Jump to content

Japonca rap müzikleri

Panzehir

Önerilen İletiler

Selam millet! Fark ettim ki forumda hiç Japonca rapten bahsedilmemiş. :D Aşağıda şu sıralar sıkça dinlediğim birkaç parçayı paylaşacağım. Biraz newschool tarz olduğundan kiminizin hoşuna gitmeyebilir. Sizler de konu altında sevdiğiniz Japonca rapleri paylaşabilirsiniz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
spike, 10.02.2021 - 22:27 tarihinde yazdı:

kimsenin keşfetmediği bir hazineyi bulmuşum gibi hissettim ^^ daha çok önerin varsa onları da paylaşırsan çok güzel olurdu :)

Buyurun hocam ;) Sanatçıların diğer şarkılarına da mutlaka göz atın, elbet daha beğenebileceğiniz parçaları vardır. Gözlemlediğim kadarıyla J-Rap piyasasının öne çıkmış insanları bunlar. (En azından günümüzde.) JP THE WAVY, AKLO, SALU'yu şiddetle tavsiye ediyorum. Mükemmel parçaları var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Panzehir, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Buyurun hocam ;) Sanatçıların diğer şarkılarına da mutlaka göz atın, elbet daha beğenebileceğiniz parçaları vardır. Gözlemlediğim kadarıyla J-Rap piyasasının öne çıkmış insanları bunlar. (En azından günümüzde.) JP THE WAVY, AKLO, SALU'yu şiddetle tavsiye ediyorum. Mükemmel parçaları var.

çok teşekkürler ya, cidden iyi oldu attığın. şu sıralar oldukça J-Rock, J-Pop dinliyorum. başlığı görünce de heycanlandım, rap de dinliyorum normalde de eyvah dedim buldum galiba :D zevklerimiz de uyuşuyor belli ki attığın şarkıları çok beğendim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.