Jump to content

JoJo

Mielsen

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Jojo, konu, kurgo ve karakter tasarımı açısından oldukça şahsına münhasır bir seridir.

İlk sezon biraz yavaş seyretse de çizimlere, karakterlerin jest ve mimiklerine, repliklere alışınca hemen izleyiveriyorsun. 

Çizime önyargı aşılabilir bir mesele. Bu kadar Jojo fanı boşuna yok :super-onion-head-emoticon: Sonra o kadar alışıyorsun ki o çizimler olmadan anime izleyesin gelmiyor :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mielsen, 3 saat önce tarihinde yazdı:

JoJo çizzimlerini görünce itici geldi sizce izlemeye değermi

jojo no kimyou no bouken'den bahsediyorsan izlemeye değer bence. bende 6.bölüme geçtim biraz yavaş ama ilerde çok güzel olacağına eminim. çizimlere alışırsın şahsen bana normal geldi :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Jojo daki kıyafetler bana homoseksüel kıyafeti gibi gelmiyor. Bizim ülkemizdeki kişi gayse kızsı transparan ya da dekolteli giyinir lezbiyense maskülendir erkek gibi giyinir algısından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Gayler oldukça maskülen ve maço lezbiyenler de oldukça feminendir. Bu bilimsel bir şey.

Jojo daki kıyafetleri tarz ve şık olarak nitelendiriyorum. Kıyafet dışında saçlar bile tarz aksesuarlar çok orijinal

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi hoş anime ama gereksiz açıklamaları beni çıldırtıyor.

Adamın kolu kopuyor diyelim başka birisi başlıyor kolun nasıl koptuğunu detaylarıyla anlatmaya bana ne abi kol kopmuş işte ne yapayım ben kolun anatomik olarak nasıl koptuğunu.

Şimdi görmezden de gelemiyorum başlarda gülüp geçiyordum ama artık dayanamıyorum.

Spoiler

Bu arada ilk jojo nun kısımları çok sıktı ama 2. jojo ya bayıldım zeki ve serseri tipte mekemmel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.