Jump to content

Forum TürkAnimeTV Fan Fiction Yarışması 2020 Katılan Hikayeler

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

YOO Minnaaaaa!

original.gif

Yarışma başvurularımız bittiğine göre sıra geldi oylamaya, bundan sonra iş değerli jürimize kalıyor. Kolay gelsin onlara...

Yarışmaya katılan FF leri okumak için aşağıda linkli listeyi paylaşıyorum. Katılan arkadaşlara emekleri ve katılımları için çok teşekkür ederiz. Kaleminize sağlık.

Katılmak isteyen ama bir sebepten dolayı katılamayan arkadaşlarda üzülmesin elbet bir gün yine yaparız ama ne zaman bilinmez...

Fan Fiction yarışmasına katılan hikayeler;

6 Saniye

Aşk Uğruna 
Bahardan Sonra 
Bilinmeyenin Hikayesi
Butterfly
Corona'ya Saldırı
Erratic Simian
İsimsiz
JJ: Ushinawareta
Karanlığın Elçileri
Lanetli Sur
Mr. ans Mrs. Walker
Multi-Player
Ruh Bağı
Scout Bar
Sessiz Çığlık
Soul of The Little Flower
Stardust
Sunset
Süper Deney
YN: Yeni Dünya

*Okumak için fare ile üstüne tıklamanız yeterlidir, sizi konuya götürecektir.

Keyifli okumalar, yorumlarınızı bırakmayı unutmayınız.

a72fc8621830c893d918f37f53f3f157.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Mileydi featured this konu

Buradan adminlere seslenmek istiyorum özellikle @Amygirl admine :) Zamanında katılım az oluyor diye etkinlik yapmıyoruz tarzında bir şey söylemiştin. Genel olarak katılımdan memnun munuz, yoksa gene beklediğinizden az mı katılım oldu? :)

Bu arada FF yazan her arkadaşın eline sağlık. Finallerdir, stajdır falan çok azını okuyabildim, ara ara okuyacağım inşallah. 

Böyle bir etkinlik düzenledikleri içinde tüm adminlere teşekkür ediyorum, çok güzel bir deneyim oldu benim için bu tarz şeylere katılmazdım normalde :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Önceki FF yarışmalarına göre fena değil katılım ancak bunun en büyük sebebi site ana sayfada reklam olması idi. Forum kendi üyeleri ile pek götüremezdi diye düşünüyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Başka yerlere de reklam yapsaymışız keşke :) Forum üyelerine görev verin sağda solda reklam yapsınlar bence (olaya kendimi dahil etmiyorum) :D İnşallah böyle etkinliklerin devamı gelir. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, 01.07.2020 - 21:33 tarihinde yazdı:

Önceki FF yarışmalarına göre fena değil katılım ancak bunun en büyük sebebi site ana sayfada reklam olması idi. Forum kendi üyeleri ile pek götüremezdi diye düşünüyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Şey, ben de birkaç kişi gibi sayfadan reklamı görüp katılmış olabilirim... Yani belki... Ufak bir... ihtimal...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

UnionTM, 13 saat önce tarihinde yazdı:

sadece b*k kelimesini kullanmakdan türk animeden ban yemek hiçbir uyarı yapılmadan

Gerekli uyarılar zaten forum kurallarında yapılmış, ekstra olarak seni niye uyarmak zorunda olsunlar ki? Orada yazılıyor bazı kurallara uymayanlar uyarılmadan banlanacaktır diye. Birde gerçekten de buraya mı yazma ihtiyacı hissettin?

Mesela sana bir kaç tane forum kuralından bahsedeyim:

1) Forumda diğer üyeleri küçük düşürücü, hakaret, küfür içeren mesajlar kesinlikle yasaktır

14) Forumdaki uyarı sistemi de; öncelikle üye sözlü olarak uyarılır. Hala devam ediyorsa, mesajı uyarılmadan silinebilir ve konuya bağlı olarak uyarı verilir. 3. uyarıyı alan üye forumdan uzaklaştırılır. Bazı durumlarda üyeye uyarı verilmeden veya 3 uyarısının dolması beklenmeden de forumdan uzaklaştırılabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.