Jump to content

Isekai Türünde Anime Önerileri

Önerilen İletiler

canatan, 11.06.2020 - 04:32 tarihinde yazdı:

Başlıktan anlaşılacağı gibi ben sadece isekai,harem ve fantastik içerikli animeler izliyorum size sunacağım listede bu başlıklara dahil olmayan animeler var ama izleyince pişman olmazsınız bu tarz izliyorsanız onları seveceğinize eminim.
 :cheer2-onion-head-emoticon:

(Konuyu genele açma sebebim öneri kısmının kapalı olmasıdır buraya uygun değilse taşırsanız sevinirim)
Sevdiğim bazı animeleri koymadım. Koymama sebebim o türün en bilinenleri olması sao'yu koyma sebebim ise diğer sezonlarına şans vermenizi istediğim için çoğu kişi diğer sezonlarını izlemiyor saonun. 
İzlediğim ama koymadığım animeleri listemden görebilirsiniz.

Sword Art Online;
MAL puanı 7.36 ben 9 verdim tabi ilk sezonu için.
Çoğu kişi bu animenin ilk sezonunu izledikten sonra bozduğunu söylüyor ama bence şans verirseniz devamının güzel olduğunu düşünüyorum özellikle moviesi ve sonrasında Alicization bana baya güzel gelmişti.

SWORD ART ONLINE ALICIZATION LYCORIS [PC Download] | Bandai Namco ...

Overlord;
MAL puanı 8.01 ilk sezonu için benim verdiğim puan 7 diğer sezonlarına 9 verdim :)
Bazı yorumlarına baktığım zaman çoğu kişi sevmemiş ama ben sevmiştim özellikle overpower mc seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim
Bir oyunda lonca lideri olan adam oyunun kapanacağı geceye kadar oyunda kalır.  Loncasındaki bütün arkadaşları çıkış yapmıştır ve yalnız başına kurdukları merkezlerinde oyunun kapanış saatini beklemektedir. Klasik isekailerdeki gibi karakter oyunun içerisine girer.

Аниме повелитель Overlord оверлорд Dvd: 45 грн. - Аудіо ...

Tensei shitara Slime Datta Ken;
MAL puanı 8.11 ben kendim 9 verdim.
Overlord gibi bunun ana karakteride çok güçlü ama baya güzel bir seridir. Kesinlikle izlediklerim arasında en iyilerinden.
Japonyada bıçaklanarak ölen bir adam slime olarak başka bir dünyada ejderhanın mağarasında doğar ejderha ile arkadaş olur. Ejderha mühürlenmiştir ve mühürü yedikten sonra onu kurtarmanın yolunu ararken olaylar gelişir.

Segunda Temporada de Tensei shitara Slime Datta Ken tem PV ...

Cautious Hero: 
MAL puanı 7.63 benim verdiğim puan 9
Eğer isekai animelerinde ana karakterin çekingen, pervasız, kahraman gibi davranmasından sıkıldıysanız bu anime tam sizlik ana karakter tam bir temkinli olma manyağı devam sezonu gelecek diyorlar devam sezonunda daha manyaklaşacak kesinlikle izleyin bunu cidden ben çok beğenmiştim. 
Özet gibi bir şeye gerek yok klasik isekai tanrı kahramanı çağırıyor şeytan kralı öldür diyor d:

Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious (2019 ...

No Game No Life;
MAL puanı 8.28 ben 8 verdim
İki kardeş birisi dahi diğeri oyun manyağı ikisi sabah akşam bir mmorpg oyununu oynuyorlar karakterinin adı ise yok daha doğrusu boşluk isimleri olmadığı için onlara boşluk diyorlar. Bir gün bir e-mail ile farklı bir dünyanın tanrısından satranç daveti alıyorlar ve yeniyorlar bunun üzerine her şeyin hatta ülke sınırlarının bile oyunlarla belirlendiği bir dünyaya gidiyorlar. 
Güzel bir animeydi ama enlerimden değildir çoğu isekai anime izleyen buna bayılıyor ama beni o kadar büyülemese bile güzel bir anime kesin izlemenizi tavsiye ederim

No Game No Life' Season 2 Cancelled Due to Plagiarism Allegations ...

Seiken Tsukai no World Break;
MAL puanı 7 benim verdiğim puan 8
Baya sevdiğim harem animelerinden izlemenizi öneririm.

Icon Folder - Seiken Tsukai No World Break by alex-064 on DeviantArt

Danmachi;
MAL puanı 7.71 ben 8 verdim 
baya güzel bir isekai anime cidden beni baya sarmıştı izlerken pişman olmazsınız. 
Ayrıca animenın yorumlarında 2. 3. sezon kötü izlemeyin tarzı yorumlar olmuş ben katılmıyorum gayet iyiydi yani.

DanMachi Season 2 Episode 11 Release Date, Spoilers - Spoiler Guy

Rukudai Kishi no Cavalry;
MAL puanı 7,60 ben 8 verdim
Güzel bir harem animesi şahsen konusu hoşuma gitmişti seiken tsukai benzeri sayılabilir. özetine buradan erişebilirsiniz.

Rakudai Kishi no Cavalry Icon Folder by Mohandor on DeviantArt

Gakusen Toshi Asterisk;
MAL puanı 6.99 ben 8 verdim 
Rukudai kishiyle hikayesi neredeyse aynı diyebiliriz güzel bir harem tavsiye ederim.

Yoygi: Ön Bakış: Gakusen Toshi Asterisk(The Asterisk War)

Food Wars;
MAL Puanı 8,40 ben 7 verdim
Gayet güzel bir anime fakat yemek odaklı olduğu için yemekleri yiyince tepkiler baya abartı o sahnelere katlanabilirim diyorsanız kesin izleyin ve o sahneler genelde ecchi.

Food Wars! The Third Plate' Episode 12 Spoilers: Can Souma Win ...

Death March;
MAL puanı 6,67 ben 8 verdim
Sao gibi oyunun içerisinde geçiyor fakat oyunu admin gibi oynuyor baya zevkli gelmişti bana tavsiye ederim kesinlikle. Oyunu oynuyor dediğime bakmayın yine gerçek bir dünya.

Steam Community :: :: Death March kara Hajimaru Isekai ...

Kenja no Mago;
MAL puanı 6,62 ben 8 verdim
Arkadaşlar isekai manyağı olarak en sevdiğim animemdir.
Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. 

Kenja no Mago v1 Icon by Edgina36 on DeviantArt

Arifureta;
MAL puanı 6,49 ben 8 verdim
MC overpow,umursamaz flan baya hoşunuza gider bu anime ama çok beklentiye girip izlemeyin güzel sadece onu bilin :D

Anime Önerisi : Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou | PerfectBlue 

How not to summon a Demon Lord;
MAL Puanı 7,10 ben 8 verdim
Oynadığı oyunda şeytan lordu karakterini oynayan bir adamı başka bir dünyaya çağırıyorlar olaylar gelişiyor komedili flan güzel anime 

Isekai Maou Icon by Edgina36 on DeviantArt

Shinmai Maou no Tastament;
MAL puanı 6,89 ben 6 vermişim 
Güzel ecchi ve harem. Highscool DxD yi koymadım bu seriye çok biliniyor diye buda o ayarda bir anime ayarda derken o türde.

Shinmai Maou no Testament Folder Icon by Minacsky-saya on DeviantArt

Masou Gauken HxH;
MAL puanı 6,27 ben 7 verdim
Yani anime ecchiye zorlanmasa cidden güzel anime olurmuş ama ecchi anime yapıcaz diye bunu yapmışlar sevebilirsiniz güzel anime.

Masou Gakuen HxH (TV Series 2016– ) - IMDb

Quanzhi Gaoshou;
MAL puanı 8,04 ben 7 vermişim
Çin animesi ama konusu gayet güzel benim ilk ve son çin animemdir kendisi.
Lol oynayan arkadaşlar için şöyle açıklayayım diyelim ki faker lol oynamayı bıraktım dedi ve takımdan atıldı ama başka bir isimle yeniden oynamaya başladı ve oyunun en tepesine ulaştı kısaca böyle bir mantığı var gayet güzeldir oyun bazlı anime sevenlere net önerimdir.

Quan Zhi Gao Shou Tanıtım ve İnceleme - Figurex

Choyoyu;
MAL puanı 6,41 ben 7 verdim
Gayet güzel bir isekai 
şöyle gittikleri dünyada reaktör yapıp nükleer bombaya kadar inşaat ediyorlar :)

CHOYOYU! | Bölüm 1 - Türkçe Anime İzle - YouTube

Date a Live;
MAL puanı 7,30 ben 6 verdim
Ben sadece ilk sezonunu izledim diğer sezonları sarmadı ama ilk sezonu güzeldi animenin harem animesi kısaca ama abartı yani olaylar bence bir şans verebilirsiniz zamanınız varsa.

Date A Live: Spirit Pledge Opens Pre-Registration For IOS And ...

Hundred;
MAL puanı 6,45 ben 6 verdim
Harem sayılır mı bilemedim ama ecchi anime bu tarzda güzel sayılacak animelerden izleyin kesin

List of Episodes | Handoreddo Wikia | Fandom

Tate no Yuusha no Nariagari;
MAL puanı 8,04 ben 6 verdim 
Kendisi ilk izlediğim isekai animedir gayet güzel bir anime kesin izleyin bence benim 6 vermeme gelecek olursak ilk izlediğim olduğu için listeye alırken aklıma gelenlere göre puan verdim yakın zamanda tekrar izleyeceğim ve puanlayacağım o kadar güzel bir animedir.

The Rising of the Shield Hero izle | HD Film izle - Yerli Film ...

Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria;
MAL puanı 5,89 ben 6 verdim
Animede karakterin nasıl güçlendiği olduğu konuma nasıl geldiği anlatılmadığı için bu kadar az puan aldığını düşünüyorum ama güzel anime. Nasıl yükseldiğini sadece flashbacklerden izlerim diyip takmazsanız zevk alırsını. 

Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria ICON by Edgina36 on DeviantArt

Konosuba!;
MAL puanı 8.16 ben 5 verdim
neden 5 verdiğime gelelim anime güzel tamam ama üstte verdiğim animelerin yanında beni o kadar kanser etti ki 2. sezonun 4. bölümünde flan saldım bir tanrıça insanı bu kadar tilt edebilir sabrınıza güveniyorsanız sinirli değilseniz inanıyorum size zevk verebilecek bir anime ama ben dayanamadım ha izle devamı güzel diyorsanız izlerim :D

Keren, Setelah Animenya Laris, Kini KonoSuba Akan Rilis Versi Game ...

Re:Zero;
MAL puanı 8.16 ben 5 verdim
5 verme nedenim konosuba ile aynı. Çok fazla tekrara bindirdiler olayı ve sıkmaya başladı bir yerden sonra ama konusu cidden güzel animeydi sonunu görmek için sabredip izledim iyi ki izlemişim güzeldir kesin izleyin.

Re:Zero 2. Sezon Duyuruldu, İşte Fragmanı | GameXNow.com

Isekai Cheat Magician;
MAL puanı 5,46 ben 7 verdim
Klasik isekai evreni ve kahraman döngüsü ama her şeye yön veren birisi var ve mc overpower

Isekai Cheat Magician anunciado para Crunchyroll

Daha öneri eklemeyi planlıyorum...

1.Re Zero : Sana hak veriyorum ama sonraki bölümler Subaru çok akıllanıyor. Evet çok tekrar dirildi dirildiğini anlamadı evet onu uzatmışlar ama Subaru git gide düzeltiyor 2.sezonu çıkmaya yakın tekrardan izlemeyi düşünüyorum. Bence verdiğin puanın biraz daha fazlasını hak ettiğini düşünüyorum :)

2.Konosuba : 1.sezonunun 3 veya 5 bölümden sonra izlemedim Tanrıça ana karakterimizi o kadar küçük düşürüyor ki %100 seninleyim :D

3.Date a Live : Neden bu dediğinizi duyar gibiyim bunu yazan arkadaş fark ettiğini düşünüyorum 1.bölümde ana karakterimizin kardeşi Kawaii Utangaç bi kardeş iken bir olay olduktan sonra erkek ana karakterimizi köle gibi kullanıp çok leş davranıyor dayanamadığım 1 konu daha :( [ vazgeçin şu tarz animelerden :( ]

4.Danmachi : Sanırsam o isekai değil bilgine olsun ve Romantizm konusunu çok uzatmışlar ve Bell CRANEL'e biraz daha power up tarzı birşeyler eklemeli gerekti bence [ 5 6 aya yakın önce bitirdim :( ]  ( çok öptüm )

Arifureta : MAL'daki puanı hak etmiyor bence :D

EVET DOSTLARIM BENİMDE SİZE ŞÖYLE SİZ UĞRAŞMAYIN DİYE BİR KENDİ LİSTEME BAKTIM BURDAKİ ANİMELERİN DEVAMI OLUP OLMADIĞINI SİZİN İÇİN YAZMAK İSTEDİM

:*

Re zero : (08 Temmuz 2020)   

Dungeon ni Deai III : (?? Temmuz 2020)   

Tensei shitara : (?? Ekim 2020) ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLEYEREK SANIRSAM TENSEİ 2021 ERTELENMİŞ..

Tate no Yuusha : (2. ve 3.sezonun onay aldığını biliyorum tabi doğruysa ama tarih yok)

Quanzhi Gaoshou : (2020) [ belirli gün ay yok ]

SAO Alicization 2 Season : (12 Temmuz 2020)

Şimdilik bunları biliyorum arkadaşlar özür dileyerek iyi günler dilerim..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En çok akla gelen isekai türü 10 animenin myal puanları ile listesi verilmiştir. Öneri almak ve vermek istediğiniz zaman bu konu üzerinden devam edebilirsiniz..   No Game No Life 8,29 Y

Buyrun Benim yaptığım İsekai animeler listesini atıyım kanalda başka isekai listeleri de bulunuyor ve de başka tür listelerde animelerle ilgili :)   

Başlıktan anlaşılacağı gibi ben sadece isekai,harem ve fantastik içerikli animeler izliyorum size sunacağım listede bu başlıklara dahil olmayan animeler var ama izleyince pişman olmazsınız bu tarz izl

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.