Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Adım Ahmet 24 yaşındayım ve mekatronik mühendisliği öğrencisiyim. İzleyecek anime bulamadığımda foruma bakıyordum artık üye olmanın vakti gelmiş diye düşündüm belki benim de ufaktan faydam olur. Tamamını izlediğim 50 farklı anime serisi var ama hepsi de uzun soluklu olanlar. Kısa animeler çabuk bitiyor tadı damakta kalıyor. Umarım güzel vakit geçiririz :)

Braveng, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Adım Ahmet 24 yaşındayım ve mekatronik mühendisliği öğrencisiyim. İzleyecek anime bulamadığımda foruma bakıyordum artık üye olmanın vakti gelmiş diye düşündüm belki benim de ufaktan faydam olur. Tamamını izlediğim 50 farklı anime serisi var ama hepsi de uzun soluklu olanlar. Kısa animeler çabuk bitiyor tadı damakta kalıyor. Umarım güzel vakit geçiririz :)

Aramıza ojj geldin Ahmet.

Umarım burada keyifli vakit geçirirsin

:victory-onion-head-emoticon:

Braveng, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

mekatronik mühendisliği öğrencisiyim

allah kurtarsın.

Hoşgeldin

Braveng, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş bulduk

@DrClover amin bitse de kurtulsak :)

Bitince daha da zorlaşıyo boşver wjsjs öğrencilik + anime en iyi yasam tarzi

DrClover, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Bitince daha da zorlaşıyo boşver wjsjs öğrencilik + anime en iyi yasam tarzi

öyle ama bi yerde de iş + anime yaşam tarzına geçmek gerekiyor yoksa hiç mühendis hayatı yaşayamıcam :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Braveng, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin forumda iyi eğlenceler :pretty-onion-head-emoticon:

Braveng, 9 saat önce tarihinde yazdı:

öyle ama bi yerde de iş + anime yaşam tarzına geçmek gerekiyor yoksa hiç mühendis hayatı yaşayamıcam :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Türkiye'de mühendis hayatı dediğin,hele ki şuan,  amelelikten ibaret ?

Ben medikal kalibrasyon için bir firmaya girmiştim. 3 ayda 20bin km yol yaptım. Sabah akşam araba direksiyonunda. O 3 ay ne kitap okuyabildim ne anime izleyebildim ? sonra işi bıraktım zaten. Şimdi yüksek lisans yapıyorum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.