Jump to content

Top 10 Animeler Kanalım

aryahalakove

Önerilen İletiler

Merhaba, yeni açtığım bir anime kanalım var. Kanalda genellikle Top 10 anime listeleri paylaşıyorum. İçerik dili ingilizce olabilir fakat yeni veya bilmediğiniz ama seveceğiniz animelere denk gelebilirsiniz. Eleştiri ve önerilerinize açığım. Teşekkürler.^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kral şarkının ismini yazarsan sevinerem. 87431

8. anime konusu harika olan çoğu kişi bildiği efsane anime .

7. animede romantizm pek işlenmedi ben 2 ay önce izledim tavsiye ederim .

4. tavsiye etmem ama seven olabilir .

3. animede death note kadar olmasada ağır bir psikoloji var izleye bilene güzel .

1. animeyi bence bilmeyen yoktur son sezonu pek beğenmedim reisin aktif olmadığı bu sezon hayal kırıklığına uğrattı.

(Arkadaş beni yanlış anlama paylaştığın video çok güzel . Animeler hakkında bilgisi olmayan kardeşlerime büyük fayda sağlar ben böyle şeylerden pek anlamam izle derler izlerim . ŞİMDİDEN CAMİA ADINA TEŞEKKÜRLER BİZİ BİLGİLENDİRMEN DEDİĞİM GİBİ ÇOK TEŞEKKÜRLER BÖYLE VİDEO PAYLAŞANLARA HEP YAZIYOR . DEVAMINI DİLERİM . SADECE İSEKAİ OLMAZ :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aryahalakove, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, yeni açtığım bir anime kanalım var. Kanalda genellikle Top 10 anime listeleri paylaşıyorum. İçerik dili ingilizce olabilir fakat yeni veya bilmediğiniz ama seveceğiniz animelere denk gelebilirsiniz. Teşekkürler.^^

sao dan sırf para için belirli bi kitleye oynamaya çalıştıklarından beri nefret ediyorum onun dışında liste güzel ayrıca intro yu değiştir bence hazır intro olduğu için herkes aynısını kullanıyor ben bile kullandım bi ara

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kategorilere ve yaş gruplarına ayırarak yaparsan meraklısı bakabilir.Sıralamasız koy çünkü sıralamayı nasıl yaparsan yap ''Nokta noktanın olmadığı liste benim için çöptür'' diyecek çöp meraklısı arkadaşlar olacak.Ben bu işlere kanser riski yüksek işler olarak baktığım için bana uzak ama sana başarılar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kerokamil, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Kral şarkının ismini yazarsan sevinerem. 87431

8. anime konusu harika olan çoğu kişi bildiği efsane anime .

7. animede romantizm pek işlenmedi ben 2 ay önce izledim tavsiye ederim .

4. tavsiye etmem ama seven olabilir .

3. animede death note kadar olmasada ağır bir psikoloji var izleye bilene güzel .

1. animeyi bence bilmeyen yoktur son sezonu pek beğenmedim reisin aktif olmadığı bu sezon hayal kırıklığına uğrattı.

(Arkadaş beni yanlış anlama paylaştığın video çok güzel . Animeler hakkında bilgisi olmayan kardeşlerime büyük fayda sağlar ben böyle şeylerden pek anlamam izle derler izlerim . ŞİMDİDEN CAMİA ADINA TEŞEKKÜRLER BİZİ BİLGİLENDİRMEN DEDİĞİM GİBİ ÇOK TEŞEKKÜRLER BÖYLE VİDEO PAYLAŞANLARA HEP YAZIYOR . DEVAMINI DİLERİM . SADECE İSEKAİ OLMAZ :D )

Şarkı isimleri açıklamada yazıyor, bu videodaki " NEFFEX - Careless "

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.