Jump to content

anime izleyecek arkadaş arıyorum

16tempest16

Önerilen İletiler

Taze kan diyorsun @MuraTika cığımın dediği gibi muhabbet mekanına gelebilirsin forum kurallarına uyduğun sürece rahat rahat muhabbet ederiz yeni gelenlere öbürlerinden ayırmıyoruz.

Bu arada gelince muhabbeti pat diye bölmekten çekinme hatta fark edersem ben zorla bile muhabbete dahil edebilirim hiç çekinmem haberin olsun asdadsasd.

Bu arada daha bu hafta başlıyan bir etkinliğimiz var linkten detaylara ulaşabilirsin katılmak istersen yorum bırak ya da muhabbet mekanına gel. :good-job-onion-head-emoticon:

https://forum.turkanime.tv/profil/58342-mrnose/icerik/?type=core_statuses_reply&change_section=1

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16tempest16, 12 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba benim adım enes kağan 17 yaşındayım benle birlikte anime izleyecek arkadaş arıyorum 

Arkadaşlar yazmış yine de yazam bizim birlikte anime izleme etkinliğimiz var ona katılabilirsin

Bu arada isminin 1 ile başlamasından dolayı pp'de 1 numarasının olması bir anda havalı geldi gözüme :super-onion-head-emoticon::good-job-onion-head-emoticon:

@MrNose yine konuyu açıp kaçanlardan :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar yazmış yine de yazam bizim birlikte anime izleme etkinliğimiz var ona katılabilirsin

Bu arada isminin 1 ile başlamasından dolayı pp'de 1 numarasının olması bir anda havalı geldi gözüme :super-onion-head-emoticon::good-job-onion-head-emoticon:

@MrNose yine konuyu açıp kaçanlardan :D

Dün muhabbet mekanına geldi bir şey yazmadan gitti bakalım belki gelir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.