Jump to content

Anime izlemeye başladıktan sonra hayatınızda olan değişiklikler.

Padvox

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bende anime izlediğimden beri dışarı çıkmaz oldum arkadaşlarla takılmak sıkıcı geliyor anime dışında çoğu şeyden zevk almaz oldum ve bende anime karekterlerini örnek alıyorum tam bir otaku yolunda ile

Bilgisayarımdaki tüm dosyaların animelerle ilgili olması. Anime karakterleri gibi davranmaya ve konuşmaya başlama. Animeler dışında dizi film vb. şeyler izlememe. Japonlara aşırı hayranlık duyma ve

Sanırım bu durum hepimiz de var. Yaklaşık bir 10yılım Ankara'da geçti Ankara'nın monoton hayatından çok sıkılıyordum benim de pek yaşıtım kalmamıştı Ankara'da malum peter asker olunca arkdaş çevreniz

Luffy, naruto, ichigo.

Bu veletler aklıma geliyor ve kendi kendime bunlardan aşağı kalırsam adam değilim diyorum, şimdi yine dedim, tepemi attırıyorlar :lol: Kesin olan şey animelerin insanı anlamakta çok yardımcı olduğu. Bir değişiklik olmadı diyenler, izlerken "wow cool,kawai,power up,şu fazla op şu değil :/,şu sinir bozucu.., hikaye kafama göre gitmedi.." falan diye izleyeceğinize animedeki karakterleri, animeyi yapanların vermek istediği mesajı anlamaya çalışmanızı tavsiye ederim. Ha dersen ki hala bana dokunmuyor, kendimden bir şeyler bulamıyorum animelerde? O zaman doğru animeleri seçmeye çalışın,, gidipte fanservice animeleri izlerseniz, kendinizden bir şey bulamazsınız çok büyük ihtimal, normaldir yani..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

"Bunca zamandır ne yapıyordum?" sorusunu sordurdu bana Anime. Helal olsun.  :D

Bir ara Elfen Lied'i izlediğimde, bütün dışlanan insan/arkadaşlarımla baya yakın oldum. İyi insanlarmış. Hatta biri şuan çok yakın arkadaşım.  :P

Zaten öyle dışlayan bir tip değildim. Konuşmak isteyenle konuşurum. Ben konu başlatmazdım ama, ilk defa ben yapmıştım. Öyle işte alakasız ama.  B)

Arkadaşım Kağan olmasa her halde hala anime yerine Türk Dizlieri izliyordum sanırım.  :smile_artiz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Önceden sınav streslerinden ya da aile içindeki kavgaların getirmiş olduğu stresten uzaklaşmak için bir şeyler bulamazdım ama son 2-3 aydır animeye koşuyorum. Benim için ilaç gibi bir şey oldu yani. ^_^  Onun dışında karakterimde falan bir değişiklik göremiyorum ben. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Yabancı dizi izlemeyi bıraktım. Hatta öyle bıraktım ki şimdi başlasam hiçbirine yetişecek zamanım olmaz. Ama başlamak istiyorum. Nasip. Japonlara ve Japonca'ya daha da heveslendim. Kısaca Japonya hayatımda daha belirgin bir yere sahip oldu. Daha çok video izlemişimdir. Pek izlemem. Fİlm kültürüm de yoktur. Böyle yani. Evde şapşalca bağıracak kelime dağarcığım gelişti.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.