Jump to content

Tuval denemesi - BSD // Dazai Osamu

Fukase

Önerilen İletiler

İlk defa tuval çizmeye çalıştım umarım çok batırmamışımdır, en zor kısmı adını japon alfabesi ile yazmak ve elini çizmekti. Zaten fark etmişsinizdir kitabın üzerindelini yazamayıp bıraktım. Normalde daha iyi çizerim ama tuval olduğu için zorlandım doğrusu zormuş yapması unutmuşum en son 5. sınıfta Nyo!APH Prusyanın tuvalini yapmıştım. Bu gece rüyama girdi Dazai bişiler dedi ama ne dediğini hatırlamıyorum ama herhalde çifte intihar falan filan saçmalamıştır Dazai bu sonuçta... :D

Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler!

422a3f15-debb-424f-bdc4-80ef0b68a11d.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fukase, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

İlk defa tuval çizmeye çalıştım umarım çok batırmamışımdır, en zor kısmı adını japon alfabesi ile yazmak ve elini çizmekti. Zaten fark etmişsinizdir kitabın üzerindelini yazamayıp bıraktım. Normalde daha iyi çizerim ama tuval olduğu için zorlandım doğrusu zormuş yapması unutmuşum en son 5. sınıfta Nyo!APH Prusyanın tuvalini yapmıştım. Bu gece rüyama girdi Dazai bişiler dedi ama ne dediğini hatırlamıyorum ama herhalde çifte intihar falan filan saçmalamıştır Dazai bu sonuçta... :D

Bence gözlerin birbirine yakın durması dışında bir sorun yok.

Oda o kadar önemli değil sonuçta adı üstünde deneme.

Ellerine sağlık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fukase, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Surat biraz kötü durmuş bence gerisi gerçekten güzel. Bence geliştirip mükemmele yakın bile yapabilirsin eğer yapıcaksan kolay gelsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rubyyy, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Surat biraz kötü durmuş bence gerisi gerçekten güzel. Bence geliştirip mükemmele yakın bile yapabilirsin eğer yapıcaksan kolay gelsin.

Fikrin için teşekkür ederim hiç alışık değilim o yüzden biraz olmadı valla, şuanda deney yapıyorum valla boyalarla tekniklerle belki bir gün dediğin gibi ciddi ciddi uğraşıp bişiler yaparım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.