Jump to content

Solo leveling manga bitti novel de kaçıncı sayfadan başlamam gerek

Moonlight0

Önerilen İletiler

ATHY, 56 dakika önce tarihinde yazdı:

Daha önce bir sitede vardı da kaldırılmış novel makine çeviri diye bir sitede daha var ama çevrisi pek iyi değil

Evet biliyorum onu da dediğin gibi çevirisi güzel değil. Başka hiç bir yer de bulamadım okuyacak. İngilizce okurum hatta 130-160 bölümler arasını ingilizce okudum ama bilmediğin kelime falan derken akıcı okuyamıyorum. Anlaşılan başka bir site yapmadığı sürece böyle kalacak...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otakufk, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

ben seri novelden okudum ana menüde gözükmüyor ama giriş yapıp premium aldıklarıma bakınca bölümlere ulaşıyorum 

Ben ulaşamadım dediğiniz yere. Acaba hesabı ödünç verme olasılığınız var mı bölümleri okumak için?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

124 ile başlarsan bazı şeyleri kaçırmamış olursun. Hikayenin bitişine biraz sos katsın diye bazı şeyleri görmezden gelmişler. Manwhanın ikinci sezonuyla anlatırlar. O yüzden 124'ü oku. 150lere kadar çeviri gördüm Türkçesi ingilizce olarak okuyorum ch213'teyim şuan. Gayet iyi gidiyor hikayesi çok şey öğreniyorsun manwhanın bıraktığı yerden sonrasında.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.