Jump to content

Olması Gerekenden Güçlü Ana Karakteri Olan Anime Önerisi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kanka Tate no Yuusha izlemediysen kesinlikle izlemelisin.. Şimdi Kendi Anime Listeme Bakıcam // Bu arada Owari no Seraph yanlış hatırlamıyorsam yarım kalıyodu bilgine gene ama oda çok kıyaktı.. B

Bu iletiyi yazdıktan sonra bir daha ileti mileti yazmam herhalde bir süre. İzleyip izlemediklerine veya daha önce önerilip önerilmediğine bakmadan kendi listemden yazıyorum: (Bu arada Trabzonlu değili

Hislerini paylaşıyorum dostum.    

Posted Images

T-BAG, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

saiki kusuo izlememiş birisin seni şuan ne kadar kıskandım bilemezsin keşke unutup tekrar izlesem diyeceğin bir seri boş durma hemen başla :)

Vay be, bu kadar kıskanılacak bir şey olduğunu sanmıyordum :D Çok fazla kez karşıma çıktı ama pembe saçı her gördüğümde bir şekilde moralim bozuluyordu, kesinlikle başlamam lazım bu mesajdan sonra :)

T-BAG, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

mob psycho 100 kesinlikle öneririm saitamadan bile daha güçlü 

İCHİBAN USHİRO var birde bu biraz ecchi harem ama konusu komedisi güzel 

Mob Psycho 100 ilk sezonu izlemiştim, ikinciyi uzun bir süredir bekletiyorum. Devam edeceğim. Ve Ichiban Ushiro No Daimaou izlemiştim, hatta kendisi bana Ecchi türünün ne demek olduğunu öğreten ilk seridir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Zettai Karen Children The Unlimited

Bu konu başlığı altında ikinci kez önerildi, bir şans vermeden geçmeyeceğim kesinlikle. Teşekkürleer! :)

Quirkless04, 56 dakika önce tarihinde yazdı:

Tokyo Ghoul (Kaneki Bana Göre Hatta Herkeze göre en güçlü ghoul olup genellikle önüne geleni deşer ama arada çok pis dayak yer)

Arkadaşım 2 yıl önce önermişti, o zamanlar hayatımda hiç anime izlememiştim, şimdi şans vereceğim kesinlikle :) Teşekkürler!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MrNose, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hislerini paylaşıyorum dostum.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

+1

ShadyRogue, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Vay be, bu kadar kıskanılacak bir şey olduğunu sanmıyordum :D Çok fazla kez karşıma çıktı ama pembe saçı her gördüğümde bir şekilde moralim bozuluyordu, kesinlikle başlamam lazım bu mesajdan sonra :)

Mob Psycho 100 ilk sezonu izlemiştim, ikinciyi uzun bir süredir bekletiyorum. Devam edeceğim. Ve Ichiban Ushiro No Daimaou izlemiştim, hatta kendisi bana Ecchi türünün ne demek olduğunu öğreten ilk seridir :D

Saiki Kusuo tekrar tekrar izlenmelik bir seri ,bende eskiden senin gibi yaklaşmıştım ama başlayınca görüşün çok değişiyor en az 10/9 alır benden 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ShadyRogue, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Neden bilmiyorum ama Saiki Kusuo'yu Blood Lad'e benzetiyorum, Blood Lad'i izleyip çok beğenmiştim. Saiki'yi çok beğeneceğime eminim artık. İzledikten sonra buraya gelip yorumumu yazarım 

Dur bende gidiyim 1-2 bölüm izleyip hasret gidereyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.