Jump to content
  • Create New...

Olması Gerekenden Güçlü Ana Karakteri Olan Anime Önerisi

Recommended Posts

Ana karakterin herhangi bir Villain'ı çok efor sarf etmeden rahatça yenebildiği anime önerisinde bulunabilir misiniz? Kendi dünyasında en güçlü kişi veya herkesten farklı özelliği olan biri olmalı. Isekai animelerde bu olay çok yaygın bu yüzden çoğunu izledim ama normal dünyada ana karakterin daha en başından güçlü olduğu animeleri pek izlemedim sanırım. Zaten anime izlemeye karantina döneminin başında başladım sayılır. MAL listem yok ama şurada izlediğim tüm animeler var: https://www.tvtime.com/en/user/34511652/profile 

• Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kanka Tate no Yuusha izlemediysen kesinlikle izlemelisin.. Şimdi Kendi Anime Listeme Bakıcam // Bu arada Owari no Seraph yanlış hatırlamıyorsam yarım kalıyodu bilgine gene ama oda çok kıyaktı.. Bu arada listene aşık oldum ordan çalayım azıcık ama hangisini izleyip izlemediğini anlamadım   -Tate no Yuusha -Densetsu Yuusha -Arifureta [ Tate'den sonra miss gider.. ] -Kaze no Stigma [ İzlememişsin diye düşünüyorum listende var ama ortalamanın üstü bi anime ] -Quanz

Bu iletiyi yazdıktan sonra bir daha ileti mileti yazmam herhalde bir süre. İzleyip izlemediklerine veya daha önce önerilip önerilmediğine bakmadan kendi listemden yazıyorum: (Bu arada Trabzonlu değilim) Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou (2 bölüm içinde aşırı güçleniyor) Assassins Pride (Neredeyse herkesi yenebilecek güçte) Charlotte (Aşırı op bir gücü var ama spoiler olmasın) Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu! (Zeki oldukları kadar her

Hislerini paylaşıyorum dostum.    

Posted Images

Kendisi ilk izlediğim animelerden, sanırım popüler olanları izlemiş olduğumu belirtsem iyi olurdu.

Saikİ Kusuo no Psi nan

Black butler 

bunları listende göremedim. Umarım gözümden kaçmamıştır^^''

-Overlord(favorimdir)

-Death March

-The Unlimited - Hyoubu Kyousuke(normalde başka bir animedeki bir karateri anlatan bir anime ama süperdir tavsiyemdir)

Beelzebub (karakter insan ama geleni gideni eziyor)

Bleach

Owari no Seraph

Tensei Shitara Slime datta Ken(izlemiş olabilirsin)

yumulonely, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Saikİ Kusuo no Psi nan

Black butler 

bunları listende göremedim. Umarım gözümden kaçmamıştır^^''

Çok teşekkürler, ikisini de daha önce görmeme rağmen bakma isteği gelmemişti içimden. Şimdi kesinlikle izlemeye karar verdim :)

Rikkaam, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

-Overlord(favorimdir)

-Death March

-The Unlimited - Hyoubu Kyousuke(normalde başka bir animedeki bir karateri anlatan bir anime ama süperdir tavsiyemdir)

İlk ikisini izlemiştim ve bayağı hoşuma gitmiştiler o yüzden The Unlimited -Hyoubu Kyousuke'ye bakacağım, teşekkürleer! :)

Shinra, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Beelzebub (karakter insan ama geleni gideni eziyor)

Bleach

Owari no Seraph

Tensei Shitara Slime datta Ken(izlemiş olabilirsin)

Gerçekten sadece sonuncuyu izledim bu yüzden diğerlerine de bakacağım kesinlikle, Owari no Seraph izlenecekler listemdeydi ve sanırım sonunda öneri geldiğine göre başlamalıyım yakında :)

ShadyRogue, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Çok teşekkürler, ikisini de daha önce görmeme rağmen bakma isteği gelmemişti içimden. Şimdi kesinlikle izlemeye karar verdim :)

Önemli değil. Umarım hoşuna giderler^^

• Amygirl locked this topic
  • Amygirl unlocked and pinned this topic
  • Amygirl unpinned this topic