Jump to content

İyi ki anime/manga evrenini biliyorum dediğiniz anlarınız neler?

Pseudohomophylus

Önerilen İletiler

KRHerusaizu, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Tabii ki. Durmak yok. Kişisel gelişim benim için her zaman 2.sırada. O yüzden asla ihmal etmem.

( Bu arada benim üstümde yazdığın "her an diyecek halimiz yok"u yeni gördüm sanki üstüne demişim gibi hissettim :lonely-onion-head-emoticon:)

Hayat bir EKG kağıdının üzerindeki sinüs ritmi gibidir zor zamanlarımız olacak ki iyi zamanlarımızın da bir anlamı olsun 

Örnek sinüs ritmi

Spoiler

images?q=tbn:ANd9GcRqlu7BqSaA1s7kTBkwA1k

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çok sevdiğim saygı duyduğum bir animeseverus Doktoronunun dediği gibi biz dizi/film izleyicilerinin kalıplarının dışına çıkıyor tabuları yıkıyoruz. O yüzden iyi ki anime manga evrenini biliyorum dediğ

Her an iyi ki diyecek halimiz yok Animeleri iyi yanlarıyla da kötü yanlarıyla da seviyoruz 

Neredeyse her an diyorum. Anime ve Manga dünyasına bulaşmasaydım şuan olduğum kişi olamazdım asla. Kişiliğim, karakterim ve düşünce tarzımı oturtamazdım. Kendimle ilgili hiç pişmanlığım yok iyi ki bul

Ya tv de ya pc de tam hatırlamıyorum babamla avatarın rasgele bir bölümünü izlemiştik babamın çok hoşuna gitmişti.Sonraki gün avatarın bütün bölümlerini indirip gelmişti babamla beraber her boş vaktimizde izliye izliye avatarı bitirdik hala harddiskinde avatar var ve ara ara hala izlediğini görüyorum.

Daha sonra narutoyu indirmesini söyledim onun hepsini beraber izliyemesekte çoğunu izledik.

Sizede tavsiyem eğer ön yargısını kırabilirseniz sevdiğiniz birisiyle izlemek çok zevkli oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pseudohomophylus, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Hazır olduğunda yeterince isteyip uygun bir vakit bulursan izlersin neden olmasın

"Bilgi onu almaya hazır olana verilir" Emin Çapa

Doğru demiş Emin Çapa lakin arkadaşıma söz verdim HxH izleyeceğim uzun seri olarak :') Inşallah izlicem bi gün bu ikisini

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam,  

Anime izlemeye 2017 ortalarında lisede ki arkadaşımın önerisi ile başladım. Kendisi de manga okuyor hatta beraber okuyalım diye önerilerde bulunuyordu. Onunla beraber ilk turda iki üç manga okudum ama istediğim keyfi alamıyordum. Bana ilk gösterdiği anime "My Hero Academia" olmuştur. Başlangıç için fena değil gibi ne dersin :D. Sadece tek bir animeyi izlemek ile ve sadece onu takip etmenin hata olduğunu çok sonradan farkettim. Çünkü diğer şekilde muhteşem olabilecek animeleri göremiyordum. Belki komik olabilir ama "High School DxD" ile başlangıç yapmıştım ahaha seviyoruz ecchi :D. Öhm neyse bu şekilde farklı animeler keşfetmiş oldum, şuan 20 yaşındayım bu durumdan memnunum ve izlemek için beklettiğim 60'dan fazla anime var. Artı olarak izlediğinizi tahmin ederek benim için çok duygusal ve sulu göz olduğum animeyi ve filmini bırakmak istiyorum. Benim için fazla özeller.

https://www.turkanime.net/anime/seishun-buta-yarou-wa-bunny-girl-senpai-no-yume-wo-minai

https://www.turkanime.net/anime/seishun-buta-yarou-wa-yumemiru-shoujo-no-yume-wo-minai

Teşekkürler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DieNase, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya tv de ya pc de tam hatırlamıyorum babamla avatarın rasgele bir bölümünü izlemiştik babamın çok hoşuna gitmişti.Sonraki gün avatarın bütün bölümlerini indirip gelmişti babamla beraber her boş vaktimizde izliye izliye avatarı bitirdik hala harddiskinde avatar var ve ara ara hala izlediğini görüyorum.

Daha sonra narutoyu indirmesini söyledim onun hepsini beraber izliyemesekte çoğunu izledik.

Sizede tavsiyem eğer ön yargısını kırabilirseniz sevdiğiniz birisiyle izlemek çok zevkli oluyor.

Naruto'yu indirmesini takdir etmedim değil ben 51 bölüm Soul Eater izlerken bile dayanamamıştım :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

braveheroes, 17.06.2020 - 01:07 tarihinde yazdı:

Selam,  

Anime izlemeye 2017 ortalarında lisede ki arkadaşımın önerisi ile başladım. Kendisi de manga okuyor hatta beraber okuyalım diye önerilerde bulunuyordu. Onunla beraber ilk turda iki üç manga okudum ama istediğim keyfi alamıyordum. Bana ilk gösterdiği anime "My Hero Academia" olmuştur. Başlangıç için fena değil gibi ne dersin :D. Sadece tek bir animeyi izlemek ile ve sadece onu takip etmenin hata olduğunu çok sonradan farkettim. Çünkü diğer şekilde muhteşem olabilecek animeleri göremiyordum. Belki komik olabilir ama "High School DxD" ile başlangıç yapmıştım ahaha seviyoruz ecchi :D. Öhm neyse bu şekilde farklı animeler keşfetmiş oldum, şuan 20 yaşındayım bu durumdan memnunum ve izlemek için beklettiğim 60'dan fazla anime var. Artı olarak izlediğinizi tahmin ederek benim için çok duygusal ve sulu göz olduğum animeyi ve filmini bırakmak istiyorum. Benim için fazla özeller.

https://www.turkanime.net/anime/seishun-buta-yarou-wa-bunny-girl-senpai-no-yume-wo-minai

https://www.turkanime.net/anime/seishun-buta-yarou-wa-yumemiru-shoujo-no-yume-wo-minai

Teşekkürler...

Burada anime önermekten ziyade size ait yaşadığınız ve içinizden anime izlemenin iyi bir şeymiş diye değerlendirdiğiniz anları paylaşmanızı istiyorum ?

Anime dünyasını dünyadaki tüm yiyecekler olarak düşünebilirsin eğer arkadaşın bir vejeteryan veya vegan ise seni senin sevebileceğin lezzetlerden mahrum bırakacaktır o yüzden sen izledikçe ne tür yapımları sevdiğini anlamaya başlarsın bağımsız takıl anime öneri sayfasından öneri alabilirsin 

Her türlü meseleleri konuştuğumuz muhabbet mekanına da göz atmanı öneririm bu şekilde izlemiş olanlardan yani birinci elden öneri ve tavsiyeler alabilirsin ben linkteki animeyi izlemediğimden yorum yapmak istemiyorum 

Düzenleme: evet sonunda dün izledim ve bu konu hakkındaki düşüncelerimi uzuuunca yazdım anime tanıtım ve inceleme bölümünde anlattım. Güzeldi teşekkürler ?

Forumda iyi eğlenceler:info-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime izlediğini bildiğim ama çok muhabbetim olmayan bir arkadaş vardı. Bana karşı ilgili görünüyordu ve benim kendimi pek açmamamdan biraz şikayetçi olduğunu anlayabiliyordum. Bir gün denk geldi ikimiz otururken kafamı kurcalayan bazı meselelerimden bahsettim. Tam da onluk bir konuymuş hemen kendi hayatından da örnekler katarak bana hararetli tavsiyelerde bulundu. Konuşma baya iyi geldi beklenmedik bir durum değildi ama iyi gelmesine de şaşırdım. Kısa ama öz bir slice of life sohbetten sonra ayrılırken içimden geldi ''Anime izleyenlerin farklı bir derinliği olduğunu düşünmüşümdür hep'' dedim. O da gülümseyerek ''Evet! Biz birbirimizi anlarız!'' dedi.

Sonra çok süper yakın arkadaş olduk gibi bir olay olmadı. Eskisinden bir tık daha muhabbetli devam ettik. 

Anime izlemek gibi heyecan verici bir ortak nokta + sadece yakın arkadaşlarınızla yakalayabileceğiniz bir atmosfer. Kısa süreli de olsa. 

Bu da böyle bir anımdır :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.