Jump to content

Dragon Ball Z'mi Dragon Ball Kai'mı

Sterben

Önerilen İletiler

Ben z tercih ederim kai remastered versiyonu çünkü. Kai de hikaye daha hızlı anlatıldığı için senaryoyu anlaması daha kolay ama savaş sahneleri kırpıldığından dolayı savaş derinliği azalmış. Bana sorarsan izlemediğin başka uzun shonenler varsa z yada kai yerine önce onları izle çünkü dragon ball z yada kai ilk db deki o tatlı ve güzel shonen havasını yaşatamıyor ortalama bir shonen animesi olabiliyor anca dragon ball serisine devam ederken bunu bilip izle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gamazX, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben z tercih ederim kai remastered versiyonu çünkü. Kai de hikaye daha hızlı anlatıldığı için senaryoyu anlaması daha kolay ama savaş sahneleri kırpıldığından dolayı savaş derinliği azalmış. Bana sorarsan izlemediğin başka uzun shonenler varsa z yada kai yerine önce onları izle çünkü dragon ball z yada kai ilk db deki o tatlı ve güzel shonen havasını yaşatamıyor ortalama bir shonen animesi olabiliyor anca dragon ball serisine devam ederken bunu bilip izle.

o zaman Z izlerim diğer uzun shounenleri izledim bi dragon ball kaldı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dragon Ball seven biriysen ikisini de tavsiye ederim; Z'de izlemeye değer birçok filler var.

Kişiden kişiye değişebilir ama animelerde remake de olsa, alternatif de olsa, hikayenin öncesini veya sonrasını da anlatıyor olsa, canon dışı da olsa, spin-off da olsa, çıkış tarihlerine göre izlemeyi seviyorum ben. Hatta iki sezon arasında ovası filmi falan çıktıysa önce onları izleyip sonraki sezona ardından devam ediyorum.

Dragon Ball GT mesela, canon dışıdır, Toriyama ile ilgisi yoktur, seri içerisinde en sevilmemişidir, Toriyama da hoşlanmamıştır, izlenmesini tavsiye etmeyen insanlar vardır, yine de Dragon Ball'ı izledim bitirdim diyebilmek için izlenmesi gerektiği kanaatindeyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.