Jump to content

JoJo's Bizarre Adventure Spoiler Olacak Haliyle

BURUN

Önerilen İletiler

pseudohomophylus, 7 saat önce tarihinde yazdı:

İncelemeler için teşekkürler JoJo'yu ben de izleyeceğim galiba :dunno-crazy-rabbit-emoticon:(mazo değilim ama merak ettim)

Ama ne zaman izlerim bilmiyorum?

Yapılan yorumların çoğu part 1 ve 2 hakkında part 3 te standların gelmesi ile birlikle anime asıl halini alıyor bence eksik bir yanı yok part 6 yı bekliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fontaine, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Yapılan yorumların çoğu part 1 ve 2 hakkında part 3 te standların gelmesi ile birlikle anime asıl halini alıyor bence eksik bir yanı yok part 6 yı bekliyorum.

Her hafta bir tane anime sezonu bitiriyoruz. Bu hafta jojo'nun 1. sezonu izlendiği için yorumlarda sadece part 1 ve part 2 var:flying-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çoğu kişi part 1 2 den bahsetmiş jojo benim en sevdiğim ya bir yada 2. anime yanlız ilk anime olarak başlanmaz söyliyim bir kere izliceksen sonunda kadar izliceksin bazı sıkıcı saheneleri var ama geçme izle onu söyliyim bir şimdide her neyse

ARTILARI

Kötü Karakterler

Müzikleri

Her Karakterin Ayrı Karakteristik özelliği Olması

Çeşitliliği

Özgünlüğü

Mantık Hataları (Mantık Hataları Olduğu İçin Mükemmel Olan Bir Anime)

Karakter İyi Kötü Yinede Acımamaları Örneğin Ay Bu Ana Karakter Yaşamalı Ölmesin Gibi Bir Olay Yok

Kara Mizah

Eksileri

Herkese Hitap Etmemesi

Part 6 Hala Gelmedi :/

Bitmesi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JoJo gibi bir anime herkese hitap etmiyor özellikle Naruto fairy tail gibi animelerin 13 14 yaşındaki fanlarına...

Artı yönleri

+ Opening ve endinglerinin güzel olması
+ Openinglerin animedeki olan olaylara göre şekil değiştirmesi
+ Animenin nesilden nesile ilerlemesi
+ çoğu standların ve karakterlerin isimlerinin müzisyenlerden albümlerden ve şarkılardan alınması. örn: robert e.o speedwagon, notorious b.i.g, made in heaven, killer queen, bites the dust, dirty deeds done dirt cheap
+ Animedeki çoğu karakterin standı olması ve standların birbirinden eşsiz olması
+ düşmanların iyi düşünülmüş iyi düşmanlar olması
+ memeleri
+ çok güzel olan themeleri
+ Her sezon nesilden nesile geçtiği gibi animenin 180 derece dönebilmesi (bu sahayede JoJoyu izleyen kişilerin en sevdiği part kişiye göre değişir)
+ Mangasının One Pieceden daha uzun olması
+ Özgün olması
+ Çizimlerin ve renklerin bir anda değişebiliyor olması
+ Her partın çizim tekniğinin farklı olması
+ Bir karakteri öldürmeyi veya hiç göstermemeyi istediği gibi yapabilmesi (yani öbür animelerdeki gibi yok bu main karakterlerden asla ölmez gibi bir olay olmaması)
+ aynı olan hiç bir karakter olmaması
+ izledin bitti tarzı bir anime olmaması 
+ Steel ball run ve gyro zeppeli 

+ Beklemediğiniz yerde bir karakterin çat diye ölebiliyor olması. (3 saniyede yok olmuş olan main character biliyorum 950 chapterlik seride)

Eksi yönleri

- Part 1in part 2-8e kıyasla kötü olması ve o yüzden sırf part 1i izlemiş olan kişilerin animeye çok kötü demeleri 
- Youtubeye Araki Forgots yazınca 10 dakikadan rahat 5 video çıkması... (Mangaka arakinin unutmuş olduğu şeyler)
- Arakinin hiç umrunda olmadan en sevilen karakteri öldürmesi...
- Her olan şeyi anlatmaları
- UWU SPEEDWAGON BEST WAIFU, WHAT DID YOU SAY STAND? IS THAT A
**ING JOJO REFERENCE diye gezen kanser kitlesinin olması (umarım bu yazdığım şey yüzünden ceza yemem)
- JoJoya gay denilmesi...

Spoiler

-Arakinin köpeklerden nefret etmesi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.