Jump to content

wano

Real-Men-Frrranky

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Zoro'nun geçmişi zaten anlatıldı belki yavuklusu olan kızın (adını unuttum) hikayesi anlatılır sonuçta herkes Wano'da o karakteri görmeyi umuyor.    O karakter bence Wano'da ortaya çıkmaz ve

Bunun için Wanted adlı one shot'ı okumanı tavsiye ederim. Onun yazarı da Oda ve muhtemelen orada ki karaktere atıfta bulunarak bu one shot'ı yazmış. 

Zorojuro, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Keşke Ryuma'nın hikayesini anlatsalar. Acayip bir beklentim var bu yönde. Ejderhaları kesen samuray.:wow2-onion-head-emoticon:

Ejderhaları sadece Ryuma kesmiyor.

Şu konu hakkında bişeyler yazmak istedim.Law veya herhangi bir kimse ölmez One Piece'te arkadaşlar geçelim o işleri.Bu öyle bi hikaye değil sadece tutuklanabilirler.Ölenler vardır ama 950 sayıda 3 kişidir işte.

Zoro'ya verilen gücü abartmayın bence.Sonuçta artış sağladığını düşünmüyorum ben çünkü onunda verdiği bişey var.

Katakuri'yle Luffy ne zaman dost oldu da ittifak olacaklar burada da uçulmuş.Zaten genel olarak uçulmuşta ben yine söylemiş olayım.

Manga okumadığınız için söyliyim çok güzel bir flashback gelecek.Güzel ve uzun ben şahsen hayran kalmıştım.Animeyi izlemem asla ama o flashback için izleyebilirim.

Onun dışında Zoro'nun ailesiyle ilgili ipucu var ama kesin bişey mutlaka anlatılır bende bekliyorum.

Marineford'dan daha iyi olacak,daha uzun olacak bide bence daha bilgilendirici olacak.

Spoiler vermeden bişeyler anlatmaktan nefret ederim ama yine iyi döktürdüm.Bişey değil 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Şu konu hakkında bişeyler yazmak istedim.Law veya herhangi bir kimse ölmez One Piece'te arkadaşlar geçelim o işleri.Bu öyle bi hikaye değil sadece tutuklanabilirler.Ölenler vardır ama 950 sayıda 3 kişidir işte.

Zoro'ya verilen gücü abartmayın bence.Sonuçta artış sağladığını düşünmüyorum ben çünkü onunda verdiği bişey var.

Katakuri'yle Luffy ne zaman dost oldu da ittifak olacaklar burada da uçulmuş.Zaten genel olarak uçulmuşta ben yine söylemiş olayım.

Manga okumadığınız için söyliyim çok güzel bir flashback gelecek.Güzel ve uzun ben şahsen hayran kalmıştım.Animeyi izlemem asla ama o flashback için izleyebilirim.

Onun dışında Zoro'nun ailesiyle ilgili ipucu var ama kesin bişey mutlaka anlatılır bende bekliyorum.

Marineford'dan daha iyi olacak,daha uzun olacak bide bence daha bilgilendirici olacak.

Spoiler vermeden bişeyler anlatmaktan nefret ederim ama yine iyi döktürdüm.Bişey değil 

Bende mangayı okuyup ileriyi bilmek istiyorum ama bu seferde animeyi izlerken o kadar keyif alamadığım için manga okumuyorum. Daha önceden denemiştim. Manga okumak bana göre değil. Bilgilendirmelerin için teşekkürler. Flashback hakkında da ne yazık ki az çok bilgiye sahibim. Spoiler verenlere lanet olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, 2 saat önce tarihinde yazdı:

ben manga okuyorum katakuri luffy olayı olabilir ve mümkün birşey zaten katakuri fight sonrası luffy e korsanlar kralı olucaksın az biraz geleceği görebilyorsun demişti ki big mom bunu bu kadar istemesine rağmen.Eğer big mom devrilirse one piece normal olarak gitmeyecek wano arc sonrası finalle bağlantılı olacak baya ve luffy e bir müttefik lazımsa olası isimlerden biri katakuri önderliğinde ki eski big mom tayfası olabilir one piece bu şaşırtıyor insanı ben çok uçtuğumu düşünmüyorum aslında olabilecek şeyler bunlar yeri geldiğinde crocodile bile luffy le ittifak kurdu yani kaido yu devirmek kolay iş değil wano da olmasa bile ben wano dan sonra kesinlikle bir ittifak bekliyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

ben manga okuyorum katakuri luffy olayı olabilir ve mümkün birşey zaten katakuri fight sonrası luffy e korsanlar kralı olucaksın az biraz geleceği görebilyorsun demişti ki big mom bunu bu kadar istemesine rağmen.Eğer big mom devrilirse one piece normal olarak gitmeyecek wano arc sonrası finalle bağlantılı olacak baya ve luffy e bir müttefik lazımsa olası isimlerden biri katakuri önderliğinde ki eski big mom tayfası olabilir one piece bu şaşırtıyor insanı ben çok uçtuğumu düşünmüyorum aslında olabilecek şeyler bunlar yeri geldiğinde crocodile bile luffy le ittifak kurdu yani kaido yu devirmek kolay iş değil wano da olmasa bile ben wano dan sonra kesinlikle bir ittifak bekliyorum

Katakuri öyle birşey demiyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, 6 dakika önce tarihinde yazdı:
  İçeriği Gizle

14.jpg

Mangada öyle birşey yok.Bu sahne son konuşmaları

animede geçen metin you are look quite into the future

ingilizce manga da geçen metin ise you are looking pretty far into the future

google translate e iki cümleyi de yazabilirsin

onu geçtim şu haliyle de gelecekte korsanlar kralı olduğunu söylüyor zaten:D?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

animede geçen metin you are look quite into the future

ingilizce manga da geçen metin ise you are looking pretty far into the future

google translate e iki cümleyi de yazabilirsin

onu geçtim şu haliyle de gelecekte korsanlar kralı olduğunu söylüyor zaten:D?

Aaaaa hemen transalte e bakıyım :D

Mangadaki karşılığı direkt attığım sayfayla aynı zaten.Uzak bir geleceğe bakıyorsun diyor.

You're looking pretty far into the future ne zamandan beri sen gelecekte korsanlar kralı olacak adamsın demek ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Aaaaa hemen transalte e bakıyım :D

Mangadaki karşılığı direkt attığım sayfayla aynı zaten.Uzak bir geleceğe bakıyorsun diyor.

You're looking pretty far into the future ne zamandan beri sen gelecekte korsanlar kralı olacak adamsın demek ya :D

ah dostum neden böyle yapıyorsunuz?lafı boşuna çarpıtma luffy korsanlar kralı olacağım diyor adam da uzak bir geleceği görebildiğini söylüyor luffy nin fikrini değil GELECEKTE KORSANLAR KRALI OLACAĞINI ONAYLIYOR GÜZEL KARDEŞİM sana burda 10 tane tez sunsam yine bildiğini okuyacaksın anlaşılan.Ne anlamak istiyorsan onu anlıyorsun.You're looking pretty far into the future ne zamandan beri sen gelecekte korsanlar kralı olacak adamsın demek ya ne de olsa şunun gibi bir cümle kurdun az önce ne diyim sıva sıvayabildiğin kadar boş duvar kalmasın. takıl sen kafana göre teorist TEORİSYEN** abim benim hadi kolay gelsin.şimdi buna yanıt olarak da 'onu geçtim şu haliyle de gelecekte korsanlar kralı olduğunu söylüyor zaten:D?' şunu atarsın dimi.d

maxresdefault.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.