Jump to content

Selllammlar

nagito_komaeda

Önerilen İletiler

MrNose, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Kaç asır sürmüştür güncele gelmen asdads

Bu arada parça parça 1000 bölüm olsa direk başlardım ama direk 1000 bölüm vöh yani 

valla uzun sürdü baya:D aslında mangasını da okuyabilirsiniz animenin çok uzun olmasının bir sebebi de her manga chapterını 1 anime bölümü yapıyorlar o yüzden uzuyor mangayı okursanız daha rahat güncel olursunuz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

valla uzun sürdü baya:D aslında mangasını da okuyabilirsiniz animenin çok uzun olmasının bir sebebi de her manga chapterını 1 anime bölümü yapıyorlar o yüzden uzuyor mangayı okursanız daha rahat güncel olursunuz

Mesela gerçi bu kısmı spoilera alayım :D

Spoiler

Kadio vs Luffy iki üç panel sürüyor mangada, animede ise 15 dk :D

Hoş geldin bu arada. Canın sıkılırsa konu dışı bölümünde çenesi düşükler başlığına girip muhabbetimize katılabilirsin.  Onun haricinde anime önerisi istediğin zaman bana özelden mesaj atabilirsin müsaitsem yardımcı olurum. :)

Dram ağırlık bir anime olarak Clannad önerebilirim ( @MuraTika ) :) İlk sezon komedi ikinci sezon dram ağırlıklıdır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, 10.06.2020 - 10:21 tarihinde yazdı:

ya aslında 900 küsür bölüm çok geliyo ama öyle bir anda izlemiyosun en azından ben öyle yapmadım her gün 1 bölüm izliyodum okula giderken öyle öyle bazen daha fazla izledim takıla takıla geldim güncele

evet bende günde 3 bölüm falan izliyodum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nagito_komaeda, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

evet bende günde 3 bölüm falan izliyodum

zaten çok fazla bölüm birden izleyince bi zamandan sonra animeden sıkılıyosun sürekli sürekli one piece araya başka animelerde atman gerekiyo 12 13 bölümlük öyle yapınca tadı çıkıyo iyice

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.