olucak bence çünkü wanoyu uzatmaları gerekiyor japonya arc ı olduğu için o yüzden bu kadar bekleyip boş bölüm görme ihtimalimiz yüksek hatta anime de filler bile gelebilir 

Real-Men-Frrranky, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

24 ünde çıktı diye biliyorum mangası animesi de bu hafta için de çıkar herhalde keşke bi sürpriz yapıp 5 10 bölüm birden yayınlasalar:D Ha birde yeni gelecek bölümler çok boş bölüm olucak bence çünkü wanoyu uzatmaları gerekiyor japonya arc ı olduğu için o yüzden bu kadar bekleyip boş bölüm görme ihtimalimiz yüksek hatta anime de filler bile gelebilir 

Fiiler gelmesi boş bölüm gelmesinden daha iyi bence.

Zorojuro, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Manganın sonunu bile yazmış olan birisi haftalık olarak çıkarmakta zorlanıyorsa bu baya garip doğrusu. Demek ki Oda yazmaktan artık konu bulamaz olmuş.

Manganın sonunu yazmamış sadece nasıl bitireceği kesin yani manga içinde bazı şeyler değişsede (mesela haki olayı sonradan katılmış) manganın sonu değişmeyecek. Zaten Oda'nın rahatsızlığı var ve üstelik korana süreci de var bu yüzden Shounen Jump'ta 2 haftada 1 çıkarmasına karar vermiş. Hatta bir tane twitinde arkadaşlar manga istiyorsunuz anlıyorum ama biraz da benim sağlımı düşünün lütfen diye sitem etmiş. Lütfen biraz anlayışla karşılayalım. Bende çok isterim her hafta çıkmasını ve bitmesini ama adam rahatsız Allah korusun bi ölse de manganın sonunu göremesek daha mı iyi olacak? 

Zorojuro, 21 saat önce tarihinde yazdı:

Düşündüğün:Bu hafta ne yazam acaba? Bulamazsam tatil verem kendime kurtulam

Aslında olan:Corona sebebiyle sektörün yavaşlaması

lntegral, 15 saat önce tarihinde yazdı:

Düşündüğün:Bu hafta ne yazam acaba? Bulamazsam tatil verem kendime kurtulam

Aslında olan:Corona sebebiyle sektörün yavaşlaması

Alakası yok. Gerçekten kafayı yiyecem One Piece'i beklemekten. Yeni animelere başladım ama aynı keyfi vermiyorlar.

Herkes sormak "One Piece yeni bölümler nerede?" ama kimse sormamak "One Piece nasılsın?"

Zorojuro, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Alakası yok. Gerçekten kafayı yiyecem One Piece'i beklemekten. Yeni animelere başladım ama aynı keyfi vermiyorlar.

Bence bulunmaz hint kumaşı değil ama sen bilirsin