Jump to content
  • Create New...

anime izleyecek arkadaş arıyorum

Recommended Posts

16tempest16, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

merhaba benim adım enes kağan 17 yaşındayım benle birlikte anime izleyecek arkadaş arıyorum 

Buraya gel brom burda her şeyi konuşuyoruz

Zaten her hafta 6-7 kişi bir animeyi izliyoruz şimdi jojoyu izliyor sende geç kalmadan gelsen iyi olur:good-job-onion-head-emoticon:@16tempest16

Taze kan diyorsun @MuraTika cığımın dediği gibi muhabbet mekanına gelebilirsin forum kurallarına uyduğun sürece rahat rahat muhabbet ederiz yeni gelenlere öbürlerinden ayırmıyoruz.

Bu arada gelince muhabbeti pat diye bölmekten çekinme hatta fark edersem ben zorla bile muhabbete dahil edebilirim hiç çekinmem haberin olsun asdadsasd.

Bu arada daha bu hafta başlıyan bir etkinliğimiz var linkten detaylara ulaşabilirsin katılmak istersen yorum bırak ya da muhabbet mekanına gel. :good-job-onion-head-emoticon:

https://forum.turkanime.tv/profil/58342-mrnose/icerik/?type=core_statuses_reply&change_section=1

ah be abi yine birileri benim gibi yalnız :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

16tempest16, 12 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba benim adım enes kağan 17 yaşındayım benle birlikte anime izleyecek arkadaş arıyorum 

Arkadaşlar yazmış yine de yazam bizim birlikte anime izleme etkinliğimiz var ona katılabilirsin

Bu arada isminin 1 ile başlamasından dolayı pp'de 1 numarasının olması bir anda havalı geldi gözüme :super-onion-head-emoticon::good-job-onion-head-emoticon:

@MrNose yine konuyu açıp kaçanlardan :D

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar yazmış yine de yazam bizim birlikte anime izleme etkinliğimiz var ona katılabilirsin

Bu arada isminin 1 ile başlamasından dolayı pp'de 1 numarasının olması bir anda havalı geldi gözüme :super-onion-head-emoticon::good-job-onion-head-emoticon:

@MrNose yine konuyu açıp kaçanlardan :D

Dün muhabbet mekanına geldi bir şey yazmadan gitti bakalım belki gelir.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.