Jump to content

BÖRÜ'ye Ne Oldu?

Pseudohomophylus

Önerilen İletiler

Arkadaşlar geçtiğimiz yıllarda(2016) Türkiye yapımı olarak çok dikkat çeken bir animasyon olacağı söyleniyordu Allah'ım nasıl mutlu olmuştum kendi sitesi vardı yapım sürecini falan anlatıyorlardı yine onların sitesinde kalkan ok maske falan filan satışa sunmuşlardı 

https://images.app.goo.gl/qL5KLwSpDUS3cviN8 

https://tr.pinterest.com/pin/445293481891251502/

Projenin adı Börü'ydü gerçekten kickstarter dan paraları kaldırıp kaçtılar mı yoksa bu proje tamamlanacak mı bilgisi olanlar benimle bu konuyu açıklığa kavuşturursa memnun olurum saygılar 

Son olarak manevi duygularımızın sömürülmesinden bıktım ? 

Düzenlenme: pseudohomophylus tarafından
Kelime hatası düzenleme 'olurum' u sildim
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yukarıda verilen vikipedi sayfası gayet açıklayıcı, ben de şahsi fikrim olarak bahanelerle milleti keklediklerini düşünüyorum. O bir yana bu enflasyon durumuyla değil üç bölüm, ilk bölümü bile tamamlayamazlar. Ki aradan 4 yıl geçti, umut görmüyorum. Yine de eğer çıksaydı güzel bir animasyon olabilirdi. Biz de duyduğumuzda heyecanlanıp beklemeye başlamıştık, hale bak..  :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

Düzenlenme: AndaAtsushi tarafından
yazım hatası
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, 12.06.2020 - 19:50 tarihinde yazdı:

AndaAtsushi, 13.06.2020 - 01:12 tarihinde yazdı:

Yukarıda verilen vikipedi sayfası gayet açıklayıcı, ben de şahsi fikrim olarak bahanelerle milleti keklediklerini düşünüyorum. O bir yana bu enflasyon durumuyla değil üç bölüm, ilk bölümü bile tamamlayamazlar. Ki aradan 4 yıl geçti, umut görmüyorum. Yine de eğer çıksaydı güzel bir animasyon olabilirdi. Biz de duyduğumuzda heyecanlanıp beklemeye başlamıştık, hale bak..  :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

Teşekkürler herkesin konuda hemfikir olmasına açıkçası üzüldüm bir umut belki yaparlar falan diye kendimi avutuyordum ancak acı gerçeklerle yüzleşmem de gerek :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.