Jump to content

Karanlığın Elçileri [Güncellendi] [30.06.2020] FF Yarışması

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hepinize keyifli okumalar dilerim.    KARANLIĞIN ELÇİLERİ   İnsanlığın yaratılmasıyla Taht ve Işığın Çocuğu arasındaki bağ kopar ve Işığın Çocuğu, Taht'ı cennetten def etmek için o

Arkadaşlar konunun yarışma bitimine yetişmeme durumu var o yüzden hikayesel olarak ikiye böldüm, o yüzden kitabın adı değişti. Değişen sadece hikayeyi bölmem, on üç kişinin cinayetini konu alan hikaye

Bilmeyen arkadaşlar için;   Vampir inancında kendilerinin yarasaya dönüştüğü ve kurt adamların onların hizmetkarları olduğu söylenir ama ben burada onları kurt adamlara dönüşebilir şekilde i

Kendi adıma en beğendiklerim arasında yer aldı eserin.

Özellikle en sona seni bıraktım. İtiraf edeyim bir an yazmayı unuttum xD

Sözlük, özet, akıcılık, anlatım, imla vs. oldukça başarılıydı. -imla, yazım hataları var elbette ama dert edilmeyecek kadar azdı.-

Konu çok basit ve bilindik gibi gelse de derinlemesine işleyişin başarılıydı. İlk başta ben bunu nasıl okuyacağım derken sonlara doğru hiç bitmesin istedim.

Devamını bekliyorum.

Başarılar diliyorum. Hayal gücüne sağlık.

Not1: İon kısmına açıklık getirmen iyi olmuş. Zira ben de başta öyle sanıp bu güzel eseri "lan" kelimesiyle batırdın mı cidden diye içimden geçirip duruyordum.

Not2: Başıma bir şey gelmeyecekse kötülere de hak verdiğim konular olmadı değil xD 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nones, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Kendi adıma en beğendiklerim arasında yer aldı eserin.

Özellikle en sona seni bıraktım. İtiraf edeyim bir an yazmayı unuttum xD

Sözlük, özet, akıcılık, anlatım, imla vs. oldukça başarılıydı. -imla, yazım hataları var elbette ama dert edilmeyecek kadar azdı.-

Konu çok basit ve bilindik gibi gelse de derinlemesine işleyişin başarılıydı. İlk başta ben bunu nasıl okuyacağım derken sonlara doğru hiç bitmesin istedim.

Devamını bekliyorum.

Başarılar diliyorum. Hayal gücüne sağlık.

Not1: İon kısmına açıklık getirmen iyi olmuş. Zira ben de başta öyle sanıp bu güzel eseri "lan" kelimesiyle batırdın mı cidden diye içimden geçirip duruyordum.

Not2: Başıma bir şey gelmeyecekse kötülere de hak verdiğim konular olmadı değil xD 

Yorumunuz için çok teşekkür ederim, beğenmenize sevindim. :)  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

You are posting as a guest. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.