Jump to content

İyi ki anime/manga evrenini biliyorum dediğiniz anlarınız neler?

Pseudohomophylus

Önerilen İletiler

yumulonely, 21.06.2020 - 00:06 tarihinde yazdı:

Animeye annem ile başladım. Daha önce hiç anime izleyen arkadaşım olmadı. Bazılarına önersem de ''izlerim bir ara'' diyerek başlarından savdı çoğu. Şimdilerde bir arkadaşıma gakuen babysitters izletebildim gerçi. Buna da şükür sjsjs

Lisede o arkadaşla tanışmadan önce anime ile ilgili olayları annemle konuşurdum. Hatta bir keresinde beni Love Stage izlerken yakalamıştı. İlk başta korksam da bana animenin güzel olduğunu ve Junjou romantica'yı da izlemem gerektiğini söyledi sjsjsj

Aslında bu benim ile alakalı değil. İyi ki annem anime evrenini biliyor diyebileceğim anılarımı anlattım. Günün birinde ben de anime sohbeti yapmak isteyen birine annemin bana yaptığı gibi yardımcı olmayı isterim. Fakat bırak yardım etmeyi, animeyi seven biri ile bile karşılaşamadım:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Biz ne güne duruyoruz yaa, gel sohbet-muhabbet mekanına sabahtan akşama, akşamdan sabaha kadar anime ya da herhangi bir şey konuşuruz :big-eye-onion-head-emoticon: Annene bayıldım idealim resmen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çok sevdiğim saygı duyduğum bir animeseverus Doktoronunun dediği gibi biz dizi/film izleyicilerinin kalıplarının dışına çıkıyor tabuları yıkıyoruz. O yüzden iyi ki anime manga evrenini biliyorum dediğ

Her an iyi ki diyecek halimiz yok Animeleri iyi yanlarıyla da kötü yanlarıyla da seviyoruz 

Neredeyse her an diyorum. Anime ve Manga dünyasına bulaşmasaydım şuan olduğum kişi olamazdım asla. Kişiliğim, karakterim ve düşünce tarzımı oturtamazdım. Kendimle ilgili hiç pişmanlığım yok iyi ki bul

Herhalde MAL üzerinden  birbirinden farklı insanlarla tanıştığım anlar olsa gerek, hepsi ayrı çılgın kişilikli insanlar/dı. Hepsiyle bir o kadar güzel muhabbetim oldu, başta anime manga olarak başlasak da sonradan özel konularımıza kadar açıldık.  :loveloveplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkçası animenin ne olduğunu 14 yaşımda öğrendim ve de bana çok fazla şey kattığına inananiyorum.Öncelikle animelerden arkadaşım bahsetmişti ve de sonra sonu gelmedi..Iyi ki anime var diyorum çünkü gerçekten animelerde derin anlamla yattığına inaniyorum vede bu beni Japonya'ya bir adım daha yaklaştırıyor.Animelerdenönce de Japonya'ya merakım vardı lakin bu merak iyice artti.

Iyi ki varsınız hayatımın anlamları.Ben anime izlemeden önce gerçekten çok cahilmisim onu da farkettim.Ama yine de iyi ki 14 yaşımda başlamışım çünkü TEOG yılımda öğrenseydim bayağı kotu olurdu sınav adina..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaTheNoFace, 21.06.2020 - 14:26 tarihinde yazdı:

Açıkçası animenin ne olduğunu 14 yaşımda öğrendim ve de bana çok fazla şey kattığına inananiyorum.Öncelikle animelerden arkadaşım bahsetmişti ve de sonra sonu gelmedi..Iyi ki anime var diyorum çünkü gerçekten animelerde derin anlamla yattığına inaniyorum vede bu beni Japonya'ya bir adım daha yaklaştırıyor.Animelerdenönce de Japonya'ya merakım vardı lakin bu merak iyice artti.

Iyi ki varsınız hayatımın anlamları.Ben anime izlemeden önce gerçekten çok cahilmisim onu da farkettim.Ama yine de iyi ki 14 yaşımda başlamışım çünkü TEOG yılımda öğrenseydim bayağı kotu olurdu sınav adina..

Senin adına sevindim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: 

Hayatımıza giren her insanın bizden bir şeyleri az başka şeyleri çok bildiğini düşünürsek bir zamanlar cahil olman gayet de normal velhasıl bana göre hayat bir yolculuk ise animeler de beni o yolculukta dinlendiren güzel manzaralar gibi gelir biz başımızı çevirip o manzaraların tadını çıkarıyoruz başkasının ne kaçırdığı umurumda değil :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pseudohomophylus, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Senin adına sevindim ??

Hayatımıza giren her insanın bizden bir şeyleri az başka şeyleri çok bildiğini düşünürsek bir zamanlar cahil olman gayet de normal velhasıl bana göre hayat bir yolculuk ise animeler de beni o yolculukta dinlendiren güzel manzaralar gibi gelir biz başımızı çevirip o manzaraların tadını çıkarıyoruz başkasının ne kaçırdığı umurumda değil :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

:embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.