Jump to content

wano

Real-Men-Frrranky

Önerilen İletiler

merhabalar burası uzun süredir kullanılmıyor bende canlılık katmak için ve ayrıca biraz tartışmak için sizle birkaç tane sorumu ve teorimi paylaşmak istiyorum sizde düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim spoiler içerebilir

ilk önce sizlere sormak istediklerim sizce wano arc nasıl gidiyor?bir marineford olabilir mi veya kötü mü bitecek?

sizce law wano da ölücek mi?

ben önce wano da bile olsa halihazırda güçsüzleşmiş big mom tayfasının dağılıp katakurinin başa geçip luffy ile kısa süreli bir ittifak kurabileceğini düşünüyorum çünkü kaido inanılmaz güçlü olduğu için kenarda hala bir big mom tehlikesi varken birde kaido ilk devirmezler bence siz ne düşünüyorsunuz?

ayrıca eğer kaido devrilirse road poneglyph lerinin 3 tanesini robin okumuş olacak ve tayfa gerçekten one piece e yakınlaşmış bulunacak sizce wano dan sonra robinin ödülünde beklenmedik bir patlama olabilir mi?

ben zoro nun ödülünün 1 milyarı geçeceğini fakat sanjinin ödülünün geçemeyeceğini ve ileride zoronun bununla alay edeceğini düşünüyorum sizce ödülleri ne olur? bence zoro 1.2 milyar sanji 990 milyon gibi yapabilirler:D

birde wano da başka kimleri görebileceğimizi düşünüyorsunuz?hasır şapka filosu gelirmi?bence kesinlikle gelecek luffy çağırır veya çağırmaz bilemiyorum

okuyan herkese teşekkürler.Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Zoro'nun geçmişi zaten anlatıldı belki yavuklusu olan kızın (adını unuttum) hikayesi anlatılır sonuçta herkes Wano'da o karakteri görmeyi umuyor.    O karakter bence Wano'da ortaya çıkmaz ve

Bunun için Wanted adlı one shot'ı okumanı tavsiye ederim. Onun yazarı da Oda ve muhtemelen orada ki karaktere atıfta bulunarak bu one shot'ı yazmış. 

Real-Men-Frrranky, 8 saat önce tarihinde yazdı:

merhabalar burası uzun süredir kullanılmıyor bende canlılık katmak için ve ayrıca biraz tartışmak için sizle birkaç tane sorumu ve teorimi paylaşmak istiyorum sizde düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim spoiler içerebilir

ilk önce sizlere sormak istediklerim sizce wano arc nasıl gidiyor?bir marineford olabilir mi veya kötü mü bitecek?

sizce law wano da ölücek mi?

ben önce wano da bile olsa halihazırda güçsüzleşmiş big mom tayfasının dağılıp katakurinin başa geçip luffy ile kısa süreli bir ittifak kurabileceğini düşünüyorum çünkü kaido inanılmaz güçlü olduğu için kenarda hala bir big mom tehlikesi varken birde kaido ilk devirmezler bence siz ne düşünüyorsunuz?

ayrıca eğer kaido devrilirse road poneglyph lerinin 3 tanesini robin okumuş olacak ve tayfa gerçekten one piece e yakınlaşmış bulunacak sizce wano dan sonra robinin ödülünde beklenmedik bir patlama olabilir mi?

ben zoro nun ödülünün 1 milyarı geçeceğini fakat sanjinin ödülünün geçemeyeceğini ve ileride zoronun bununla alay edeceğini düşünüyorum sizce ödülleri ne olur? bence zoro 1.2 milyar sanji 990 milyon gibi yapabilirler:D

birde wano da başka kimleri görebileceğimizi düşünüyorsunuz?hasır şapka filosu gelirmi?bence kesinlikle gelecek luffy çağırır veya çağırmaz bilemiyorum

okuyan herkese teşekkürler.Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Eğer sadece animeden günceli takip ediyorsan benim burada bazı açıklamalarım veya teorilerim spoiler kategorisene girer. Eğer yine de söylememi istersen bir şeyler yazarım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler olmayacağını düşündüğüm şeyleri yazayım. 

HSF(hasır şapka filosu) ben gelir diye düşünüyorum. Sonuçta karşıda koskoca 2 tane yonkou var ve bu haber dünyada çalkalanıyor. Luffy çağırmaz kimseyi onun karakterine uyacak bir şey değil ama haberi gören HSF bence yola koyulup Wano'ya gelir.

Wano arcı doğal olarak Zoro'ya yaracak muhtemelen

Spoiler

zaten yeni aldığı kılıç ile power up katsayısı arttı adamın.

Eğer HSF falan da gelirse bir nevi Marineford olmuş olur çünkü iki büyük güç çarpışmış olacak.

Robin'in ödülünde beklenmedik bir patlama olmaz çünkü zaten denizciler ve gorosei Robin'in kitabeleri okuduğunu biliyorlar. 3 tane kitabeyi okudu diye tek Robin'in değil belki bütün tayfanın ödülü artabilir o da Laugh Tale'e gitme ihtimallerinden dolayı.

Big Mom tayfası için yazacağım spoiler olacak bakıp bakmamak sana kalmış :)

Spoiler

Son sayı da Marco geliyor ve BM'nin gemisi şeleladen yukarı çıkarken King'in yaptığı gibi gemiyi aşağıya düşürüyor. Katakuri zaten gelen tayfa arasında yok o yüzden başa geçme ihtimali de yok maalesef. BM tayfası belli bir süre savaşa katılamayacak veya şelalenin aşağısında HSF ile kapışabilir böylece yukarıda bizimkiler Kaiode ve tayfasıyla rahatça kapışır.

Law'ın öleceğini düşünmüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Spoiler olmayacağını düşündüğüm şeyleri yazayım. 

HSF(hasır şapka filosu) ben gelir diye düşünüyorum. Sonuçta karşıda koskoca 2 tane yonkou var ve bu haber dünyada çalkalanıyor. Luffy çağırmaz kimseyi onun karakterine uyacak bir şey değil ama haberi gören HSF bence yola koyulup Wano'ya gelir.

Wano arcı doğal olarak Zoro'ya yaracak muhtemelen zaten yeni aldığı kılıç ile power up katsayısı arttı adamın.

Eğer HSF falan da gelirse bir nevi Marineford olmuş olur çünkü iki büyük güç çarpışmış olacak.

Robin'in ödülünde beklenmedik bir patlama olmaz çünkü zaten denizciler ve gorosei Robin'in kitabeleri okuduğunu biliyorlar. 3 tane kitabeyi okudu diye tek Robin'in değil belki bütün tayfanın ödülü artabilir o da Laugh Tale'e gitme ihtimallerinden dolayı.

Big Mom tayfası için yazacağım spoiler olacak bakıp bakmamak sana kalmış :)

İçeriği Görüntüle

Son sayı da Marco geliyor ve BM'nin gemisi şeleladen yukarı çıkarken King'in yaptığı gibi gemiyi aşağıya düşürüyor. Katakuri zaten gelen tayfa arasında yok o yüzden başa geçme ihtimali de yok maalesef. BM tayfası belli bir süre savaşa katılamayacak veya şelalenin aşağısında HSF ile kapışabilir böylece yukarıda bizimkiler Kaiode ve tayfasıyla rahatça kapışır.

Law'ın öleceğini düşünmüyorum.

Zoro'nun yeni aldığı kılıç hangisi. Luffy'deki klıcımı alacak yoksa Ryuma'nın kılıcından mı bahsediyorsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Zoro'nun yeni aldığı kılıç hangisi. Luffy'deki klıcımı alacak yoksa Ryuma'nın kılıcından mı bahsediyorsun.

Daha anime de o kısım gösterilmedi mi çok pardon ben o kısmı spoiler içine alayım. Aldığı kılıç ise 

Spoiler

Oden'in kullandığı iki tane kılıç var biri Momonosuke'de diğeri Prensen Hiyori'de (bu kısım gösterildi mi bilmiyorum) Hiyori Zoro'dan Ryuuma'nın kılıcı Hazan Suyu'nu istiyor çünkü Wano'nun simgesi gibiymiş o kılıç ve karşılığında Kaiodo'ya yara izi bırakan babasının kılıcı Enma'yı Zoro'ya veriyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben Wano Arc'ında Zoro'nun geçmişini anlatacaklarını düşünüyorum.

Zoro'nun geçmişi zaten anlatıldı belki yavuklusu olan kızın (adını unuttum) hikayesi anlatılır sonuçta herkes Wano'da o karakteri görmeyi umuyor. 

O karakter bence Wano'da ortaya çıkmaz veya o karakter yaşıyor mu onu da bilmiyorum ama o kızın ve babasının hikayesini öğreneceğiz gibi sonuçta babasının klanının sürüldüğünü ve kullandıkları tekniklerin yasak olduğunu öğrendik.

Düzenlenme: pegasusejder tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Daha anime de o kısım gösterilmedi mi çok pardon ben o kısmı spoiler içine alayım. Aldığı kılıç ise 

İçeriği Görüntüle

Oden'in kullandığı iki tane kılıç var biri Momonosuke'de diğeri Prensen Hiyori'de (bu kısım gösterildi mi bilmiyorum) Hiyori Zoro'dan Ryuuma'nın kılıcı Hazan Suyu'nu istiyor çünkü Wano'nun simgesi gibiymiş o kılıç ve karşılığında Kaiodo'ya yara izi bırakan babasının kılıcı Enma'yı Zoro'ya veriyor

Keşke Ryuma'nın hikayesini anlatsalar. Acayip bir beklentim var bu yönde. Ejderhaları kesen samuray.:wow2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Keşke Ryuma'nın hikayesini anlatsalar. Acayip bir beklentim var bu yönde. Ejderhaları kesen samuray.:wow2-onion-head-emoticon:

Bunun için Wanted adlı one shot'ı okumanı tavsiye ederim. Onun yazarı da Oda ve muhtemelen orada ki karaktere atıfta bulunarak bu one shot'ı yazmış. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Nereden okuyabilirim acaba, internette baktım ama bulamadım. Bildiğin bir yer var ise linkini atabilir misin ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.