Jump to content

Karakter Gelişimi Güzel Olan Anime Önerileri

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto yazmayın Allah’ınızı seviyosanız

Hımmm benim bu konuda aklıma gelen ilk anime Kiseijuu sanırım. Siz de önerilerinizi buradan yapabilir ve alabilirsiniz 

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Tensei shitara Slime Datta Ken . Karakter gelişimi konusunda rakip tanımazlar bence 

Real-Men-Frrranky, 2 saat önce tarihinde yazdı:

onlar karakter gelişimi değil gırtlak gücü karakter ne kadar iyi bağırırsa o kadar power up alıyor:D karakter gelişimi için hunter x hunter bence gayet iyi her ne kadar sondaki power up tartışmaya yol açsa da bence gayet iyi gitti seri boyunca ayrıca boku no hero academia da yine karakter çok power up alsa da bunlar vücuduna çok zarar verdi ve aşama aşama iyi bi şekilde gitti danmachi de fena değildi kısa bir seri olmasına rağmen farklı farklı eğitim alarak ilerledi fakat bu listede başları alabilecek şekilde değil fakat güzel yinede

Birde birbirlerine bağırarak koşarken kamera bi A karakterine bi B karakterine geçiyor ya deliriyorum. Boku no heroda da bence o kadar gelişmiyor ki.. son anda bir şans hareketle yenip duruyolar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

memo3145, 1 saat önce tarihinde yazdı:

arkadaşlar danmachiye benzer anime önerin please

Burada karakter gelişimi için yapılacak öneriler bulunur. Bu başlığın konusu haricinde anime önerisi isteyemezsin. Anime önerisi isteyebileceğin yerler için aşağıda ki konulara bakabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AraharaFox, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Birde birbirlerine bağırarak koşarken kamera bi A karakterine bi B karakterine geçiyor ya deliriyorum. Boku no heroda da bence o kadar gelişmiyor ki.. son anda bir şans hareketle yenip duruyolar :D

o da fazla iyi değil zaten ama popüler seriler arasında fena değil yine de

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.