Jump to content
  • Create New...

Forum TürkAnimeTV Fan Fiction Yarışması 2020 Katılan Hikayeler

Recommended Posts

• Forum Admin

YOO Minnaaaaa!

original.gif

Yarışma başvurularımız bittiğine göre sıra geldi oylamaya, bundan sonra iş değerli jürimize kalıyor. Kolay gelsin onlara...

Yarışmaya katılan FF leri okumak için aşağıda linkli listeyi paylaşıyorum. Katılan arkadaşlara emekleri ve katılımları için çok teşekkür ederiz. Kaleminize sağlık.

Katılmak isteyen ama bir sebepten dolayı katılamayan arkadaşlarda üzülmesin elbet bir gün yine yaparız ama ne zaman bilinmez...

Fan Fiction yarışmasına katılan hikayeler;

6 Saniye

Aşk Uğruna 
Bahardan Sonra 
Bilinmeyenin Hikayesi
Butterfly
Corona'ya Saldırı
Erratic Simian
İsimsiz
JJ: Ushinawareta
Karanlığın Elçileri
Lanetli Sur
Mr. ans Mrs. Walker
Multi-Player
Ruh Bağı
Scout Bar
Sessiz Çığlık
Soul of The Little Flower
Stardust
Sunset
Süper Deney
YN: Yeni Dünya

*Okumak için fare ile üstüne tıklamanız yeterlidir, sizi konuya götürecektir.

Keyifli okumalar, yorumlarınızı bırakmayı unutmayınız.

a72fc8621830c893d918f37f53f3f157.gif

• Vega featured this topic
  • Forum Admin

Hadi bakalım, hayırlı uğurlu olsun! Bir takım Ff'ler çok hoşuma gitti. Henüz okumadıklarım da var onları da okuyacağım :bike-onion-head-emoticon:

Buradan adminlere seslenmek istiyorum özellikle @Amygirl admine :) Zamanında katılım az oluyor diye etkinlik yapmıyoruz tarzında bir şey söylemiştin. Genel olarak katılımdan memnun munuz, yoksa gene beklediğinizden az mı katılım oldu? :)

Bu arada FF yazan her arkadaşın eline sağlık. Finallerdir, stajdır falan çok azını okuyabildim, ara ara okuyacağım inşallah. 

Böyle bir etkinlik düzenledikleri içinde tüm adminlere teşekkür ediyorum, çok güzel bir deneyim oldu benim için bu tarz şeylere katılmazdım normalde :D 

• Forum Admin

Önceki FF yarışmalarına göre fena değil katılım ancak bunun en büyük sebebi site ana sayfada reklam olması idi. Forum kendi üyeleri ile pek götüremezdi diye düşünüyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Amygirl, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Önceki FF yarışmalarına göre fena değil katılım ancak bunun en büyük sebebi site ana sayfada reklam olması idi. Forum kendi üyeleri ile pek götüremezdi diye düşünüyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Başka yerlere de reklam yapsaymışız keşke :) Forum üyelerine görev verin sağda solda reklam yapsınlar bence (olaya kendimi dahil etmiyorum) :D İnşallah böyle etkinliklerin devamı gelir. :)

Amygirl, 01.07.2020 - 21:33 tarihinde yazdı:

Şey, ben de birkaç kişi gibi sayfadan reklamı görüp katılmış olabilirim... Yani belki... Ufak bir... ihtimal...

UnionTM, 13 saat önce tarihinde yazdı:

sadece b*k kelimesini kullanmakdan türk animeden ban yemek hiçbir uyarı yapılmadan

Demeseydin :D bir de niye burada diyorsun

UnionTM, 13 saat önce tarihinde yazdı:

sadece b*k kelimesini kullanmakdan türk animeden ban yemek hiçbir uyarı yapılmadan

Gerekli uyarılar zaten forum kurallarında yapılmış, ekstra olarak seni niye uyarmak zorunda olsunlar ki? Orada yazılıyor bazı kurallara uymayanlar uyarılmadan banlanacaktır diye. Birde gerçekten de buraya mı yazma ihtiyacı hissettin?

Mesela sana bir kaç tane forum kuralından bahsedeyim:

1) Forumda diğer üyeleri küçük düşürücü, hakaret, küfür içeren mesajlar kesinlikle yasaktır

14) Forumdaki uyarı sistemi de; öncelikle üye sözlü olarak uyarılır. Hala devam ediyorsa, mesajı uyarılmadan silinebilir ve konuya bağlı olarak uyarı verilir. 3. uyarıyı alan üye forumdan uzaklaştırılır. Bazı durumlarda üyeye uyarı verilmeden veya 3 uyarısının dolması beklenmeden de forumdan uzaklaştırılabilir.

Allah okuyan ve değerlendirenlere sabır versin çok çetin bir mücadele olacak:waiting-onion-head-emoticon:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By SuskunGeveze
      Anime ve mangaseverler için hoş bir hikaye yarışması oluşturmaya karar verdik.
      Yeteneğinizi konuşturun ve ödülleri kazanın!
      İster sevdiğiniz bir anime veya manga serisini kendi hikayeniz ile finalize edin, isterseniz baştan bir hikaye yazın. Seçim sizin…

Hikaye yarışmamızın kuralları:
      -Facebook sayfamızda paylaştığımız yarışma duyurusu görselini Facebook profilinizde herkese açık bir şekilde paylaşmanız gereklidir.
      -Sevdiğiniz bir anime veya manganın finalini kendinizce baştan yazabilir veya yeni bir hikayeoluşturabilirsiniz.
      -Katılımcılar hikayelerini WATTPAD sitesindeki hesaplarında yazmalıdırlar. Eğer yoksa bir Wattpad hesabı açıp, öyle yazmalıdırlar.
      -Hikayeler Türkçe dilinde yazılmalıdır.
      -Yazdığınız hikaye metni en fazla 2000 kelime olmalıdır.
      -Hikayedeki karakterlerin isimleri orijinal anime/manga havasından çıkmaması için Japoncaisimlerden seçilmelidir.
      –Sıfırdan yepyeni bir hikaye yazacaklar için, daha önce herhangi bir yarışmada ödül almış veya kendisine ait olmayan bir hikaye ile katılması yasaktır.
      -Bir kişi en fazla 1(bir) adet çalışması ile bu yarışmaya katılımcı olabilir.
      -Yarışma başlangıç tarihi 10.05.2016- Son katılım tarihi 09.06.2016’dır. Bu tarihler dışında gönderilen çalışmalar değerlendirmeye alınmaz.
      Hikayemi yazdıktan sonra ne yapmalıyım?
      Hikayenizi yazdıktan sonra (en azından başladıktan sonra) başvuru formunu doldurmalısınız.
      –Başvuru formundaki bilgiler eksiksiz ve doğru girilmelidir. Başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 9 Haziran 2016 saat 23:59’a kadar yazdığınız hikayede istediğiniz değişikliği yapmanız mümkündür.
      CT Anime Kulübü Facebook sayfasındaki afişi kendi Facebook profilinizde paylaşmanız şarttır.
      Yarışma kurallarına “uymadığı tespit edilen” katılımcıların başvuruları iptal edilir.

Tüm katılımcıların hikayeleri öncelikle tek tek okunarak CT Anime Kulübü ekibimizce ön elemeye tabi tutulacaktır. Ön eleme süreci 1 hafta sürecektir.
      Ön elemeden, çıkacak hikaye sayısı en az, 10 en fazla 20 olacaktır.
      Ön elemeden çıkarak sergilenmeye hak kazanan eserler, okuyucu oylamasına sunulacaktır.
      Okuyucu oylaması sonucunda kazanan kişiler, sunulacak manga listesinden istedikleri sıfır Türkçe manga ciltlerine sahip olacaklardır.
      1. olan eser sahibi; 10 adet Türkçe Manga ve sürpriz anime ürünü
      2. olan eser sahibi; 5 adet Türkçe Manga
      3. olan eser sahibi; 3 adet Türkçe Manga
      2 kişi de mansiyon ödülü olarak birer adet Türkçe Manga kazanacaklardır.
      TÜM KATILIMCILARA BAŞARILAR DİLERİZ.
      CT Anime Kulübü 
      Facebook sayfamızı beğenin
      Twitter’da takip edin.
    • By Bijusuz_gara
      1. Bölüm -içimizdeki çiçek-

*saat 07:00  alarm sesi*

Gözlerimi açmamla yeni güne uyandığımı idrak etmem bir oldu. Sabah güneşi... kimi ne umut, kimi ne kaygı. Sahi her yeni güne başladığımızda  umut'lanmalımıyız? Güneş bize, dün kü o karanlık gecenin bitip, yeniden aydınlık ve umutlu bir güne başladığımızı hatırlatmalımı? Ya bugünün gecesi? Gene fazlaca düşündüğümü farkedip yataktan kalkmak için hamle yaptım. Günlük rutinlerimi hallettikten sonra üstümü değiştirmek için tekrar odama döndüm. Son sınıf'ı okuyan bir lise öğrencisiyim. Haliyle (kendimce beni yoran) bir sürü sorumluluğum var. Ve bunlardan bir tanesi de okul'a gitmek. Çantamı hazırlarken çekmecenin üstündeki kol saat'imi fatkettim.              -Aybüke'nin hediyesi...- diye düşünmeden edemedim. Bence bir insan'a verilebilecek en güzel hediye zaman. Saat'e her baktığımda zaman'ın benim için ne kadar değerli olduğunu hatırlıyorum. Ve bu (her ne kadar yanımda olamasada) verdiği hediye ile idrak etmeni saylayan dostum sayesinde oluyur.

Annem ve babam çalıştığı için, genelde haftaiçi dışarıda ve aybüke ile kahvaktı yapardım. Ama bugün aybüke okula gelmeyecekti. Bende evde kahvaltı yapmayı uygun gördüm. Nedense zor bir gün geçirecekmişim gibi bir hisse kapıldım. Telefonumu alıp -en azından bir günaydın yazmalıyım- diye düşündüm. GÜNAYDIN! Peki ya içimiz?
      Daha fazla oyalanmadan okul'a doğru yol aldım.

Daha 2. ders'te olmamıza rağmen düşüncelerim beni esir almıştı. Ders'te olmasam kitap okurdum. Okumak her zaman daha cazip gelmiştir bana. Zira okumak geliştirir, düşünmek ise yorar. Telefonuma  gelen mesaj titreşimiyle kendime gelmem bir oldu. Hoca'ya çaktırmadan mesaj'a bakmaya çalıştım.

GÖNDEREN: aybüke

Sanada günaydııııın bayan DÜŞÜNEN.
      Bir adet beyaz tavşan hastane'ye doğru yol almış durumda T-T 
      Aaa bu arada aceba okul çıkışı bir şeyler mi yapsak?

Aybüke'nin yazdığı mesaj ister istemez gülümsetmişti beni. Bana adımla hitap yerine  bayan düşünen demeyi tercih ediyordu. İlk zamanlar saçma gelsede şuan bizim için fazla anlam yüklü iki lakap haline gelmişti. Daha fazla bekletmeden cevap verdim.

GÖNDERİLEN: aybüke

Bu görüş mantıklı bulundu^-^ okul çıkışı kapıda beyaz tavşan'ı bekleyeceğim. Yalnız fazla beklemem haberin ola.

GÖNDEREN: aybüke

Ok. Dakik bir tavşan olarak seni bekletmeyeceğim.

Sanırım telefonu cebime atmanın zamanı geldi.

*okul çıkışı -saat 15:05*

Tam kapıdan çıkmıştım ki, aybüke'nin kaldırımda oturduğunu gördüm. Dikkatle yeri izliyordu. Her zaman ki hüzün dolu bakışlarıyla. Her şeyi gizleyebilirsiniz fakat, gözlerinizdeki hüznü gizleyemezsiniz.

Ben 'aybüke' diye seslenmemle gözlerini yerden çekti. Ve gülümseyerek bana baktı. 

Aybüke 'sonunda geldin. 15 dakikadır seni bekliyorum. Ağaç oldum, kök saldım' diyip somurttu.

Ben 'iyi ya işte en azından bir işe yararsın. Ağaç olmak çok faydalı bir şey. Odun da olsan kağıt'ta olsan işe yararsın' diye bir karşılık verdim.

Aybüke 'Aşırı güzel espiri yapıyorsun gene. Ama şuan bunları kaldıramayacağım. Az daha dikilirsek ayakta, açlıktan öleceğim.' Diyerek mızmızlandı. Daha fazla aylakca konuşmadan direk yürümeye başladık.

Yol boyunca sıradan şeylerden konuştuk. Olabildiğince psikolog konusu açmamaya çalıştı. Aybüke'nin bugün okula gelmemesinin sebebi psikolog randevü'sü olmasından dolayıydı. Aslında aybüke'nin büyük bir sorunu vardı. Aile'si. Hatta en başta annesi. Daha fazla bu sorunun altından kalkamayacığını anlayınca, annesinden gizli psikolog tedavisi almaya başladı. Aybüke'nin sesi ile düşüncelerimden sıyrıldım.

Aybüke 'baksana büşra, bugün bizim evin orda bir kedi gördüm. Sanırım hasta, yani boğazıma bir şey takılmış gibi. Kötü öksürüyordu. Senle birlikte o'nu veterinere götürsekya?  Malum ben tek başıma yapamam.

Aybüke küçüklüğünden beri kedi ve köpeklerden korkardı. Bu yüzden bana teklif etmesine şaşırmadım.

Ben 'olur. Ama ilk önce kedi çantası bulmalıyız. Elde taşımak bir hayli zor olur.

Aybüke 'o iş sende canım. Boşuna mı sana açtım konuyu?' 

Daha lafını bitiremeden telefonu çaldı. Meraklı bakışlarımla adeta kim? diye soruyordum. O'da bunu farketmiş olacak ki ANNEM! diye cevap verdi.

Aybüke = efendim anne?

.....

Aybüke =neyden bahsediyorsun? Cidden anlamadım. Şuan büşra ike kafede otururuz. Bir sorun mu var?

......

Aybüke= bu konuyu gelince konuşalım anne! 

Dedi ve telefonu kapattı. Yüzüne bakan bir insan her şeyi anlaya bilirdi. Belli ki bir şeyler ters gitmiş.

Ben 'ne oldu? Dememle gözlerini tam gözlerimin içine dikti. Hüznü ve endişe saçan gözlerle...

Aybüke 'annem... psikolag'a gittiğimi öğrenmiş. Ve sanki hiç suçu yokmuş gibi bana küstahça -ne zaman delirdinde bizim haberimiz yok- diyip azarladı beni.

Hani bazen olur ya o kısacık bir zamanda, o ölümcül cümleyi duyarsında, hiç bir şey yapamazsın. Içindeki tüm çiçekleri soldurmak için tek bir cümle yeter. Affı ve geri dönüşü olmayan tek bir cümle! Ve bugün bir kez daha fark ettim hepimiz bir "GÖKALTI  HAPİSHANESİN"DE  yaşamaya çalışıyoruz.

1. Bölüm sonu 

• By Drix
      Made in Abyss Movie 3: Fukaki Tamashii no Reimei ilk iki özet filminin aksine bu 3. film konuya kaldığı yerden devam ediyor 17 Ocak 2020 de çıkmasına rağmen nette ve türkanime.tv de çevirisi yok. çok harika bir serinin bu harika devam filminin çevirisini yapmanızı çok isterim ve rica ederim. 

• By delefia
      merhaba zaten TürkAnimeArt gurubunda paylaştığım hazır katılmış olduğum bir çizim yarışmadan sizleri haberdar etmek istedim cubebrush'ın yapmış olduğu 2. ArtWar2 yarışması çoktan başlamış durumda ve yarışmanın bitimine 8 gün kadar kaldı benim dün haberim oldu ve şuan bunu sizlerle paylaşmak istedim ilgilenenler için detayları verdiğim linkten öğrenebilirler 
      http://forums.cubebrush.co/t/cubebrush-art-war-2/4330
      bu arada benim nasıl bir şeyle katıldığımı merak edenler içinse bir altta verdiğim linke girebilirler
      https://forums.cubebrush.co/t/artwar-2-2d-sunkiller-cavalry-delefia/5361
      (yarışmanın önceliği çizimin yapım aşamalarının da sergilenmesi olduğu için sunumum biraz garip durabilir)
      yarışma hem 3d  hemde 2d alanında işleniyor 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.