Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Real-Men-Frrranky

kimetsu no yaiba

Recommended Posts

selamlar bi göz atarsanız sevinirim düzeltmemi istediğiniz veya şurayı şöyle yap dediğiniz yer varsa söyleyebilirsiniz not:video teliften kaldırılmıştı bende sırf sony telif atamasın diye filtreler ve blurlarla falan oynadım çok takılmayın ona:D

Spoiler

Real-Men-Frrranky, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

selamlar bi göz atarsanız sevinirim düzeltmemi istediğiniz veya şurayı şöyle yap dediğiniz yer varsa söyleyebilirsiniz not:video teliften kaldırılmıştı bende sırf sony telif atamasın diye filtreler ve blurlarla falan oynadım çok takılmayın ona:D

İçeriği Gizle

Videonun başı biraz göz yorucu olmuş şu sarsıntı ve Glitch efektinden dolayı, ve şu telif olayı yüzünden koymak zorunda olduğun efekt olmasaydı daha hoş olurdu. Ama bunlar bir yana geçen AMV'inde de söylediğim gibi gelişiyorsun ve daha güzel editler yapacağına inanıyorum. Bu seferkinin ilk görüntülenmesi ve beğenisi bendendi, kesinlikle devam et!

Author of the topic Posted
ShadyRogue, Şimdi tarihinde yazdı:

Videonun başı biraz göz yorucu olmuş şu sarsıntı ve Glitch efektinden dolayı ve şu telif olayı yüzünden koyduğun efekt olmasaydı daha hoş olurdu. Ama bunlar bir yana geçen AMV'inde de söylediğim gibi gelişiyorsun ve daha güzel editler yapacağına inanıyorum. Bu seferkinin ilk görüntülenmesi ve beğenisi bendendi, kesinlikle devam et!

teşekkür ederim 4 yerden telif yedi valla video iyice didik didik ettim en sonunda :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Real-Men-Frrranky, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Ben de baş kısmında sallantı efektini uzun tuttuğunu ve göz yorduğunu düşünüyorum.  Bunu aralıksız 36 sn kullanmak yerine her 3 snde 1sn olacak şekilde kabul ediliyorsa bu şekilde yapmanın daha güzel olacağını düşünüyorum. Şarkı seçimin çok güzel ve uyumlu olmuş sonunda Tanjirou'nun ya da Nezuko'nun gülen yüzünü görmeyi beklemedim değil, biraz da gülücükler görmek güzel olabilirdi.:pretty-onion-head-emoticon:

Author of the topic Posted
pseudohomophylus, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Ben de baş kısmında sallantı efektini uzun tuttuğunu ve göz yorduğunu düşünüyorum.  Bunu aralıksız 36 sn kullanmak yerine her 3 snde 1sn olacak şekilde kabul ediliyorsa bu şekilde yapmanın daha güzel olacağını düşünüyorum. Şarkı seçimin çok güzel ve uyumlu olmuş sonunda Tanjirou'nun ya da Nezuko'nun gülen yüzünü görmeyi beklemedim değil, biraz da gülücükler görmek güzel olabilirdi.:pretty-onion-head-emoticon:

teşekkürler borcum var yeni sezon çıksın daha güzel bi tane yapıcam

Real-Men-Frrranky, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

teşekkürler borcum var yeni sezon çıksın daha güzel bi tane yapıcam

E o zamana bize de beklemek düşer:whistling-onion-head-emoticon:

Güzel olmuş diyebilirim ama ben bu yeni animeleri izlemediği için etkileneceksem bile çok fazla etkilenemiyorum. Eski serileri bir bitirebilsem belki yenilere de biraz bakınabilirim. Bi de bu Japonlar yakında çocukları da geçip bebekleri savaştıracaklar sanırım. Yetişkinleri görmek bana daha iyi geliyor, gına geldi orta okullulardan ve liselilerden.