Jump to content

wano

Real-Men-Frrranky

Önerilen İletiler

Real-Men-Frrranky, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

ah dostum neden böyle yapıyorsunuz?lafı boşuna çarpıtma luffy korsanlar kralı olacağım diyor adam da uzak bir geleceği görebildiğini söylüyor luffy nin fikrini değil GELECEKTE KORSANLAR KRALI OLACAĞINI ONAYLIYOR GÜZEL KARDEŞİM sana burda 10 tane tez sunsam yine bildiğini okuyacaksın anlaşılan.Ne anlamak istiyorsan onu anlıyorsun.You're looking pretty far into the future ne zamandan beri sen gelecekte korsanlar kralı olacak adamsın demek ya ne de olsa şunun gibi bir cümle kurdun az önce ne diyim sıva sıvayabildiğin kadar boş duvar kalmasın. takıl sen kafana göre teorist abim benim hadi kolay gelsin.şimdi buna yanıt olarak da 'onu geçtim şu haliyle de gelecekte korsanlar kralı olduğunu söylüyor zaten:D?' şunu atarsın dimi.d

maxresdefault.jpg

Herkes senin kadar ciddiye almıyor.O yüzden büyük ihtimalle ne halin varsa göre getirirdim konuyu cevap bile vermezdim.Bu gereksiz bilgiyi edindiğine göre ciddileşelim.Ordaki çeviri senin küçük dünyandaki gibi olmadığı için üzgünüm keşke öyle olsaydıda sende bu anlamsız laf dalaşını kazanmış olsaydın.Orda bir onay yok sadece espri mahiyetiyle uzak bir geleceğe bakıyorsun diyor.Hani kendisi 10 saniye ilerisini görebiliyor ya?Hep buna atıfta bulunuldu ya?Ondan.Tamam doğru gördüm sen korsanlar kralı olacaksın demek anlamına hiçbir zaman gelmeyecek o diyalog.Anlamamışsındır yine ama denedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Zoro'nun geçmişi zaten anlatıldı belki yavuklusu olan kızın (adını unuttum) hikayesi anlatılır sonuçta herkes Wano'da o karakteri görmeyi umuyor.    O karakter bence Wano'da ortaya çıkmaz ve

Bunun için Wanted adlı one shot'ı okumanı tavsiye ederim. Onun yazarı da Oda ve muhtemelen orada ki karaktere atıfta bulunarak bu one shot'ı yazmış. 

lntegral, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkes senin kadar ciddiye almıyor.O yüzden büyük ihtimalle ne halin varsa göre getirirdim konuyu cevap bile vermezdim.Bu gereksiz bilgiyi edindiğine göre ciddileşelim.Ordaki çeviri senin küçük dünyandaki gibi olmadığı için üzgünüm keşke öyle olsaydıda sende bu anlamsız laf dalaşını kazanmış olsaydın.Orda bir onay yok sadece espri mahiyetiyle uzak bir geleceğe bakıyorsun diyor.Hani kendisi 10 saniye ilerisini görebiliyor ya?Hep buna atıfta bulunuldu ya?Ondan.Tamam doğru gördüm sen korsanlar kralı olacaksın demek anlamına hiçbir zaman gelmeyecek o diyalog.Anlamamışsındır yine ama denedim.İkinci bir konu var kimseye terörist diyemezsin.Özür dilemezsen şikayet etmek zorunda kalıcam.Laf anlayacak birine benzemiyorsun yinede sana bir şans veriyorum.

olm ne terörist i JEKFUEWIUFLEWGIEW TEORİST YAZDIM AMA BENİM MALLIĞIM TEORİSYEN OLUCAK TEORİ YAZAN KİŞİ ANLAMINDA:Dbunu düzeltmek isterim o şekilde bi niyetim yok kendi hatam özür dilerim diğer konuda da benim demek istediğim şu tane tane anlatayım uymazsa salla senin dediğin olsun

ben diyorum ki katakuri az birşey geleceği görebiliyor ve luffy de bunu yapmaya çalışıyor fight boyunca fakat çok fazla başarılı olamıyor fight sonunda da luffy korsanlar kralı olucam dediğinde katakurinin söylediği söz sende geleceği görebiliyorsun ama uzak bir geleceği anlamında en azından ben böyle anladım öyle söyliyeyim ki bunu mantıklı kılan olayda şu anime yapılırken oda nın tavsiyelerine uyularak yapılıyor yani anime de manga dakinden abartı uzun fightlar olsa ve ekstralar barındırsa bile oda nın dediğinin dışına çıkılmıyor ki böyle bir repliği kendi kafalarına göre değiştiremezler yani animede de manga da da verilmek istenen mesaj aynı aslında ama sen öyle düşünüyorsan sen bilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkes senin kadar ciddiye almıyor.O yüzden büyük ihtimalle ne halin varsa göre getirirdim konuyu cevap bile vermezdim.Bu gereksiz bilgiyi edindiğine göre ciddileşelim.Ordaki çeviri senin küçük dünyandaki gibi olmadığı için üzgünüm keşke öyle olsaydıda sende bu anlamsız laf dalaşını kazanmış olsaydın.Orda bir onay yok sadece espri mahiyetiyle uzak bir geleceğe bakıyorsun diyor.Hani kendisi 10 saniye ilerisini görebiliyor ya?Hep buna atıfta bulunuldu ya?Ondan.Tamam doğru gördüm sen korsanlar kralı olacaksın demek anlamına hiçbir zaman gelmeyecek o diyalog.Anlamamışsındır yine ama denedim.

ayrıca anlamaz bir insan değilim fakat konuşmanın ta en başında yazdığın yanıt biraz itici geldi

ama yine iyi döktürdüm.Bişey değil özellikle şu kısım birde direk manga okumadığınız için diye girmişsin bilip bilmeden yani burda konu açıp zaman öldürüyoruz rastgele gerek yok buna çok fazla kasıyorsun bazı şeyleri ve karşında ki insanda ister istemez bundan negatif etkileniyor haberin olsun.Yani çok fazla herşeyi ben biliyorum görünümü verdiğin için başta direk sen anlamaz bir insanmışsın gibi anlaşılıyor bu konuda dikkat etmeni tavsiye ederim umarım anlamışsındır ne demek istediğimi:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

olm ne terörist i JEKFUEWIUFLEWGIEW TEORİST YAZDIM AMA BENİM MALLIĞIM TEORİSYEN OLUCAK TEORİ YAZAN KİŞİ ANLAMINDA:Dbunu düzeltmek isterim o şekilde bi niyetim yok kendi hatam özür dilerim diğer konuda da benim demek istediğim şu tane tane anlatayım uymazsa salla senin dediğin olsun

ben diyorum ki katakuri az birşey geleceği görebiliyor ve luffy de bunu yapmaya çalışıyor fight boyunca fakat çok fazla başarılı olamıyor fight sonunda da luffy korsanlar kralı olucam dediğinde katakurinin söylediği söz sende geleceği görebiliyorsun ama uzak bir geleceği anlamında en azından ben böyle anladım öyle söyliyeyim ki bunu mantıklı kılan olayda şu anime yapılırken oda nın tavsiyelerine uyularak yapılıyor yani anime de manga dakinden abartı uzun fightlar olsa ve ekstralar barındırsa bile oda nın dediğinin dışına çıkılmıyor ki böyle bir repliği kendi kafalarına göre değiştiremezler yani animede de manga da da verilmek istenen mesaj aynı aslında ama sen öyle düşünüyorsan sen bilirsin

Yok yok o teorist olayı senin hatan değil özür dileme benim hatam o.Kafam patates gibi bugün yanlış okumuşum ben özür dilerim.Sildim zaten 

Ben Oda'nın animeyi uzun süredir izlemediğini söylediği bir röportajını okumuştum animeyi çok salladığını sanmıyorum.Bu veya herhangi bir seri için esas olan mangadır mangada ne yazıyorsa ona itibar et bence.Mangadaki Big Mom'ın Luffy hakkındaki düşüncelerinden sonra Katakuri'nin herhangi bir şekilde bunların safhında olacağını düşünmüyorum.Hatta ben Katakuri'yi bir daha göreceğimizide düşünmüyorum zaten Wano'ya da gelmedi.5 yıl içinde bitecek bir seri için maksimum bir ya da iki arc kaldı o yüzden o hikayelerde olacağından şüpheliyim.

İyi döktürdüm lafım spoiler vermemeyi takan biri değilim vermeden iyi anlattım anlamına geliyordu anlamamana üzüldüm.Hayatım boyunca ben bunu süper biliyorum yine döktürdüm heryeri sırımsıklam yaptım yaktım buraları tarzı konuşmadım aciziyet göstergesi bu tamamen.Onun dışında anlama sıkıntım yok sadece konsantre olamıyorum ciddiye almamaktan kaynaklı bi durum.Psikolojik sorunlarımıda dinlemiş olduğuna göre konuya nokta koyuyorum umarım kibarca anlatabilmişimdir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok yok o teorist olayı senin hatan değil özür dileme benim hatam o.Kafam patates gibi bugün yanlış okumuşum ben özür dilerim.Sildim zaten 

Ben Oda'nın animeyi uzun süredir izlemediğini söylediği bir röportajını okumuştum animeyi çok salladığını sanmıyorum.Bu veya herhangi bir seri için esas olan mangadır mangada ne yazıyorsa ona itibar et bence.Mangadaki Big Mom'ın Luffy hakkındaki düşüncelerinden sonra Katakuri'nin herhangi bir şekilde bunların safhında olacağını düşünmüyorum.Hatta ben Katakuri'yi bir daha göreceğimizide düşünmüyorum zaten Wano'ya da gelmedi.5 yıl içinde bitecek bir seri için maksimum bir ya da iki arc kaldı o yüzden o hikayelerde olacağından şüpheliyim.

İyi döktürdüm lafım spoiler vermemeyi takan biri değilim vermeden iyi anlattım anlamına geliyordu anlamamana üzüldüm.Hayatım boyunca ben bunu süper biliyorum yine döktürdüm heryeri sırımsıklam yaptım yaktım buraları tarzı konuşmadım aciziyet göstergesi bu tamamen.Onun dışında anlama sıkıntım yok sadece konsantre olamıyorum ciddiye almamaktan kaynaklı bi durum.Psikolojik sorunlarımıda dinlemiş olduğuna göre konuya nokta koyuyorum umarım kibarca anlatabilmişimdir.

kötü bir niyetin olduğunu düşünmüyorum dostum benim gözümde yersiz herşeyi eleştirenler dışında one piece izleyenler kıymetlidir kendine iyi bak ilerde göreceğiz kötü bir sonla bitmesinde az kaldı zaten kimin gelip gittiği çok da önemli değil karakter bol animede:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.