Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

• Replies 22
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Biz sizi ararız 

Çok teşekkür ederim 

Merhaba Mikasa umarım forumda güzel zaman geçirirsin, muhabbet etmek istersen buraya gelebilirsin

Aramıza Ojj geldin Mikasa. Biz 7/20  buralardayız danışmak istediğin bir şey olursa çekinmeden sorabilirsin. Forumdaki herkes cana yakın emin olabilirsin. Muhabbet mekanına gelip aramıza katılırsan seviniriz.

:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

KRHerusaizu, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Aramıza Ojj geldin Mikasa. Biz 7/20  buralardayız danışmak istediğin bir şey olursa çekinmeden sorabilirsin. Forumdaki herkes cana yakın emin olabilirsin. Muhabbet mekanına gelip aramıza katılırsan seviniriz.

:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Tamamdir teşekkürler,sohbet nerede onu goremedim henüz 

sohbet ilk yorumdaki muhabbet mekanında 

MuraTika, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba Mikasa umarım forumda güzel zaman geçirirsin, muhabbet etmek istersen buraya gelebilirsin

Arkadaşımızın burada paylaştığı konuya tıklayarak Biz ve bizim gibi çenesi düşük bir ekiple sonsuz bir sohbete dalabilirsin. @MikasaTheNoFace

Hoşgeldin arkadaşların bahsettiği konuya girerek istediğin gibi sohbet edebilirsin. :) Tavsiyem muhabbetin ortasından dal hiç bekleme :D

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin arkadaşların bahsettiği konuya girerek istediğin gibi sohbet edebilirsin. :) Tavsiyem muhabbetin ortasından dal hiç bekleme :D

h osbuldum:)

Aramıza hoşgeldin Tika patlatmış konuyu. Sohbette kaynaşmak daha kolay oluyor. umarım alışırsın! :)

AraharaFox, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Aramıza hoşgeldin Tika patlatmış konuyu. Sohbette kaynaşmak daha kolay oluyor. umarım alışırsın! :)

Teşekkürler hosbuldum

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.