Jump to content

Merhaba Tekrardan

Coolkinq12

Önerilen İletiler

Daha önce bir tanışma konusu açmadığımı fark ettim ve bir kaç senedirde foruma girmiyordum bu yüzden kendimi tanıtmak istedim comeback niyetine.

Ben Burak, 24 yaşındayım. Bu siteyi ilk olarak 2013'de keşfettim 2010'dan beri de online olarak anime izlemekteyim.

TV'de izlediğim ilk animem Heidi, Online olarak ilk izlediğim anime ise Naruto idi.

MyAnimeList'e göre an itibarı ile,

izlediğim 25

325 bitirdiğim

25 beklemede

bıraktığım 91

ve izleyecek 280 animem var. (Totalde 746 anime. 6,587 bölüm izlemişim.)

Okuduğum toplamda 50-60 küsür manga/webtoon mevcut.

2014'de manga çevirmenliği ve editörlüğü yapmaktaydım 1 sene devam etti bu daha sonra 2015'de anime çevirmenliği yaptım Naruto: Shippuuden çevirdiklerimin arasındaydı.

Bu sene itibari ile manga editörlüğüne geri döndüm ve sevdiğim bir fansubta çalışıyorum hatta yarın teslim etmem gereken 2 bölüm var ama daha başlamadım bile.

Korona sebebiyle düzgün bir uyku düzenim yok zaten normaldede yoktu şimdi hepten gitti. Korona sebebiyle çalışmıyorum ve okumayı düşünüyorum.

YouTube kanalım var yaklaşık 7 bin abonesi ve 5 milyon görüntülenmesi olan bir kanal burayı bırakıp çizgi film sitesi açmıştım 2 sene idare ettim ayrılıp ortağıma devrettim.

İşte benden bu kadar memnun oldum herkesle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Coolkinq12, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Daha önce bir tanışma konusu açmadığımı fark ettim ve bir kaç senedirde foruma girmiyordum bu yüzden kendimi tanıtmak istedim comeback niyetine.

Ben Burak, 24 yaşındayım. Bu siteyi ilk olarak 2013'de keşfettim 2010'dan beri de online olarak anime izlemekteyim.

TV'de izlediğim ilk animem Heidi, Online olarak ilk izlediğim anime ise Naruto idi.

MyAnimeList'e göre an itibarı ile,

izlediğim 25

325 bitirdiğim

25 beklemede

bıraktığım 91

ve izleyecek 280 animem var. (Totalde 746 anime. 6,587 bölüm izlemişim.)

Okuduğum toplamda 50-60 küsür manga/webtoon mevcut.

2014'de manga çevirmenliği ve editörlüğü yapmaktaydım 1 sene devam etti bu daha sonra 2015'de anime çevirmenliği yaptım Naruto: Shippuuden çevirdiklerimin arasındaydı.

Bu sene itibari ile manga editörlüğüne geri döndüm ve sevdiğim bir fansubta çalışıyorum hatta yarın teslim etmem gereken 2 bölüm var ama daha başlamadım bile.

Korona sebebiyle düzgün bir uyku düzenim yok zaten normaldede yoktu şimdi hepten gitti. Korona sebebiyle çalışmıyorum ve okumayı düşünüyorum.

YouTube kanalım var yaklaşık 7 bin abonesi ve 5 milyon görüntülenmesi olan bir kanal burayı bırakıp çizgi film sitesi açmıştım 2 sene idare ettim ayrılıp ortağıma devrettim.

İşte benden bu kadar memnun oldum herkesle.

hoşgeldiniz tekrardan eğer size sıkıntı çıkarmayacaksa çizgi film kanalının adı neydi veya youtube kanalı linki varsa destek vermek isteriz elimizden geldiğince:sigh-crazy-rabbit-emoticon:benim de uyku düzenimde bazı sıkıntılar var bu aralar aynı derdi paylaşıyoruz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Real-Men-Frrranky, 26.06.2020 - 16:53 tarihinde yazdı:

hoşgeldiniz tekrardan eğer size sıkıntı çıkarmayacaksa çizgi film kanalının adı neydi veya youtube kanalı linki varsa destek vermek isteriz elimizden geldiğince:sigh-crazy-rabbit-emoticon:benim de uyku düzenimde bazı sıkıntılar var bu aralar aynı derdi paylaşıyoruz

pseudohomophylus, 26.06.2020 - 14:57 tarihinde yazdı:

Hoş geldin umarım forumdan keyif alır ve bol bol eğlenirsin :admire2-onion-head-emoticon:youtube kanalını da merak ettim

Hoşbulduk, teşekkürler. Kanalımın adını YouTube'ye "Sürekli Dizi Final İzle" yazarak 1 milyon görüntülenmeyi aşmış videoya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.