Jump to content

[spoiler içerebilir]Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Adı:      Türkçe - Ergen tavşan kız hayal etmez Orijinal adı - 青春ブタ野郎はバニーガール先輩の夢を見ない Romaji - Seishun buta yarou wa Bunny Girl Senpai no yume wo minai(Kısaca: AoButa) İngilizce - Rasca

Ellerine sağlık ablam tek kelime ile mükemmel bir inceleme olmuş. En sevdiğim animelerim arasındadır kendisi, ilk 3'e oynar hatta. 10 üzerinden 11 vermek istediğim tek anime şahsen. Buna rağmen b

Animelerde hoş gözükebilir ama gerçekten kafasının yarısı kadar göze gerek var mı? Bu akımı kim başlattı bilmiyorum ama bence diğer tarzları bırakmamalılar. Eski tarzlar daha çok hoşuma gidiyor bu kon

hinataa, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Ha birde hikayenin devamını Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl adlı filmde bulabilirsiniz ;)

Evet shouko sanlı film ona inceleme yazmayacağım çünkü bu animeyle çok benzer olacak:whistling-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hinataa, 4 saat önce tarihinde yazdı:

İlk olarak Gayet güzel bir inceleme olmuş 

ikinci olarakta bir uyarım var !!!

Zaman ve Olay örgüsünü anlamak için beyin lazım eğer ki sizde beyin yoksa animeyi 5 bölüm izleyip myanimelist'den 1,2,3 puan vermeyiniz ADAMI HASTA ETMEYİNİZ

:good-job-onion-head-emoticon:

@hinataa haklı:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce arkadaşım bahsetmişti aklımdaydı ne zamandır kısmet bugüne imiş. Animeyi izleyip bitirdim. Bence puberte sendromu kısmını biraz fazla uzatmışlar. Yani Futaba ve Mai'nin kardeşinin bu sendromu geçirmesi falan gereksizdi, bizimkilere has bir şey kalsaydı iyiydi. Ha ille de Futaba ve Mai'nin kardeşini işlemek istiyorlarsa farklı bir şekilde yapabilirlerdi. Çünkü olay romantizm ve liseden daha çok sendromlu biri var bu olayı çözelim şekline büründü.

Romantizmi hissettirmedi bence çok. Tamam ilk başlarda çıktı okul önüne bağırdı falan ama daha sonra sanki aralarında ergence şaka yapan bir ilişkiye dönmüş gibi geldi. Şimdi romantizm konusunda bir tarafın fedakarlık yapması falan insanı etkiliyor ama bunda ilk baş sendromu için yardım ediyormuşta sonra başka sendromlulara yardım ediyormuş gibi gözüktü. 

Diğerlerinin sendromu yerine kız kardeşini biraz daha işleseymiş daha iyi olurmuş bence, o kısımlar sanki çabuk atlandı. Eski Kaede'nin kısımlarını da görebilirdik. Birde sanki Eski Kaede kız kardeşi değilmiş gibi davranıyor bir ara sinir oldum. Tamam yenisi için üzüldün ama sanki geri gelen senin kardeşim değil.

Neyse genel yorumum eğlence yönünden iyi, romantizm yönünden eksik.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.