Jump to content

Olması Gerekenden Güçlü Ana Karakteri Olan Anime Önerisi

Önerilen İletiler

ShadyRogue, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Kendi sevdiğin türü bir süre izledikten sonra anime bulmak zorlaşıyor ya, hepsini izlemişsin gibi geliyor. Umarım bulursun, ben sürekli böyle düşünmeme rağmen şansa yeni bir animeye rastlıyorum ve çok beğeniyorum :dunno-crazy-rabbit-emoticon:

ben şimdi vinland saga izliyorum sardı süper güç yok animede nasıl izliyorum ben bğile şaşırdım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kanka Tate no Yuusha izlemediysen kesinlikle izlemelisin.. Şimdi Kendi Anime Listeme Bakıcam // Bu arada Owari no Seraph yanlış hatırlamıyorsam yarım kalıyodu bilgine gene ama oda çok kıyaktı.. B

Bu iletiyi yazdıktan sonra bir daha ileti mileti yazmam herhalde bir süre. İzleyip izlemediklerine veya daha önce önerilip önerilmediğine bakmadan kendi listemden yazıyorum: (Bu arada Trabzonlu değili

Hislerini paylaşıyorum dostum.    

Posted Images

ShadyRogue, 01.06.2020 - 01:34 tarihinde yazdı:

Bu arada senin de herhangi bir sitede listen varsa izlediklerinin tamamına göz atmak isterim :) 

Dostum şuan telefondan yazıyorum pc me oturamıyorum sana discorddan veya bi yerden tüm izlediklerimin fotosunu atmak isterim bu arada içtenlikle yazdığın teşekkür yorumu için çok sağol sevindim bayagörüşmek üzere

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jastett, 17.06.2020 - 16:53 tarihinde yazdı:

Dostum şuan telefondan yazıyorum pc me oturamıyorum sana discorddan veya bi yerden tüm izlediklerimin fotosunu atmak isterim bu arada içtenlikle yazdığın teşekkür yorumu için çok sağol sevindim bayagörüşmek üzere

ShadyRogue#9062 - Sanırım bunu verdiğim zaman Discord'dan beni bulabiliyor olman lazım. Eğer izlediklerini kaydettiğin bir site varsa profil linkini atarsan senin için daha kolay olur, tekrar iletişime geçene kadar görüşmek üzeree! 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mahouka Koukou no Rettousei başlığa tam anlamıyla uyuyor. Çok güçlü olmasının yanında aşırı derecede kusursuz ve yenilmez olması şahsen bir süre sonra aşırı yapmacık hissettirse de OP ana karakter ihtiyacını en çok bu animenin karşılayacağını düşünüyorum. Ecchi sorun olmaz diyorsan Rakudai Kishi no Cavalry de aynı şekilde güçlü ana karaktere sahip bir anime. Çoğu ecchi animesinin aksine anlamlı bir konusu var ve ecchisi konuyu bozmuyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ShadyRogue, 19.06.2020 - 20:23 tarihinde yazdı:

ShadyRogue#9062 - Sanırım bunu verdiğim zaman Discord'dan beni bulabiliyor olman lazım. Eğer izlediklerini kaydettiğin bir site varsa profil linkini atarsan senin için daha kolay olur, tekrar iletişime geçene kadar görüşmek üzeree! 

ekledim dostum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Agyieus, 21.06.2020 - 01:57 tarihinde yazdı:

Mahouka Koukou no Rettousei başlığa tam anlamıyla uyuyor. Çok güçlü olmasının yanında aşırı derecede kusursuz ve yenilmez olması şahsen bir süre sonra aşırı yapmacık hissettirse de OP ana karakter ihtiyacını en çok bu animenin karşılayacağını düşünüyorum. Ecchi sorun olmaz diyorsan Rakudai Kishi no Cavalry de aynı şekilde güçlü ana karaktere sahip bir anime. Çoğu ecchi animesinin aksine anlamlı bir konusu var ve ecchisi konuyu bozmuyor.

Teşekkürler, listemde var ve hatta bazılarına öneriyorum bu tarz istendiğinde. İkinciyi de izleyip çok sevmiştim ama mangasına devam etmek istediğimde mangasının da yarım kaldığını öğremiştim :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aklıma geldi yazayım dedim, haksızlık olmasın. Initial D'de de ana karakter en iyi araba yarışçısı. Takumi geleni geçeni yeniyor. Biraz eski bir anime olsa da bence gayet güzel, çizimleri eskilerde daha çok hoşuma gidiyor. Daha sadece ilk sezonunu izledim ama vakit bulabilirsem diğer sezonlarını da izlemek istiyorum mutlaka. Ayrıca yarış sahnelerindeki müziklerde insanı baya gaza getiriyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Aklıma geldi yazayım dedim, haksızlık olmasın. Initial D'de de ana karakter en iyi araba yarışçısı. Takumi geleni geçeni yeniyor. Biraz eski bir anime olsa da bence gayet güzel, çizimleri eskilerde daha çok hoşuma gidiyor. Daha sadece ilk sezonunu izledim ama vakit bulabilirsem diğer sezonlarını da izlemek istiyorum mutlaka. Ayrıca yarış sahnelerindeki müziklerde insanı baya gaza getiriyor. 

Öneri için teşekkürler, araba yarışı olan animelere henüz bir şans veremedim ama küçüklüğümde televizyonda izlediğim "Flash & Dash" aklıma geldi. Initial D'ye de bi' şans vereceğim ileride büyük ihtimal. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yakında çok seveceğim bi' konuya sahip anime geliyor, ana karakter tarihteki en güçlü şeytan lordunun reenkarne olmuş hali ve büyük büyük torunlarıyla birlikte şeytan okuluna gidiyor diyebiliriz. Sanırım 4 Temmuz'da ilk bölümü yayınlanacak. Trailer'ı da şurada: 

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.