Jump to content

Top 10 Animeler Kanalım

aryahalakove

Önerilen İletiler

canatan, 3 saat önce tarihinde yazdı:

en sevmediğim animeyi videonun kapak resmi yapmışsın :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Aslında çok güzel anime ama esprileri anime kültürünün dışına yönelik yaptığı espriler geek kültürü üzerine yani lotr, warhammer, dragon lance felan. Genelliklede frp üzerine espriler yapıyor bide yaptığı göndermeleri gintama gibi herkesin anlayıp gülebileceği bir şekilde yapmaktansa sadece bu kültüre hakim olan hatta çok hakim olan kişilerin anlayabileceği espriler yapıyor buda herkese uygun bir seri olmaktan çıkarıyor konosubayı bu anime o zaman neden bu kadar seviliyor diyeceksin onu bende bilmiyorum çoğu kişi esprileri ve göndermeleri anlayamasada bu animeyi seviyor eğer bu kültüre uzaksan animeyi beğenmemen normal.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gamazX, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Aslında çok güzel anime ama esprileri anime kültürünün dışına yönelik yaptığı espriler geek kültürü üzerine yani lotr, warhammer, dragon lance felan. Genelliklede frp üzerine espriler yapıyor bide yaptığı göndermeleri gintama gibi herkesin anlayıp gülebileceği bir şekilde yapmaktansa sadece bu kültüre hakim olan hatta çok hakim olan kişilerin anlayabileceği espriler yapıyor buda herkese uygun bir seri olmaktan çıkarıyor konosubayı bu anime o zaman neden bu kadar seviliyor diyeceksin onu bende bilmiyorum çoğu kişi esprileri ve göndermeleri anlayamasada bu animeyi seviyor eğer bu kültüre uzaksan animeyi beğenmemen normal.

espiri kültürünü anlıyorum dostum ama aşırı komedi öğesi var. Komedi sevmiyorum o yüzden en sevmediğim anime :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

canatan, 14 saat önce tarihinde yazdı:

espiri kültürünü anlıyorum dostum ama aşırı komedi öğesi var. Komedi sevmiyorum o yüzden en sevmediğim anime :bye1-onion-head-emoticon:

Komedi sevmiyorsan diyecek bir şey yok ama en azından sevmesen bile izlenebilecek olan serilere en sevmediğim demek doğru değil sonuçta keijo gibi big order gibi animeler varken konosubaya en sevmediğim demek biraz tuhaf oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gamazX, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Komedi sevmiyorsan diyecek bir şey yok ama en azından sevmesen bile izlenebilecek olan serilere en sevmediğim demek doğru değil sonuçta keijo gibi big order gibi animeler varken konosubaya en sevmediğim demek biraz tuhaf oluyor.

yani benim en sevmediğime başkaları mı karar veriyor benim en sevmediğim isekaidir kendisi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.