Jump to content

CORONA'YA SALDIRI [FF] [3. Bölüm:AYRILIK:Final/29.06.2020 Güncellendi]

Ellen

Önerilen İletiler

skylouse, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

Öncelikle merhaba eline sağlık güzel bir çalışma olmuş. Ancak göz yorgunluğu yapan bir çok husus var. İzninle hatalarını yazayım sende bunları 31 Haziran tarihine kadar halletmeye çalış.

İlk olarak başlık punto gereksiz derecede büyük, puntosunu düşürmen oldukça güzel olur.

Özellikle dil bilgisi konusunda büyük eksikliklerin var öyle ki, nokta yahut virgül kullanıldıktan sonra yeni sözcük veya cümleye başlamadan önce bir boşluk bırakılıp öyle devam edilir ancak sende bu hata oldukça fazla olduğu için maalesef pek hoş görünmüyor.

Aynı zamanda 31 Haziran tarihine kadar vaktin var eğer hayal gücün kuvvetli ise o zamana kadar bölüm uzunluğunu biraz daha artttirman fena olmaz. Saygı ve sevgilerimle.

? Punto düşürülmesi güzel olur.

Yorumlarınız ve uyarılarınız için teşekkür ederim. 2. bölümde bu hatayı azaltmıştım biraz lakin tamamıyla düzenleme yapamadım bilgisayarım arızalı olduğundan. Telefondan girdiğim için düzenlemek zor oluyor dolayısıyla ben de son gün halletmeyi planlıyorum. Bölümlerde evet aslında uzatılabilir, telefondan girdiğim için de kısalığını fark etmedim. Zihnimde olaylar hızlı akıyor ama bunu yazıya pek dökmemisim. Bilgisayardan girince eksikliklerimi düzelteceğim, yorumunuz için çok teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaTheNoFace, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Ufak birkaç düzeltmeden sonra yarin rahatlıkla okuyabilirsiniz:)

Bir konuda uyarayım mesajlarını art arda atmak flood olarak sayılabilir, bu yüzden son mesajını düzenleyip tekrar yazmak istediğin şeyi yazabilirsin. :) 

ChYRoN, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Açıkçası biraz hızlı bitti. (bölümler biraz kısa gibi). Neyse

Güncel bir konuyu ele alman hoşuma gitti:tuzkistrokeplz:

Dediğim gibi biraz hızlı bitti onun dışında pek bir sorun yok:good-job-onion-head-emoticon:

Destekçinim:stars-crazy-rabbit-emoticon:

Anlıyorum niye böyle hızlı olduğunu uzun tutsam millet bayar mı acaba derdi var, kısa tutsan konuları tam anlatamıyorsun :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ChYRoN, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Açıkçası biraz hızlı bitti. (bölümler biraz kısa gibi). Neyse

Güncel bir konuyu ele alman hoşuma gitti:tuzkistrokeplz:

Dediğim gibi biraz hızlı bitti onun dışında pek bir sorun yok:good-job-onion-head-emoticon:

Destekçinim:stars-crazy-rabbit-emoticon:

Teşekkürler, uzatmak isterdim lakin uzatınca olaylar değişmeye başlıyor ya da farklı yerlere gidiyordu. Umarim çok kısa değildir.

pegasusejder, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir konuda uyarayım mesajlarını art arda atmak flood olarak sayılabilir, bu yüzden son mesajını düzenleyip tekrar yazmak istediğin şeyi yazabilirsin. :) 

Anlıyorum niye böyle hızlı olduğunu uzun tutsam millet bayar mı acaba derdi var, kısa tutsan konuları tam anlatamıyorsun :) 

Peki teşekkürler:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Her şeyi anladım. Yato ve Yukine dışında...

Yani snk evreninde ne işleri var? 

Diyalog kısımlarını zayıf buldum. Birde neden Bakaa? Yani tamamen Türkçe olan bir FF'de neden japonca bir kelime kullandın? 

İlk okuduğumdaki imla ve yazım hataları sanki düzeltilmiş ama yine de eksikler var.

Başarılar. Hayal gücüne sağlık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nones, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Her şeyi anladım. Yato ve Yukine dışında...

Yani snk evreninde ne işleri var? 

Diyalog kısımlarını zayıf buldum. Birde neden Bakaa? Yani tamamen Türkçe olan bir FF'de neden japonca bir kelime kullandın? 

İlk okuduğumdaki imla ve yazım hataları sanki düzeltilmiş ama yine de eksikler var.

Başarılar. Hayal gücüne sağlık.

Peki yorumunuz için teşekkürler.

Yato ve Yukinenin olduğu fantastik bir evren kurmaya çalıştım sanırım başarısız oldum. Ilk deneyimimdi umarım ilerleyebilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

You are posting as a guest. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.