Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, ben Aslı. 22 yaşındayım ve yaklaşık 3 senedir düzenli olarak anime izliyorum. İlk izlediğim anime Pokemon, benim için dönüm noktası olan anime Hunter x Hunter ve ilk aşık olduğum anime karakteri Kiryuu Zero diyebilirim :) Derslerimden ötürü izlediklerime sıklıkla ara vermek zorunda kaldığım için sürekli nerede kaldığımı unutuyordum. Bu sebeple üç senenin ardından üye olmaya karar verdim. Aynı zamanda KPSS'ye hazırlanmaktayım, sürecin stresinden bir nebze uzaklaşmak için forumun bana faydalı olacağını düşünüyorum. Sizlerden gelecek olan anime önerilerine açığım, animelerden bağımsız olarak da matematik ile ilgili sorularınızda yardımcı olabilirim. İyi akşamlar dilerim ^^

• Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hoş geldin Aslı abla  Umarım forumda güzel vakitler geçirirsin ^^

Ya bir de Asya ülkelerinde geziyor, zar zor internet buluyor vs gerçekten çok kötü. İnsanın en yakın arkadaşının bu şekilde uzak olması üzücü oldukça.   Bölüm ismi her ne kadar "İlköğretim" olarak geçse de bu kavramı kaldırdıklarından ötürü ortaokul öğretmeni olacağız aslında. Hiçbir şey için geç değil bu arada ^^

Hoşgeldin Aslı, umarım KPSS'den istediğin sonuca ulaşır ve forumda eğlenirsin

Merhaba, foruma hoşgeldin!

Öncelikle bu aralar herkesin sınavı olduğu için hepinize başarılar diliyorum.

3 Gatsu no Lion ve ReLIFE serilerini özellikle öneririm

Hoşgeldin Aslı, forumda güzel vakit geçirmeni dilerim.

Hunter X Hunter benim de en sevdiğim serilerdendir. Favori 4 serimden biridir. Samurai Champloo seveceğine inanıyorum.

Tekrardan hoşgeldin !

Edit : ben de kpss kasıcam şu finaller bitsin bi xd

yumulonely, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Aslı abla :thank_you__onion_by_elcerbero:

Umarım forumda güzel vakitler geçirirsin ^^

Hoşbulduk, teşekkür ediyorum iyi dileklerin için ^^

NatsuJun, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, foruma hoşgeldin!

Öncelikle bu aralar herkesin sınavı olduğu için hepinize başarılar diliyorum.

3 Gatsu no Lion ve ReLIFE serilerini özellikle öneririm

Hoşbulduk! Başarı dileklerin için teşekkürler :) Önümüzdeki hafta finallerim başlıyor, bitirdikten sonra önerilerine bakacağım.

Asperatus, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin Aslı, forumda güzel vakit geçirmeni dilerim.

Hunter X Hunter benim de en sevdiğim serilerdendir. Favori 4 serimden biridir. Samurai Champloo seveceğine inanıyorum.

Tekrardan hoşgeldin !

Edit : ben de kpss kasıcam şu finaller bitsin bi xd

Hoşbulduk, önerini dikkate alacağım ^^ Ben de seninle aynı durumdayım, finalleri bitirdikten sonra kasacağımıza inanıyorum :d

kissedbysunset, Şimdi tarihinde yazdı:

Hoşbulduk, önerini dikkate alacağım ^^ Ben de seninle aynı durumdayım, finalleri bitirdikten sonra kasacağımıza inanıyorum :d

Ertelenmesi çok iyi oldu ya benim için, haziran-temmuz arası kasarım diyodum şimdi haziran-eylül oldu iyi oldu valla xd

Asperatus, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ertelenmesi çok iyi oldu ya benim için, haziran-temmuz arası kasarım diyodum şimdi haziran-eylül oldu iyi oldu valla xd

Aa ben seneye gireceğim ama üç sınav olunca hayli konu oluyor. Geç bile kalmış olduğumu düşünüyorum :/ Eğer sana yardımcı olabileceğim bir durum olursa buradayım, destek olurum ^^ 

kissedbysunset, Şimdi tarihinde yazdı:

Aa ben seneye gireceğim ama üç sınav olunca hayli konu oluyor. Geç bile kalmış olduğumu düşünüyorum :/ Eğer sana yardımcı olabileceğim bir durum olursa buradayım, destek olurum ^^ 

Ya sağooll, hallederim ben bi şekilde ^^ Kaç sınava gireceğim nasıl gireceğim falan hiçbir fikrim yok henüz xdxd

Asperatus, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya sağooll, hallederim ben bi şekilde ^^ Kaç sınava gireceğim nasıl gireceğim falan hiçbir fikrim yok henüz xdxd

Hangi bölümde olduğunu sormamın bir mahsuru var mı peki ^^

kissedbysunset, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hangi bölümde olduğunu sormamın bir mahsuru var mı peki ^^

Şuan deniz ulaştırma mühendisliği yüksek lisanstayım, dersler bitti sayılır teze başlıcam sözde ama hiç içimden gelmiyor xd

Sen de 3 sınava gireceğim dediğin için sanırım matematik öğretmenliği mezunu olacaksın önümüzdeki birkaç hafta içerisinde ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.