Jump to content

( 12 / 12 ) Kanojo, Okarishimasu

KuramaUN

Önerilen İletiler

• TAÇE Yetkilisi

Resmi ekleyen

Anime Adı: Kanojo, Okarishimasu

Anime Türü: Komedi, Romantik, Okul, Shounen

Bölüm Sayısı: 12 / 12

Yapım Yılı: 2020

Çevirmen: Zelpus

Düzenleme: KuramaUN

Özet: Kız arkadaşı tarafından terk edilmiş, duyguları paramparça olan üniversite öğrencisi Kazuya Kinoshita kalbindeki boşluğu bir mobil uygulamadaki kiralık kız arkadaş vasıtasıyla gidermeye çalışır. İlk bakışta, Chizuru Mizuhara, herkesin isteyeceği türden mükemmel bir kız gibi görünüyordu: güzel ve tatlı görünüşlü, önemseyici kişilikli. İlk buluşmadan sonra profilinde gördüğü karman çorman yorumlardan sonra, hâlâ kalbi eski ilişkisi yüzünden kırık olan Kazuya, Chizuru'nun sadece erkeklerin duygularıyla oynadığını düşünüp ona düşük puan verir. Kendisine yapılan saygısızlığa karşı sinirlenen Chizuru, gerçek benliğini gösterir: Kazuya'nın ilk düşüncelerinin tam aksine, huysuz ve küstah benliğini. Tam o sırada, Kazuya büyükannesinin bayıldığını öğrenir ve hastaneye giderken Chizuru'yu da yanında götürür. Aslında önemli bir şey olmamıştır. Büyükannesi, hep dilediği gibi Kazuya'nın sonunda ciddi bir ilişki içerisinde olduğunu öğrenince kendinden geçer. Ona gerçeği söyleyemeyen Kazuya ve Chizuru, sahte bir ilişki içine girmek zorunda kalırlar—artık gerçek bir çift gibi davranmaları gerekmektedir.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Kanojo, Okarishimasu Anime Türü: Komedi, Romantik, Okul, Shounen Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2020 Çevirmen: Zelpus Düzenleme: KuramaUN Özet: Kız arkadaşı

Bu cevabı biraz cümlenin başına bakarak yapmış olabilirim, belki, bir ihtimal, yani... Neyse sen takip edeceksen en iyimi ortaya koymalıyım desene!

4. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler...

Posted Images

Nones, 26.06.2020 - 18:05 tarihinde yazdı:

Kimse çevirmezse ben çeviririm demiştim alanın çıkmasına sevindim. Ben de gönlümün efendisi Black Clover'da güncele gelirim belki bu vesile ile :P

Güncel takip edeceğim. Kolay gelsin.

Oof bilsem salardım yav :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.