Jump to content

Forum TürkAnimeTV Fan Fiction Yarışması 2020

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Arkadaşlar Merhaba! 

?imw=512&imh=288&ima=fit&impolicy=Letter

Uzun zamandır bir forum etkinliği olmadığı için bu yıl bir yarışma düzenleyelim istedikSizlerin de katılımı ile oldukça eğlenceli olacağına inandığımız Fan Fiction Yarışması 2020’yi duyuruyoruz! 

Spoiler

Fan Fiction [FF] nedirAçıklamasına bu konudan ulaşabilirsinizBunun dışında yarışmamızın formatı biraz değişik olacaktır.  

Yarışma İçeriği 

Spoiler

1) Konukurguanlatım tamamen size ait olmalıdır. 

2) Katılımcılar sadece bir FF ile yarışmaya katılabilir. Bir kişinin birden fazla FF ile katılması yasaktır. 

3) FF içeriğinde forum kurallarına aykırı içerik bulundurmak yasaktır. Tespit edilen FF’ler yarışma dışı kabul edilecek ve FF sahibine gereken yaptırım uygulanacaktır. 

4) Katılmak isteyenler bu bölüme konularını açabileceklerdir. 

https://forum.turkanime.tv/forum/2871-fan-fiction-yarismasi-bolumu/

5) Fan fictionlarınız tek bölümden olmak zorunda değildir. İsteyen devam bölümlerini kendi konusunun devamı olarak ekleyebilir. Bunun için konuyu düzenleme butonunu kullanarak yeni bölümlerinizi ekleyebilirsiniz. Değerlendirmeye FF’inizin yarışma son gününe kadar yazılan kısmı dahil edilecektir. Yarışma bittiğinde FF’ler FF bölümüne taşınacak ve FF’ine devam etmek isteyen kullanıcılar oradan devam edebilecektir. 

6) FF Konusu FF Başlığı [FF] [Bölüm Sayısı/ Güncellenme Tarihi] şeklinde, konu içeriği bölümler spoiler içine alınarak düzenlenmelidir. Sizler için örnek bir FF konusu hazırlanmıştır. Örnek konu linki:

wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

7) Yarışma 8 Haziran 2020 saat 00:00'da başlayacaktır ve 30 Haziran 2020 saat 23:59 a kadar katılımlar kabul edilecektir.

Değerlendirme Süreci 

Spoiler

1) 30 Haziran’dan sonra her bir FF anlatım, konu ve imla bakımından jurilerimiz tarafından değerlendirilecektir. 

2) Jurilerimiz üç kategoride her yazıya 100 puan üzerinden değerlendirme yapacak ve üç kategorinin ortalaması alınacaktır. Sonrasında tüm jurilerin verdikleri puanların ortalaması alınacaktır. Değerlendirmede FF'in forumda okunma ve beğenilme derecesi de göz önünde bulundurulacaktır.

3) En yüksek 3 puana sahip yarışmacılara belirlenen ödüller verilecektir. İlk üçte birden fazla aynı puanı almış kişiler varsa kişiler birbiri ile eş tutulacaktır.

4) Jurilerimiz forum adminlerince teklif götürülmüş, imla konusunda obsesif, tecrübeli kişiler olmakla beraber objektif olmak için kimlikleri kamuoyuna kapalıdır. 

5) Ödüller sahiplerine özel mesajla belirttikleri adrese kargo yolu ile ulaştırılacaktır. 

Ödüller

Spoiler

Birinciye Türkçe'ye çevrilmiş 10 ciltlik Hellsing manga seti,

İkinciye beğendiği anime karakterinin olduğu baskılı kupa ve baskılı mousepad

Üçüncüye beğendiği anime karakterinin olduğu baskılı kupa verilecektir.

Kazananlar Temmuz 2020 ayı içinde duyurulacak ve kazananlara "FF Şampiyonu" başlığı verilecektir.

Kalemine, hayal gücüne ve imla bilgisine güvenen arkadaşları yarışmamıza bekliyoruz :bye2-onion-head-emoticon:

Yarışma başvurularımız bittiğine göre sıra geldi oylamaya, bundan sonra iş değerli jürimize kalıyor. Kolay gelsin onlara...

Yarışmaya katılan FF leri okumak için aşağıda linkli listeyi paylaşıyorum. Katılan arkadaşlara emekleri ve katılımları için çok teşekkür ederiz. Kaleminize sağlık. Katılmak isteyen ama bir sebepten dolayı katılamayan arkadaşlarda üzülmesin elbet bir gün yine yaparız ama ne zaman bilinmez...

FF yarışmasına katılanlar;

6 Saniye
Aşk Uğruna 
Bahardan Sonra 
Bilinmeyenin Hikayesi
Butterfly
Corona'ya Saldırı
Erratic Simian
İsimsiz
JJ: Ushinawareta
Karanlığın Elçileri
Lanetli Sur
Mr. ans Mrs. Walker
Multi-Player
Ruh Bağı
Scout Bar
Sessiz Çığlık
Soul of The Little Flower
Stardust
Sunset
Süper Deney
YN: Yeni Dünya

Okumak için fare ile üstüne tıklamanız yeterlidir, sizi konuya götürecektir.

:dong-onion-head-emoticon:Değerlendirme süreci 15 Temmuza kadar sürecektir. Hemen akabinde de kazanan arkadaşlar duyurulacaktır. Baskılı ödül kazanan arkadaşlara kişiye özel baskı yapılacağı için özel mesaj yolu ile istedikleri karakter ya da anime bilgisi alınarak baskılı ürünler hazırlatılıp gönderilecektir. :dong-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KRHerusaizu, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder HEY HEY :D 

Daha önce can sıkıntısında yazdığım bir hikaye vardı onu bulabilecek miyim acaba :D (daha önce forumda falan başka etkinliklere kullanmadım) Biraz daha geliştiririm belki :D

@Amygirl admin ve diğer adminler teşekkür ederiz. Umarım katılım çok olur ve hep beraber eğleniriz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Daha önce can sıkıntısında yazdığım bir hikaye vardı onu bulabilecek miyim acaba :D (daha önce forumda falan başka etkinliklere kullanmadım) Biraz daha geliştiririm belki :D

@Amygirl admin ve diğer adminler teşekkür ederiz. Umarım katılım çok olur ve hep beraber eğleniriz :)

YKS ile beraber götürebilirsem ben de katılmayı planlıyorum bakalım neler olacak umarım herkes eğlenir :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@pegasusejder @KRHerusaizu @Amygirl ben direk elendim siz devam edin o imla olmasaydı iyiydi belki bir şansım olurdu onuda kaybettim.

Ama yinede şansımı deniyicem hadi bakalım.

Gençler bu yarışmayı bizim gruptan birisi kazansın güzel reklamı olur muhabbet köşesinin hadi bakim hepinize güveniyorum  :cheer3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vega, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

Ödülleri duyunca insanın katılası geliyor :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:Ama sadece geliyor :boring-crazy-rabbit-emoticon: Hayırlı uğurlu olsun :cool-onion-head-emoticon:

İnsan 3 ödülü de almak istiyor ödüller birbirinden güzel :D Aklıma L'in dünyada ki en ünlü 3 dedektifi olması gibi burada da ilk 3'e farklı isimlerle katılıp, kazanmak geliyor. :D (olamayacağını biliyorum :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Amygirl Adminiçe nee-san bir şey sormak istiyorum FF yazarkan illaha bitmiş bir animenin devam niteliğinde mi olmalı özgün bir içerik yazsak olur mu ya da başka animelerden 1-2 karakter kullanmalı mıyız veya animeyle ilgili olmak zorunda mı.

Çok kötü cümleler kurdum ne sormak istediğimi de anlatamadım bu kafayla FF Yarışmasına katılamam ama gsdgsdagds gene de şansımı denemek istiyorum konuyu kendi kafamızdan uydurup yazsak olmaz mı ya da birkaç animeden birkaç karakter aşırmak mı lazım kendi karakterlerimizi yaratsak olmaz mı??

Soramadım ama cevap bekleyeceğim şimdiden vakit ayırdığın için teşekkürler^^ :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.