Jump to content

Ben Mikasa

Ellen

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Biz sizi ararız 

Çok teşekkür ederim 

pseudohomophylus, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Mika-chan kendinle ilgili çok az biraz daha bahsedebilirsen seni daha iyi tanıyabiliriz :victory-onion-head-emoticon: 

Hmm pekala.17 yasidayim Yks öğrencisiyim diyebilirim.Seneye sinav var.Animeleri seviyorum shounen genellikle izlerim.Yaoi,hentai sevmem.Ecchi nadir izlerim.Manga okumaktan keyif alırım lakin her mangayı okumam animenin keyfi kaçmasın diye.Ilerde seslendirmenlik yapmak istiyorum(meslegime ek olarak hobi amacli).Japoncaya buraz basladim zaten animelerden de bir seyler kapmisligim var.Ingilizcem iyi bir seviyede yani orta aslinda.Ona ek olarak biraz Alamncam var.Yuzme ve voleybolu severim.Resim cizmek de hobilerim arasinda...

Oyle.Biraz CV bırakır gibi oldu 

:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaTheNoFace, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hmm pekala.17 yasidayim Yks öğrencisiyim diyebilirim.Seneye sinav var.Animeleri seviyorum shounen genellikle izlerim.Yaoi,hentai sevmem.Ecchi nadir izlerim.Manga okumaktan keyif alırım lakin her mangayı okumam animenin keyfi kaçmasın diye.Ilerde seslendirmenlik yapmak istiyorum(meslegime ek olarak hobi amacli).Japoncaya buraz basladim zaten animelerden de bir seyler kapmisligim var.Ingilizcem iyi bir seviyede yani orta aslinda.Ona ek olarak biraz Alamncam var.Yuzme ve voleybolu severim.Resim cizmek de hobilerim arasinda...

Gerçekten böyle fazla hobisi olan insanlar var mıymış ya. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

İmreniyorum çok şeyle uğraşanlara. Ben beceriksizim neye elimi atsam olmuyor. Hayatıma hiçbir şey yapmayarak devam ediyorum. Tek vasfım PC başında yer kaplamak ve anime izlemek :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KRHerusaizu, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Gerçekten böyle fazla hobisi olan insanlar var mıymış ya. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

İmreniyorum çok şeyle uğraşanlara. Ben beceriksizim neye elimi atsam olmuyor. Hayatıma hiçbir şey yapmayarak devam ediyorum. Tek vasfım PC başında yer kaplamak ve anime izlemek :depressed1-onion-head-emoticon:

Bence seninde vardir bir yeteneğin.Ben de acikcasi hobileirmle su sira uzak kaldim sinavdan oturu ama ara ara ilgilenmeye çalışıyorum.Sinavbitince ilk isim bolca gezmek ve spor yapmak olacak:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaTheNoFace, Şimdi tarihinde yazdı:

Bence seninde vardir bir yeteneğin.Ben de acikcasi hobileirmle su sira uzak kaldim sinavdan oturu ama ara ara ilgilenmeye çalışıyorum.Sinavbitince ilk isim bolca gezmek ve spor yapmak olacak:)

Sınava şimdiden hazırlananlar var mı ya cidden.:drama-crazy-rabbit-emoticon:

Ben 2.dönem çalışırım diyodum, dünya altüst oldu. Bakalım sonumuz ne olacak.

Sen şimdiden çalışmaya başladıysan başarırsın. Güveniyorum:victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaTheNoFace, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Biz sizi ararız :pretty-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KRHerusaizu, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Sınava şimdiden hazırlananlar var mı ya cidden.:drama-crazy-rabbit-emoticon:

Ben 2.dönem çalışırım diyodum, dünya altüst oldu. Bakalım sonumuz ne olacak.

Sen şimdiden çalışmaya başladıysan başarırsın. Güveniyorum:victory-onion-head-emoticon:

hedef buyuk mecbuur:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.