Jump to content

Öneri Youtube Kanalım

Megutolfo

Önerilen İletiler

Megutolfo, 12 saat önce tarihinde yazdı:

editi olsun metinleri olsun gerçekten uğraşıyorum videolara o yüzden bir paylaşayım dedim, bir bakıp eleştirilerirseniz sevinirim . Şimdiden teşekkürler <3

Türkçe olarak böyle içerikler görmek gayet güzel,tebrikler.Videolar da konuşma olan bazı yerler de müzik yüzünden çok fazla anlaşılmıyor fakat çok büyük bir sorun değil isterseniz biraz daha kısabilirsiniz onun dışında gayet güzel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Türkçe olarak böyle içerikler görmek gayet güzel,tebrikler.Videolar da konuşma olan bazı yerler de müzik yüzünden çok fazla anlaşılmıyor fakat çok büyük bir sorun değil isterseniz biraz daha kısabilirsiniz onun dışında gayet güzel.

çok teşekkür ederim yorumların için :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Aynen katılıyorum bu görüşe. Ayrıca birazcık daha yavaş konuşabilirsiniz sanki, konuşmanız hızlı geldi bana :) Genel olarak tatlı bir video olmuş ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.