Jump to content
  1. BURUN

BURUN

2. Amygirl

Amygirl

• Similar Content

• By nyarlko
      Google Playde bulunan Nyarlko's Anime Boy VR oyununu aşağıdaki kodlarla bedava alabilirsiniz. Beğendiyseniz yorum bırakmayı unutmayın. 100 kişiyle sınırlı acele edin. İyi eğlenceler. 
      Oyunu oynamak için herhangi bir VR başlık yeterlidir Google Cardboard gibi. Her VR başlıkta çalışmak üzere tasarlandı ucuz karton başlıkta bile çalıştırabilirsiniz. Tam deneyim için başlıkla aynı anda kulaklıkda kullanın.
      Not: Pahalı bir donanım gerektirmez. 10 TL lik Kartondan VR gözlükle bile oynayabilirsiniz. Dışarı çıkamıyorsanız herhangi bir karton ile youtube üzerinden bakıp yapabilirsiniz.

Uygulama Linki Google Play : Anime Boy VR
      Tanıtım görselleri:

Hediye kodları:

• By Hartemes
      https://www.facebook.com/kuzgunoyunu/
      Bu oyun mavi balinaya karşı geliştiriliyor.
      Deneyip yorumlarınızla geliştirme sürecine yardımcı olur musunuz?
    • By Sydno
      Merhaba değerli Turkanime.tv kullanıcıları,
      Bildiğiniz üzere Web ve Facebook üzerinden oynanılabilen Avrupa serverlı Naruto oyunu vardı. 1 sene' nin ardından hiç bir dile çevrilmiyen oyun artık Resmi olarak Türkçe oynanılabiliyor.
      Türkiye de en çok oynanılan oyun haline gelen Naruto Online Türkçe kısa sürede popüler oyun seçildi.
      Shueisha ve Bandai Namco Games’in ortaklaşa geliştirdiği bir MMORPG oyunu olan Naruto ONLINE, Naruto adlı orijinal Japon mangasından uyarlanarak tasarlanmıştır. Ustalıkla resmedilmiş bu mangayı artık oyun olarak oynayabilirsiniz!

Oyunun arka plan tasarımları, Naruto hikayesinin ana temasından yola çıkılarak geliştirilmiş, oyun içerisindeki karakterlerin gelişimi ve diğer Ninjalarla etkileşimleri yine ana temaya göre işlenmiştir. Oyuncularının aşina olduğu tamamen yeni yöntemlerle çözümlenip yorumlanmış Ninja dünyasında en sevdiğiniz Ninjalarla birlikte güçlenip, mücadele edebilirsiniz.
      Benim de en çok sevdiğim Online oyun haline geldi. Naruto ONLINE için Tıklayın
    • By SPAWN-TheUndead
      Merhaba arkadaşlar, youtube kanalım OtokoNoSekai'de Anime Oyunlarına da yer vermeye başladım.
      PC platformuna düşen en yeni anime oyunları hakkında bilgiler ve çeşitli türkçe oynanış videoları kanalımda yer almaya başladı.
      Çevirmenlik hastalığı nedeniyle, oyunlardaki diyaloğlar da türkçe. :D
      Siz de kanalıma abone olarak tekipte kalabilirsiniz.
      https://www.youtube.com/channel/UC4DiQWrsPXvO5G3MPGpOM4Q

• By okumuradesu
      Merhaba,  acaba bana önerebileceğiniz bir anime oyun tarzında beğendiğiniz bir oyun var mı? diğer sorum da türkçe'ye çevrilmiş bu tarz da bir oyun var mı?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.