Jump to content

Yolculuk/Macera Hikayesi Anlatan Anime Önerileri

Önerilen İletiler

Yolculuk hikayesi anlatan anime arıyorum. Karakterler bir yerden bir yere ulaşmaya çalışsınlar anime boyunca ve yol boyunca yaşadıkları zorlukları maceraları ve karakterler arası ilişkiler ön planda tutulsun. Post apokaliptik ortamda veya isekai'de geçebilir farketmez. Biliyorum biraz zor bir öneri istiyorum ama en ufak benzeyen bir anime varsa lütfen önerin. Şimdiden teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LaWbringer, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Yolculuk hikayesi anlatan anime arıyorum. Karakterler bir yerden bir yere ulaşmaya çalışsınlar anime boyunca ve yol boyunca yaşadıkları zorlukları maceraları ve karakterler arası ilişkiler ön planda tutulsun. Post apokaliptik ortamda veya isekai'de geçebilir farketmez. Biliyorum biraz zor bir öneri istiyorum ama en ufak benzeyen bir anime varsa lütfen önerin. Şimdiden teşekkürler.

kimetsu no yaiba

gittikleri belli bir yer yok ama gelen göreve göre birçok farklı yere seyahat ediyorlar. ilişkiler ön planda, iblis avcıları ve iblisler arasındaki mücadeleyi anlatıyor ve 26 bölüm.

tavsiye ederim çok keyifliydi :admire2-onion-head-emoticon:

fairy taili duymuşsundur uzun soluklu arıyorsan o da üstte yazdığım gibi. tek fark iblis olmaması

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Julious, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim aklıma One Piece geldi.

Post apokaliptik ya da isekai değil ama senin tanımına tam uygun bir anime olduğu düşünüyorum. Tabii 900 bölümlük -hatta 1000'e kadar yolu var gibi- bir animeye başlar mısın bilemem.

Bence de One piece bu tanıma uyuyor. Bildiğim kadarıyla bir tane site vardı animenin gereksiz (manga da olmayan) kısımları kırpıp yayınlıyorlarmış herhalde. 

Eğer manga okumayı seviyorsan One Piece'in mangasına başla animesi çok uzun. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dororo (Tam istediğin gibi olmayabilir çünkü yolculuk belli bi yere değil ama macera hikayesiydi hyakkimaru çok fazla kendini ifade edemese de ilişkiler ön planda)

Made in Abyss

Samurai Champloo (Belli bi yere yolculuk yok, birini arama uğruna yolculuk ediyorlar.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.