Jump to content

Selam

Ichikaa

Önerilen İletiler

Merhabalar ben Duygu 17 yasindayim Turk degilim ama turklere hayranim :). Anime izlemeye yeni basladim , studio ghilbinin animelerini cok seviyorum , simdi yeni death note bitirdim , burda olmamin sebebi anime icin daha cok bilgi ve oneri ogrenmek.

Simdiden tesekur ederim <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ichikaa, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Tesekurler yeni oldugum icin bilmiyordum !

Yorumunu düzeltebilirsin :) En azından sevdiğin türlerden kaç yıldır anime izlediğinden falan bahsedersen iyi olur :)

Muhabbet mekanı dediğim yerde forumun altlarına doğru konu dışı bölümü var orada bulabilirsin. Yaklaşık 10 kişi her türlü konuda muhabbet ederiz yeni katılımcılara her zaman açığız :)

Ichikaa, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar ben Duygu 17 yasindayim Turk degilim ama turklere hayranim :). Anime izlemeye yeni basladim , studio ghilbinin animelerini cok seviyorum , simdi yeni death note bitirdim , burda olmamin sebebi anime icin daha cok bilgi ve oneri ogrenmek.

Simdiden tesekur ederim <3

Tekrardan hoş geldin diyim :D

Anime öneri kısmı gereksiz kullanımlar nedeniyle kısıtlandı. Adminler genel türlerden konu açarak öneriler yaptı ilgini çeken konulara oradan bakabilirsin. Onun haricinde özelden yazarak istediğin türleri belirtirsen yardımcı olmaya çalışırım müsait olduğum kadar. :) 

Düzenlenme: pegasusejder tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.